RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


bubulence -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:26:18)

meni mnogo zavisi i od raspolozenja. ako sam nadrndana smeta mi i da me neko pogleda a ako sam raspolozena moze da mi prica sta hoce...




anita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:28:04)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Evo jedne gluposti koje sam cula: ono kad se proceni po obliku stomaka da nosis devojcicu, pa ako ona bude podsecala kao beba na decaka, sledeca beba ce biti decak ![sm=smiley36.gif]

Bas me interesuje kako bi kod mene na osnovu oblika stomaka procenili da li je decko ili devojcica [sm=smiley1.gif]




Sanjalica1980 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:29:21)

Anita, nisi nam rekla jel' dr video pol. Kad smo vec kod toga [sm=smiley36.gif]




anita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:34:50)

Bebani se nisu namestili. Nema veze,neka su oni zivi i zdravi.




mati -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:37:21)

"Zar je moguce da jos ne znas pol... Ja sam,bla bla..."[sm=smiley36.gif]
Ni to ne treba da pitaju
Da se ispravim. Sanjalice ne mislim sto si ti sad pitala[sm=smiley36.gif]. Vec na one ljude koji cim vide trudnice pitaju za pol.




anita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:43:18)

Kod mene mogu da nagadjaju svi do sutra. U pitanju su tri bebe.




mati -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:45:06)

Pa ti si za te radoznale misterija... [sm=smiley36.gif]
Samo neka su zivi i zdravi.




srculence25 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (30.9.2014 23:33:25)

1.jao koliko ti je nos kakvo ti je lice
2.bas si se proruznila u trudnoci
3.stomak ti je veliki ili mali
4.ako imas decaka pa opet decak sta opet kad cete po devojcicu
5.prodjaj jako boli
6.nemoj da radis ac pobacices(kako je jednom neka tamo|
7.ako cekas prvo dete pa sta ste cekali toliko
8.akosu grudi male tesko tebi neces imati mleka
9.bapske price sta ne sme




jovicaa -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (30.9.2014 23:36:34)

mene najvise nervira sto su svi ovaj put vec unapred znali da je devojcica... to me je jako zivciralo.. a na kraju ispade da je opet decak[sm=smiley36.gif]
znaci ne nagadjati pol[sm=smiley36.gif]




SunFlower -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (1.10.2014 0:19:51)

Uh i mene je to pitanje o polu izludjivalo, tj ja kazem nekom na primer trudna sam a on ko iz topa devojcica je. Zato sto imam decaka pa su svi od reda prizeljkivali devojcicu. Nekako sam s osecala pritisnuto, da ako ne bude devojcica svi ce se razocarati. No, kako god, devojcica je[sm=nosecka.gif] nadam se da se nece nista promeniti, jer je i sama prizeljkujem, vec je i po imenu zovem[sm=smiley36.gif]
Jovice mogu da zamislim tebi kako je, vec imas dva decaka, sigirno ce se smoriti familija[sm=smiley36.gif]
Salu na stranu neka su svi zivi i zdravi POL je zaista nebitan.




mati -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (1.10.2014 0:23:26)

Jovice neka su ti zivi i zdravi...
Ja sam takvima odg"lepo, nosice iste stveri, bar garderobu ne moram da kupujem sve"




degu -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (1.10.2014 9:36:53)

Iju kolika si [sm=smiley36.gif]
natekao ti je nos, spustio ti se stomak(u 7. mesecu), pege su ti izraženije, ma garant je dečak, jer je stomak špicast (uz je manje pouzdan [sm=smiley36.gif]) ...




Jole84 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (1.10.2014 9:45:03)

Jovice nisam ispratila da je opet dečak, neka je živ i zdrav [sm=bravo.gif] Meni su sve majke sa dva a kamoli tri dečaka nekako jake, zmajice. Ne znam zašto imam takvo viđenje [sm=smiley36.gif]
Mene su nervirali isto sa negodovanjem ultrazvuka, kad kažem devojčica je, a neeee nisam poružnela znači dečak je a i oblik stomaka bla bla...ja kažem radila sam 4d, videla sam svojim očima popišulju! Ma hoće i to nekad da pogreši, babe bolje znaju, nema greške [sm=smiley36.gif]
I naravno ono "jedeš kao vrabac, mora da jedeš za dvoje, mora da probaš od svega..." [sm=smiley36.gif]
A Mila ima beleg između nožnih prstića, pa mi sad kažu da sam nešto ukrala ili mi je neko nešto sakrio a meni se jelo hihi [sm=jezicek.gif] pa gde se baš tu pipnuh, koja verovatnoća [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]