|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
9.4.2012 23:32:26   
Jole84
Ma Gae nemaju oni pojma šta je dobro user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:06:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Smara ga da sluša a ja bih tako rado da mu ponešto prepričam... Džaba kad ga ne zanima...


Ja mom ponekad kazem ko je zatrudneo , ko se porodio , sta ce , raduje se i on user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
10.4.2012 21:09:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:11:37   
branki*
ni moj.on misli da ja istrazujem o ishrani beba.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:11:56   
lesica

IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Smara ga da sluša a ja bih tako rado da mu ponešto prepričam... Džaba kad ga ne zanima...


Ja mom ponekad kazem ko je zatrudneo , ko se porodio , sta ce , raduje se i on user posted image

I moj! user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:15:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lesica


IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Smara ga da sluša a ja bih tako rado da mu ponešto prepričam... Džaba kad ga ne zanima...


Ja mom ponekad kazem ko je zatrudneo , ko se porodio , sta ce , raduje se i on user posted image

I moj! user posted image



Te "krupne" momente isprati i moj, ostalo ignoriše. Al onako da posle izvesnog vremena shvatim da pričam sama sa sobom pa se osetim kao debil što sam i počinjala. user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:20:14   
Anoniman
Mm i ja imamo (prećutni) dogovor - ja njega "saslušam" kadtrabunja o kladionici i fudbalu, a on mene kad pričam o RR. Ne zanima ga to sve mnogo, ali kad vidi kako se ja radujem kad pročitam lepe vesti, onda se i on, jadničak, nasmeje onako od srca, ne može da ostane baš imun. Baš mu kažem da se porodila NM, i krenem da mu objašnjavm, kažem, pila sam kafu sa njom, a on se nadovezuje, kaže "daaa, ona ima devojčicu, Katarinu Laru, je l'' sam ispratio?"user posted image Zna za mnoge žene sa RR, pogotovo one koje imam na FB, pa pogleda samnom slike dečice...pa to je deo mog života, mora makar malo da se interesujeuser posted image Konkretno za postove ne zna, ali zna uopšteno šta se dešava i o čemu se piše.

< Poruku je uredio Nedja RR -- 18.6.2012 7:25:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:21:00   
Anck Su Nmaun
Zna neke forumasice s kojima se cesce dopisujem , pa je cuo za njih, kao i to da se nak porodila il slicno, kao i kad kazem da sam nesto u vezi dece procitala ovde. Pa kad nesto ne znam uvek kaze, pitaj one tvoje user posted image
Jednom je procitao neki post o muzevima i deci, stajao mi je iza ledja dok sam kuckala, nisam ga ni videla, i sav se raspilavio... user posted image

A nije nesto da je preterano ni zainteresovan sta ja tuda bla bla bla...ostanem cesto ulogovana, i ne izgasim, pa ako mu se cita nek cita!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
10.4.2012 21:25:50   
bebać

IZVORNA PORUKA: branki

ni moj.on misli da ja istrazujem o ishrani beba.


kako da neeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
17.6.2012 23:08:45   
Cunce
Jok. Zna da visim na nekom forumu za trudnjače i srećan je što imam gde da tražim kad razbijam glavu oko nečeg, desilo se par puta da je on radio, ja na forumu, došao da vidi kako sam i bacio pogled da vidi šta pišem i onda to čitao na glas imitirajući dete user posted image Ali i ja tako uradim dok je on za kompom, pa nije frka. ne krijemo ništa jedno od drugog, niti imamo šta, ali ni ne "turamo" pod nos svaki mejl, svaku poruku i sl. user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
17.6.2012 23:16:21   
MicinaMama
Moj zna da se ovde kuckam sa ekipom ali mu ne smeta...vidi da se i ja bolje osecam uz vas pa me i ne dira.
Meni moj brani facebookuser posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
18.6.2012 1:39:06   
Anoniman
zna, forum je stalno otvoren, cak sam ga videla i da cita neke teme (obicno posle krpljenja kako se ja nisam naucena rodila nego sam se informisala sta se nasem detetu desava) a ne komentarise osim ako ja prva ne pocnem. jedino je prokomentarisao nacin na kojii kucam - pisem pa briseem, pa se nasmejem i ceskam, pa opet pisem ... jedva sam mu objasnila da ne mogu sa ljudima koje ne poznajem kao sa njim da pricam, da raspored reci u recenici moze znaciti rat!
inace, zahvalan je na rr, konta i on da bi smo gnjavili doktore i halo bebu mnog vise da nije foruma, a i ne bi bili ovako opusteni.

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
18.6.2012 6:39:21   
vukosava

IZVORNA PORUKA: gagi

Moj nema ni pojma sta je rruser posted image


Ni moj. Samo zna da nesto se drndam po nekom forumu i da upoznajem neke zene i ucim neke stvari preko njega hihi. Ali kako se forum zove nema pojma. Koristimo razlicite racunare

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
22.6.2012 12:49:51   
minna
Mm nema pojma, ne zanima ga...ja ponekad nesto prokomentarisem i onda me saslusa, ali cini mi se cisto reda radiuser posted image
A jos davno, tek kad sam se uclanila na RR, zablenuo se da vidi sta je to, i tada je Tash imala stari profil a avatar joj je koliko se secam bio Merlin Monro, znam samo da je bio u cudu oko broja objava, tad je bilo nesto oko 11, 12000user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
22.6.2012 16:14:05   
sanji
Nikad nije čitao moje postove, možda ga ne interesuje a možda mu je glupo, nisam ga pitala! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
22.6.2012 16:22:15   
tijatija
Zna da tu razmenjujem iskustva ali nezna ni kako se ovo zove niti ga intesuje, samo ponekad trazi da mu pokazrm bebu koliko je porasla ( na tikeru)

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
22.6.2012 16:27:38   
lanajelena
Moj je par puta pogledao ali samo sexy teme,ko zna sta je mislio da ce tamo da nadjeuser posted image a ima dana kada ga udavim sa RR i sve price krecu sa moja ova,moja ona sa foruma on vec gleda kroz mene i ko zna o cemu misli user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
26.6.2012 12:30:04   
tanjica85
meni je jutros bio otvoren forum,pa je on iskoristio priliku da "baci oko". samo mi je rekao: trabunjas tu,aa?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
22.7.2012 22:21:38   
nenuska12
Zna da navratim ovde ponekad, ali ne komentarise

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.10.2012 12:20:10   
Anhelito
Mog to uopste ne zanima da sazna, stoji stalno otovren tab sa forumom medjutim nikad nije gledao

(odgovor članu nenuska12)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.10.2012 12:38:07   
milenatea
ni mog ovo ovde ne zanima, cak je i protiv, kaze da bespotrebno opterecujem sebe, ali imamo posebne racunare, on lap top ja pc tako da... svidjalo mu se ili ne ja sam na RR.user posted image

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.10.2012 13:02:36   
Verolina
Uopste ga ne zanima RR niti moje kuckanjeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.10.2012 15:59:21   
adulence
mm se ne zanima za ovaj forum,niti mu smeta sto vecinu vremena provodim na njemu,daleko od toga da krijem nesto od njega,jednostavno on ne cita kao sto ni ja ne citam njegove sportske strane...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.10.2012 16:02:57   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Verolina

Uopste ga ne zanima RR niti moje kuckanjeuser posted image

isto user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.10.2012 20:58:25   
sanjalica978
moj nema pojma sta je rr, a i ne zanima ga

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here