|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
29.9.2017 14:27:51   
IvanaSK RR
Čestitam na trudnoci. Pridruzi nam se i u drugim temama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
25.2.2018 13:44:15   
Dora89
Čestitam! user posted image

S obzirom da sam neplanirano ostala trudna, nije bilo promene navika. user posted image Ali sam odlučila da neću piti Kolu dok ne prođu prva tri meseca.
Lekari preporučuju folnu kiselinu, valjda povećava mogućnost začeća, i sve preporuke koje se odnose i na ostale ljude, tipa prestanak pušenja.

Ja bih želela da preporučim nešto drugo. Ako planirate trudnoću, da uradite cervikalni i vaginalni bris i mikrobiologiju urina, što je standardno, plus da uradite privatno test na Hlamidiju, Mikoplazmu i Ureaplazmu. To se dodatno plaća, ali te bakterije ne daju simptome, a izazivaju spontane pobačaje, pa čisto da to prevenirate, ako možete.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
25.2.2018 13:45:52   
Srecko47E
Kod mene se dobija uput za sve pomenuto pred trudnocu.
Ja sam pila folnu,caj za zacece i sto drugih cuda.Ne treba odustajati

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
26.2.2018 15:12:56   
Dora89
I baš je bitno da se rasteretite psihički (koliko god možete). Ja sam jednom računala plodne dane, centrirali smo user posted image , pa sam ipak dobila menstruaciju. Najbolje mi je bilo kad se opustim i ne razmišljam ni o čemu, pa na kraju ukapiram da dugo nisam imala menstruaciju. user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
26.2.2018 15:15:58   
Srecko47E
Ne treba razmisljati o tome.Previse se opteretimo

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 130
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here