|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
8.2.2010 19:11:27   
Pilence81
Sastav caja ne znam zaist znam samo da su prirodne biljke upotrebljavane koje smeju u trudnoci,pile su isti taj caj mnoge trudnice pre mene.A covek koji pravi taj caj naravno da nece da otkrije recept jer to ide sa kolena na koleno aon zaradjuje od toga-ali i pomaze nema sta-ozivela sam nakon prve solje caja.Kome bude trebao broj neka pise pp i poslacu nikakav problem,mada sam ja jos uvek u strahu user posted image strah me reakcije posle caja kada prekinem da ga pijem da se ne daj boze ne vrate bolovi i sl,bas sam u frci ali uz Bozju pomoc ja mislim da sam se resila muke.Koga jos sta zanima neka pita,tu sam.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
19.2.2010 10:57:20   
Pilence81
Drage moje samo da vam se javim da sam izbaila kamen iz bubrega i da sam se ponovo rodila,kao dete sam user posted image
Na zadnjem UZ su bila dva kamena jedan od 6mm u bubregu (inace je bio 9mm) od caja se otopio na 6mm i jedan manji u kanalu,i danas posle jos jedne ture caja iz Mrcajevaca sam najzad bezbolno izmokrila kamen i ako ikome zatreba a ne daj boze da ikome treba pomoc ja vam od sveg srca preporucujem caj od ovog coveka iz Mrcajevaca-meni je zivot spasao!

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
19.2.2010 18:41:07   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Pilence81

Drage moje samo da vam se javim da sam izbaila kamen iz bubrega i da sam se ponovo rodila,kao dete sam user posted image
Na zadnjem UZ su bila dva kamena jedan od 6mm u bubregu (inace je bio 9mm) od caja se otopio na 6mm i jedan manji u kanalu,i danas posle jos jedne ture caja iz Mrcajevaca sam najzad bezbolno izmokrila kamen i ako ikome zatreba a ne daj boze da ikome treba pomoc ja vam od sveg srca preporucujem caj od ovog coveka iz Mrcajevaca-meni je zivot spasao!

Poslala sam ti pp.Moja mama ima kamen...odgovori mi na pp kad procitas poruku

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
14.5.2010 12:44:23   
degu
Molim vas ako neko zna tel. tog čoveka iz Mrčajevaca,neka mi pošalje pp,hitno mi je!Inače redovno čitam sve što pišete i mnogo mi vaša iskustva pomažu,divne ste devojke!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
14.5.2010 13:49:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: degu

Molim vas ako neko zna tel. tog čoveka iz Mrčajevaca,neka mi pošalje pp,hitno mi je!Inače redovno čitam sve što pišete i mnogo mi vaša iskustva pomažu,divne ste devojke!


degu dobrodosla!!!
Ja imam broj telefona zene iz LEskovca koja salje postom caj..mislim da je 1000 dinara...Mom bratu izbio kamen bez bola...

Saljem ti veceras na PP samo da pitam tatu za broj...

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
14.5.2010 14:59:22   
degu
e hvala Oti,svaka pomoć mi je dobrodošla,snaja mi je ušla u deveti mesec i dobila napad,predlagali su ranije da je porode,ali mi bi voleli da izdrži do kraja,bolje je za bebu,još joj je lepo kod majke u stomakuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
14.5.2010 21:48:42   
Anoniman
saljem ti na pp

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
14.5.2010 21:54:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: degu

Molim vas ako neko zna tel. tog čoveka iz Mrčajevaca,neka mi pošalje pp,hitno mi je!Inače redovno čitam sve što pišete i mnogo mi vaša iskustva pomažu,divne ste devojke!


degu dobrodosla!!!
Ja imam broj telefona zene iz LEskovca koja salje postom caj..mislim da je 1000 dinara...Mom bratu izbio kamen bez bola...

Saljem ti veceras na PP samo da pitam tatu za broj...

Caj je proveren i jako dobar, moj tata i ja smo ga koristili
Postoje i Rovatineks kapsule one podmazuju kanale i kamen lakse izlazi, samo se raspitajte da li trudnice mogu da koriste

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
14.5.2010 23:06:15   
degu
E hvala vam devojke i tebi Oti,divna si,javiću se obavezno,sad verujem da će mojoj snaji biti dobrouser posted image MiljanaM čula sam i za te kapsule i one su na biljnoj bazi,ne bi trebale samo u prva 3 meseca da se piju,iako nije zabeleženo ni jedno loše dejstvo na plod,ali za svaki slučaj.U kasnijoj trudnoći može.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
22.7.2010 9:39:58   
Jeja75
Drage moje,
redovno pratim skoro sve teme i stvarno je super sto postoji ovakav sajt, najvise zahvaljujuci vama, aktivnim clanicama! No, sada sam u 33. nedelji ... jos malooo, ali imam problem sa kamenom, tj. nekoliko kamencica u svakom bubregu. U 7. mesecu sam imala grozan napad i zavrsila u hitnoj, sada strepim da li ce se ponoviti do kraja trudnoce. Zato, Pilence81, molim te posalji mi kontak tog coveka iz Mrcajevaca pa kada se porodim da se bacim na izbacivanje nekoliko kilograma sodera. Ako jos ko ima neke informacije o pomenutom coveku molim vas da mi ih prosledi!
Puno pozdrava svim devojkama user posted image

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
22.7.2010 10:06:29   
New Mom
Jeja75, dobrodošla! user posted image  Prijavi se na SPISAK RR TRUDNICA i nadam se da se lepo družimo u nastavku!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jeja75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
22.7.2010 21:19:01   
Jeja75
Prijavila sam se, nadam se uspesnooo, videcemo user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
18.10.2010 21:06:47   
cokacole
Nadam se da jos uvek ima nekog ko mi moze pomoci,a tice se kamena u bubregu i pominjanog caja koji pomaze da se kamen "istopi".Bila bih jako zahvalna kad bi mi neko dao broj ili neki kontakt,jer je situacija poprilicno hitnauser posted image !!!UNAPRED HVALAuser posted image !!!

(odgovor članu Jeja75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 8:23:22   
Jeca*
Da li neko ima iskustva sa onim narodnim lekom da se ujutru na prazan zeludac popije kasicica maslinovog ulja. Cula sam razna super iskustva, navodno nestaje kamen u bubregu. Da li je moguce???
imam kamen od pola cm u desnom bubregu i moram da ucinim sve sto je moguce da ga izbacim, ako je moguce, do sledece trudnoce...valjalo bi...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cokacole)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:09:55   
minavb
Jeco, stvarno ne vidim kako maslinovo ulje moze da pomogne za razbijanje kamena u bubregu. Morisno je za kamenac u zucnoj kesi, ali ne znam kako moze bubregu da koriste masne kiseline.  Mozda je najbolje da odes kod urologa pa da ti da neki lek i da pijes puno tecnosti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:11:40   
Anoniman
Jeco, ja za ulje znam, ali u slučaju gastritisa, a za kamen nisam čula da pomaže. Moj tata kad jeimao nekoliko kamenčića, pio je prolom vodu, i izbacio ih. Ali u svakom slučaju, ako te ne tera na povraćanje, nemaš šta da izgubiš sa maslinovim uljem, naprotiv, kažu da je dobro i za kosu, nokte, kožu...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:16:54   
Jeca*
mama mi je radila UZ. Konsultovacemo i urologa za onaj lek koji postoji. Ali kazu da sustinski ne pomaze, pa ja pokusavam kroz razlicita iskustva mozda da saznam nesto korisno. Poenta je da mi kamen stoji,  i ne deluje zasad strasno, ali ko sto rekoh nije mali i ne bi bilo dobro da krene u trudnoci. znaci da imam godinu dana fore da ga eliminisem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:20:37   
Anoniman
Znam dve osobe koje su kamen izbacile iz bubrega pijući nekoliko šolja čaja od brusnice dnevno. Za maslinovo ulje nisam čula da pomaže kod kamena u bubregu, ali... zdravo je ne može da štetiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:26:15   
minavb
Brusnica da, caj od persuna, uvin caj, prolom voda, odmenska voda...ali maslinovo ulje ne znam. Inace, mnogo boli kad izlazi, narocito ako je coskast. Drzim ti fige da ga izbacis sto pre i sto lakse.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:28:00   
Jeca*
hvala. Ja se sve nadam da cu ga usitniti pa izbaciti user posted image  ma to sam shvatila tako sto stalno vucem neke infekcije...tacno sam znala da nesto nije ok
mama kaze, eto to je od tvojih dijeta user posted image  mozda ima istine i u tome user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:29:27   
minavb
Zavisi kod je kamen porekla. Ishrana ima tu mnogo udela. Kad budes znala od cega je kamen, napravicemo neku posebnu ishranu. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 9:37:35   
Trcosava
u bre JEco pa di to da te strefi???

ne znam mnogo o tome, pokušavam da se setim da li me moj tata imao kamen, ako jeste znam da su mu ga razbijali

sećam se samo da kad je prvi put me uhvatila ešerijihja sam molila Boga da je kamen ili pesak... čini mi se brže bi prošlo... nisu mi bile uslišene molitve user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 11:02:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Da li neko ima iskustva sa onim narodnim lekom da se ujutru na prazan zeludac popije kasicica maslinovog ulja. Cula sam razna super iskustva, navodno nestaje kamen u bubregu. Da li je moguce???
imam kamen od pola cm u desnom bubregu i moram da ucinim sve sto je moguce da ga izbacim, ako je moguce, do sledece trudnoce...valjalo bi...


Moja mama je uspela da izbaci ( pre 20 godina) pijući redovno vodu iz Vrnjačke banje. Sećam se da su mi proizvođači Odmenjske rekli da se njihova voda kupuje pre svega radi izbacivanja kamena i Ešerihije:

Izuzetno blagotvorno deluje kod:
- bolesti bubrega i urinarnih puteva, hronične infekcije bubrega, infekcije urinarnih puteva i prostate, kamena u bubregu, kao i stanja posle operativnih zahvata na bubrežno-mokraćnom traktu.


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 11:06:39   
dobro bice iz bajke
Jeco mm je pre mesec dana izbacio kamen ,imao je bas problema sa tim..

Rekla nam njegova baka da uzima svako jutro tamjan,istreses iz kapsule neki lek koji ne koristis i stavis malo tamjana,on je svako jutro radio i za manje od mesec dana ga izbacio..Proveren lek,ali moras da stavis tamjan u kapsulu,kaze baka da bas ostecuje zube..user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kamen u Bubregu-pomozite :(
29.11.2010 11:07:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Da li neko ima iskustva sa onim narodnim lekom da se ujutru na prazan zeludac popije kasicica maslinovog ulja. Cula sam razna super iskustva, navodno nestaje kamen u bubregu. Da li je moguce???
imam kamen od pola cm u desnom bubregu i moram da ucinim sve sto je moguce da ga izbacim, ako je moguce, do sledece trudnoce...valjalo bi...


Moja mama je uspela da izbaci ( pre 20 godina) pijući redovno vodu iz Vrnjačke banje. Sećam se da su mi proizvođači Odmenjske rekli da se njihova voda kupuje pre svega radi izbacivanja kamena i Ešerihije:


Eto Jeco, poslacu te kod mojih u banju.user posted image
Inace, ja sam porasla na banjskim vodama. Pili smo samo mineralne vode, za zeludac, bubreg...pa sam opet muku mucila sa peskom i urinarnim infekcijama. Moj se problem sredio kad sam promenila nacin ishrane.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here