RE: Brkovi - šta radite??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Olga75 -> RE: Brkovi - šta radite??? (14.2.2012 14:34:30)

oj Jolanda , Jolanda , ti zena brkataaaaaa
LJ , ljubile se jesmo al zaplele se nismo , jedna se izbrijala pre susreta al ne mogu se set_it koja




Olga75 -> RE: Brkovi - šta radite??? (14.2.2012 14:38:20)

za sve nas koje izgledamo ko Marko Kraljevic cerez razonode DJUSKAJ[sm=jezicek.gif]
sad ozbiljno , cupam brcine pincetom , to je inace bila metoda mucenja fenderasa u Vojvodini onomad a ja to eto dragovoljno




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (14.2.2012 14:41:34)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

e pa za momacke brkov moras ostrije
ili da ih suces ko ja [sm=smiley36.gif]


Inace meni je moje dete danas reklo (dok me je grlila i pokazivala prstom): "Mama ima jez.."

[sm=smiley22.gif]




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (14.2.2012 14:44:12)

IZVORNA PORUKA: Olga RR

DJUSKAJ[sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif]




Lilla -> RE: Brkovi - šta radite??? (14.2.2012 21:14:08)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

za sve nas koje izgledamo ko Marko Kraljevic cerez razonode DJUSKAJ[sm=jezicek.gif]
sad ozbiljno , cupam brcine pincetom , to je inace bila metoda mucenja fenderasa u Vojvodini onomad a ja to eto dragovoljno


[sm=jezicek.gif]

Koristim vosak, nazalost ne samo za brkove vec i za bradu. U trudnoci mi se pojavila pokoja crna a bradi pa sad i njih moram da tamanim. Uzas, sa glave bjeze a kote se gdje ne treba [sm=hudicek1.gif]




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 20:51:09)

Zeeeneee!!!!

Ja sam prvi put pocupala moje obelezje! Kako me samo pece i boli sad! Kako mi oteklo sa jedne strane! Kako sam uplasena na sta cu da licim sad!!!

Jao zivot je bio lepsi sa brkovima [sm=smiley13.gif] Ni brige ni zenskosti... I sta cu sad? Ooooo zasto sam ih pocupala..

Namazala sam Flogocid mast... valjda moze, a?




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (6.3.2012 20:53:51)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 20:59:55)

Osecam se smesno, ko da ... ne znam kako da objasnim.. ko da sam golisava [sm=smiley36.gif]

Samo jos da vidim sta ce se desiti kad pocnu da rastu.. :(

Ali sve je nateceno .. sad cu da legnem u mrak i kad mm dodje da me ne vidi slucajno [sm=smiley4.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (6.3.2012 21:04:20)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:06:49)

Ma necu da brijam :)

Ali ne znam da li je pametno sto sam flogocid mast namazala.. on jeste da smiri kozu, ali je mast pa ne znam da li to sme posle depilacije .. da ne zapusi pore ili tako nesto? Sta ti stavis? Prvo sam puder stavila ali mi se ucinilo da pecka




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (6.3.2012 21:07:49)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:15:39)

Nemam.. videcu da li ce malo bolje da bude za oko sat.. sad sam stavila i hladan oblog..
Kao ranjenik.. i najvise sam pisala u ovoj temi. Ja na kraju mislim da vise necu da ih cupam bas mi nedostaju u ovom trenutku [sm=duda.gif]




LillyT -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:21:55)

Šiši, ja uvek stavim puuuunooo talka nakon seanse čerupanja. Pošto se sva ospem od depilacije meni talk najbrže smiri kožu




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:25:49)

E pa probacu kasnije malo i to.. sta cu, ali uzasno sam panicna kada mi se radi o licu :(




dunja RR -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:26:11)

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ma necu da brijam :)

Ali ne znam da li je pametno sto sam flogocid mast namazala.. on jeste da smiri kozu, ali je mast pa ne znam da li to sme posle depilacije .. da ne zapusi pore ili tako nesto? Sta ti stavis? Prvo sam puder stavila ali mi se ucinilo da pecka


Što Lilly reče, puder je najbolji. Ja nikada ne stavljam kremu posle depilacije, mada Flogocid je expert baš za takve slučajeve kao što je tvoj, možda je i ok.




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:33:51)

[img]http://s20.rimg.info/f53f9a23c4c73eb1723d8afc14fdf73a.gif[/img]
Hvala vam lepe moje :)




dunja RR -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 21:42:05)

Jaooo, ti smajli je extra za ovu priliku :)




Anoniman -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 22:54:11)


IZVORNA PORUKA: Shishica

Zeeeneee!!!!

Ja sam prvi put pocupala moje obelezje! Kako me samo pece i boli sad! Kako mi oteklo sa jedne strane! Kako sam uplasena na sta cu da licim sad!!!

Jao zivot je bio lepsi sa brkovima [sm=smiley13.gif] Ni brige ni zenskosti... I sta cu sad? Ooooo zasto sam ih pocupala..

Namazala sam Flogocid mast... valjda moze, a?


Treba koži malo vremena da navikne na čerupanje. Meni se nekad iziritira počupani deo i tad namažem mast sa propolisom i prođe dok kažeš keks.




Sanchy -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 23:02:28)

Veet krema za depilaciju...namazes i posle pet min obrises ,nista ne boli,sjajna stvar[sm=smiley36.gif]...samo sad u trudnoci ne koristim zbog hemikalija pa samo cupkam pincetom i ok mi je...




indy_25 -> RE: Brkovi - šta radite??? (6.3.2012 23:19:55)

Ja ih obrijem jednom mjesecno kad pocinju da se vide i to je to. Uopste mi ne rastu ko muskarcu niti imam tackice. To sam otkrila tako sto sam jednom htjela izaci i bilo mi mrswko stavljati kremu i cekati pa skidati itd. Na brzinu se spremila i odlucila da ih mahnem brijacem. Onda sam vidjela da ne rastu tako brzo pa sam nastavila tako i da radim godinama.




Shishica -> RE: Brkovi - šta radite??? (7.3.2012 8:27:02)

E to sa brijacem je verovatno stvar neke srece da se stanje ne pogorsa.. mozda i ne, ali ja ne smem da probam :D
Krema je nekako isto ko i brijac, a ja kakva sam ima i od toga da se ospem..

Nema mi spasa, pusticu moje brcice pa neka se vesele.. Sta cu zene, pa evo i danas imam ponegde crvene tacke i malo negde nabubreno i jedno tri one siiitne bele bubuljice tik uz usnu.. ma straaaasno. Manje bi me ljudi posmatrali sa brkovima nego sa ovim na licu..

BAS sam tuzna sad.. i pecka jos. Opet sam mazala Flogocid..




Anoniman -> RE: Brkovi - šta radite??? (7.3.2012 19:03:22)

Moja kozmeticarka nikada nista ne maze nego stavlja talk , mislim da je fora u ne zatvaranju pora iritirane koze nemoj me drzati za rec . Isto kad dodjem sa depilacije , posto se depiliram cela ne tusiram se odmah nego tek uvece .. i to mi je objasnila zasto ali toga se definitivno ne secam , tako da sledeci put kad budes skidala voskom brkove samo stavi talk , nemoj kvasiti vodom , nemoj mazati nista i vidi kako ces proci ..




dunja RR -> RE: Brkovi - šta radite??? (7.3.2012 19:06:07)

IZVORNA PORUKA: ribizla

Moja kozmeticarka nikada nista ne maze nego stavlja talk , mislim da je fora u ne zatvaranju pora iritirane koze nemoj me drzati za rec . Isto kad dodjem sa depilacije , posto se depiliram cela ne tusiram se odmah nego tek uvece .. i to mi je objasnila zasto ali toga se definitivno ne secam , tako da sledeci put kad budes skidala voskom brkove samo stavi talk , nemoj kvasiti vodom , nemoj mazati nista i vidi kako ces proci ..


Imeni isto reče moja (tetka mi inače) ali se ne sećam zašto.




Dona Summer -> RE: Brkovi - šta radite??? (29.9.2012 19:51:54)

I ja imam problema sa brcima... [sm=smiley36.gif] jos sam na pocetki trudnoce pila utrogestan, ziva sam se odsekla pise na njemu da izaziva maljavost, vidim stanje ne promenjeno sva sreca. Depiliram ih trakicama, i fino mi to traje, jednom mesecno ih olindram i super.




Dona Summer -> RE: Brkovi - šta radite??? (29.9.2012 19:53:16)


IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja ih obrijem jednom mjesecno kad pocinju da se vide i to je to. Uopste mi ne rastu ko muskarcu niti imam tackice. To sam otkrila tako sto sam jednom htjela izaci i bilo mi mrswko stavljati kremu i cekati pa skidati itd. Na brzinu se spremila i odlucila da ih mahnem brijacem. Onda sam vidjela da ne rastu tako brzo pa sam nastavila tako i da radim godinama.


Wath? Zar je noguce da ne rastu jace posle brijanja?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>