|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrigivanje bebice
3.12.2010 16:18:40   
Jele

IZVORNA PORUKA: red sonia

Jele,ne nerviraj se,ova moja je valjda sa 4ili 5 meseci pocela da podriguje kako treba...do tad muke zive/obrni je ovako,onako i posle pola sata tek podrigne


Da znaš user posted image , žao mi ga je što ga to posle muči...

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 12:48:10   
Daca88
Do kad dizati bebe da podrignu?Ovaj moj nema sanse vise da podrigne na ramenu ili uspravno,ma teorije nema da hoce...nego ja njega stavim u kolica u polusedeci polozaj,on se uhvati rucicama za onu plastiku napred,pa se podigne u sedeci polozaj i onda podrigne ko matoriuser posted image .On se sam postara za svoje podrigivanje,jer ja koliko god ga drzala neceuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 13:46:00   
IVA 11
Moj podriguje iz prve, kao momak! user posted image Mislim kad beba pocne u sjedjeci polozaj da sjedi, sama podrigne i izbaci sta ima. user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 13:52:23   
Ivanka 75
Moja bebana prvo podrigne na suvo, pa bljucne. I to na ramenu! Uvek nam je krevet pun mleka :-)!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 13:56:00   
Anoniman
moja bebica podrigne u roku 5 minuta, stavim je na rame ili u polusjedeci polozaj i masiram je po ledjimauser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 13:56:10   
Olga75
Marija skoro nikada nije podrignula posle podoja , uglavnom bi bljucnula i to je bilo to .

< Poruku je uredio olga75 -- 4.12.2010 14:01:24 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 13:56:47   
IVA 11
I nama je tako bilo u pocetku, a posle gotovo i da nema bljuckanja...user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 13:57:57   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moja bebana prvo podrigne na suvo, pa bljucne. I to na ramenu! Uvek nam je krevet pun mleka :-)!



Eeeee,da vidis na sta nama lici zid u spavacoj sobi user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Podrigivanje bebice
4.12.2010 15:03:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moja bebana prvo podrigne na suvo, pa bljucne. I to na ramenu! Uvek nam je krevet pun mleka :-)!



Eeeee,da vidis na sta nama lici zid u spavacoj sobi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Podrigivanje bebice
20.4.2011 20:55:21   
dejana007
jaoj i ja imam problem, retko ali retko podrigne, samo ponekad bljucne i onda ga muci stomacic a meni ga zao jer jos je mali. tek sad videlaq ova 3 nqacina, nadam se da cu primeniti prvi i da ce to pomoci.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Podrigivanje bebice
20.4.2011 22:13:09   
bojanica7
dejana, nemoj se brines, gala nije umela da podrigne do treceg meseca. ali nikad. uvek je bljuckala, posle svakog sisanja. a sad podrigne ili cim je podignem ili uopste. i bljucka kad se uzbudi user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 5:29:04   
dejana007
Hvala bojanice :-) Ja evo cele noci presedeh uz njega. Slabo i bljucka i slabo podriguje. Uglavnom stuca i kao da pokusava da podrigne, ali samo pravi grimase i odustane. Drzala ga uspravno na svoje levo rame, al nista. Sta je tu je. Mozda i on vremenom nauci sta treba da radi :-)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 9:42:27   
Sanjica26 RR
dejana, a da probas da ga stavis na stomacic. Ja tako moju Teodoru stavim. Vise puta pomaze.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 10:07:17   
dejana007
hvala sanjice na savetu, pokusacu. u porodiliszte mi rekli zataj polozaj da je ugodan za bebu, ali ja se plasila tako da ga stavim. mada moracu da pobedim strah user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 10:12:32   
IVA 11
Kad se tek rodio meni je stalno podrigivao preko ramena ga stavim i malo nagnem glavicu i caskom podrigne. Oko 4-og mjeseca je na stomaku, a oko 6-og u sjedjecem polozaju. 

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 10:15:23   
Anoniman
Dejana, upravo ovo što su ti ostale mame rekle - preko ramena , malo na stomačić ... Nemoj se sekirati i ako ne podrigne, moja Nina isto nije podrigivala jaaako dugo, a evo sad kad rigne - k'o magare user posted image . I ako ga stavljaš na spavanje a nije podrignuo - stavi ga na bok i to je to, ako podrigne neće aspirirati .

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 10:21:18   
eni26
Evo i mene da se oglasim .user posted image I Ema nije pdrigivala u pocetku ,samo bljucne posle podoja i posle mirna,al u zadnje vreme pocela je podrigivati , al ga podrigne onako muski user posted image Ne uvek,tako da ne moras brinuti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Podrigivanje bebice
21.4.2011 16:32:20   
Ana007
Moja V je podrigivala i to onako muški user posted image .user posted image Na tatu user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Podrigivanje bebice
29.9.2011 23:23:24   
mikica sa
imam problem sa njegovim podrigivanjem nocu zadnjih nekoliko puta. nekad uopste ne podrigne jer automatski posle hranjenja zaspe i nema sanse da podrigne. koju metodu tad da primijenim posto ova prva odnosno rame ne pomaze? user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Podrigivanje bebice
29.9.2011 23:53:08   
Anoniman
mikice, stavi ga preko kolena. tako ce tesko zaspati. drzi ga tako neko vreme pa ga podigni. trebalo bi onda da podrigne.
skoro sam cula za jednu metodu i kod nas nekada upali. beba se mora prvo malo promuckati user posted image pa se onda naglo zabaci na rame.
inace, i moja k ima problema sa podrigivanjem. a kad ne podrigne, bude problema... velikih user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Podrigivanje bebice
29.9.2011 23:58:11   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mikica sa

imam problem sa njegovim podrigivanjem nocu zadnjih nekoliko puta. nekad uopste ne podrigne jer automatski posle hranjenja zaspe i nema sanse da podrigne. koju metodu tad da primijenim posto ova prva odnosno rame ne pomaze? user posted image


Moja je zaspala koliko hoces puta da ne podrigne.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Podrigivanje bebice
30.9.2011 0:01:04   
lesica
Mikice, a da probas da ga drzis uz sebe. To je kod nas palilo-bebac ledjima naslonjen na tvoj stomak i grudi u uspravnom polozaju,tvoja ruka preko njegovog stomaka i onda bukvalno marsiranje po sobi.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Podrigivanje bebice
30.9.2011 0:07:37   
Anoniman
Ako je beba budna, staviti je na stomak, a u nivou lica mahati nekom igračkomili nečim što će joj privući pažnju. Kada beba "skonta" igračku, igračku onda podizati na gore da beba izdiže glavu i pogled ka igrački. Tada će podrignuti. user posted image Nama tako rekli, probali, svaki put upalilo.

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Podrigivanje bebice
30.9.2011 8:32:44   
Crvenkapa85
ja mihajla uvek na stomak i podrigne u roku 10sekundi user posted image ,onako fino za medalju user posted image ...al nocu ne

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Podrigivanje bebice
30.9.2011 9:08:02   
bubisarba
Moja beba retko hoce da podrigne, ja je obicno stavim u krevetac na bok, pa ponekad malo i bljucne. Ali ona vrlo cesto stuca, na znam da li to ima veze sa tim sto ne moze da podrigne?

_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here