|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.10.2012 21:16:41   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Mm i ja imamo (prećutni) dogovor - ja njega "saslušam" kadtrabunja o kladionici i fudbalu, a on mene kad pričam o RR. Ne zanima ga to sve mnogo, ali kad vidi kako se ja radujem kad pročitam lepe vesti, onda se i on, jadničak, nasmeje onako od srca, ne može da ostane baš imun. Baš mu kažem da se porodila NM, i krenem da mu objašnjavm, kažem, pila sam kafu sa njom, a on se nadovezuje, kaže "daaa, ona ima devojčicu, Katarinu Laru, je l'' sam ispratio?"user posted image Zna za mnoge žene sa RR, pogotovo one koje imam na FB, pa pogleda samnom slike dečice...pa to je deo mog života, mora makar malo da se interesujeuser posted image Konkretno za postove ne zna, ali zna uopšteno šta se dešava i o čemu se piše.

slicno je i kod nas, ja ga tako smaram a on se samo gubi, ko sta gde?user posted image
a meni bude cudno kako ne zna, pa ta i ta se porodila, kako ne znas???user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.10.2012 21:22:13   
cockic
dok sam ja ovde da vidim sta ima novo na RR moj dragi me cima da mu vidim rezultate kladionice na netuuser posted image tako da je upucen da sam na forum RR

sto kaze Nedja za sve postove ne zna,samo ono sto mislim da treba ja mu kazemuser posted image ono sto ne treba ne mora ni da zna user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.10.2012 21:33:25   
Anoniman
MM nema pojma šta ja pišem. Uglavnom se dopisujem sa ženicama koje su u istom sosu sa alergijama kao i mi, a njega to jako smara. Kad krenem sa nekim svojim idejama on mi kaže "Ej nemam pojma, idi na RR pa pitaj one tvoje"user posted image Eventualno ga interesuju seksi teme user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.8.2014 8:24:30   
branki*
haha,ne znauser posted image niti bih volela da zna za sve postove.kao sto ne pricam ispred sa njega o svemu bas sa svojim drugaricama,tako mi i ovo isto.ovo su zenski razgovori,nema tu mesta za njegauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.8.2014 8:29:01   
bubulence
hihihih koja tema user posted image .
isprcam ponekad kada je nesto smesno, cesto mi citam odvale decice... ali generalno ne prenosim sta pise...
nor, rekla sam mu da branki hoce da ga vidi samo u peskircetu i tako.... user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.8.2014 8:51:02   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence


nor, rekla sam mu da branki hoce da ga vidi samo u peskircetu i tako.... user posted image

odvalih se od smeha,haha,da ima onaj smajli koji lupa rukom od smeha,stavila bih ga saduser posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.8.2014 8:59:07   
bubulence
user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.8.2014 19:52:21   
wivern
Meni je RR prozor uvek otvoren na kompu, i ako ga zanima moze da procita. Samo jednom je trazio da procita neka prepucavanja sto smo imali sa nekim muskarcem na nagradnoj igri i bio je sokiran user posted image . Ne nama nego doticnim muskarcem, za nas je imao komentar ajde vi zene ali on mi je potpuno nejasan user posted image .

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.8.2014 20:19:16   
17 joka
Ponekad, kad ima nesto zanimljivo, smesno i poucno , itd.

ispricam tako ponekad nista specijalno,a nekad ne bih ni volela da procita nesto pogotovo kad sam user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.8.2014 20:21:42   
Dani.kv
Zna da postoje zene koje znaju sve odgovore pa i kako se racuna visina decijeg dodatka u SLO. Tako da nema muvanjauser posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.8.2014 20:33:18   
Torbica
Zna jedan deo! user posted image I zavitlava uglavnom, kad slikam neko jelo kaze - evo ga recept dana! user posted image Kad se baaas raspisem kaze, evo ga life coach... Neke zenice je upoznao i generalno ima pozitivan stav. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.8.2014 21:02:44   
vonavoj
Ne zna za postove,bas sta pisem..ali zna za neke devojke,pogotovo koje sam upoznala,i on je!user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.8.2014 21:40:34   
NadaR
Hehe, ne zna i sretan je zbog toga. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
2.9.2014 8:25:04   
nata11
Boze sacuvaj jos to mu treba u zivotu user posted image Zna za neke cure sa kojima piskaram i na FB i zna da sam ih ovde upoznala i to je dovoljnouser posted image

_____________________________





(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
2.9.2014 11:12:59   
Modessty
Kad su nam deca bolesna ili imamo neki problem vezano za decu on uvek kaže: "Hajde pogledaj šta kažu žene na Ringeraji o tome. Jel daju neki savet?" user posted image Sigurniji mu savet od vas sa RR nego od bilo koga drugog user posted image Šta ti jepozitivno iskustvo!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
2.9.2014 12:22:39   
Klarita
user posted image Mod user posted image

Ne zna i ne mora bas sve da zna iako ne pisem nista sto u sustini ne zna...malo konfuzno, ali ko razume shvaticeuser posted image Poenta je da ja ne krijem, vec on nema vremena da se bavi sad i time, mora decu da cuva dok ja ovde piskaramuser posted image Salim se, naravno...neke zenice je upoznao, neke ce tek da upozna, ali ne zna svaki moj post, ne stize od posla i ne zanima ga bas sta ja pisemuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
2.9.2014 12:29:35   
Modessty
Klarita tvog muža definitvno nećemo da menjamo za čuvanje dece tokom našeg druženja! Sjajno to radi! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 12:27:12   
mali_mis
On misli da ja ovde samo citam savete...i bolje mu je da tako misli user posted image
Jer kad dodje, ne zalazim ovde, osim kad zaspi a ja iz kreveta sa mobilnog citam user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 12:29:20   
emicaa
Zna po nešto i to je dovoljno,a i ne zanima ga previše user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 12:34:43   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Klarita tvog muža definitvno nećemo da menjamo za čuvanje dece tokom našeg druženja! Sjajno to radi! user posted image

I unapred se radujeMO utorku user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 12:35:14   
Dani.kv
Radoznalos je ubila macku. Pa da ne prodje i on tako. Narocito ako zadje u oblast istresanja neg energije ili price o svekiju

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 12:40:53   
Didy
Mm ne zne ni za jedan i uopšte ga ne zanima. U stvari, zna za jedan - kad sam pisala u temi o kolicima i stavila njegovu sliku kako gura bebu (tu su se najbolje videla kolica). I pre godinu dana zovu prijatelji da pitaju kako smo zadovoljni našim kolicima, oni bi da kupe takva i tražili su nešto po internetu, ukucali marku kolica, a iskočila im slika mm na ringeraji. user posted image Umrla sa, od smeha, njemu ništa nije bilo jasno, posle je kucao u pretraživač i stvarno izašla njegova slika. user posted image Nije mu bilo baš svejedno, ali šta ćeš. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 14:25:26   
Anoniman
Ni mm ne zna, ali kada imamo neku nedoumicu, on uvek kaze idi pitaj one tvoje zene na rr, da nam pomognuuser posted image dok sam bila u tromesecjima znao je svaku po nicku, ja sam ih uvek spominjala, a najinteresantnija mu je bila Poison Eve...

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 15:05:18   
emicaa
Šta je pison eve,čuje li se iko sa njom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
13.9.2014 15:10:34   
Anoniman
Dobro je, radi, imamo grupu na fb, pa se ponekad javi...

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here