RE: Jel volite da idete na svadbe? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 13:44:40)

Obozavam kad idem kod bliskih prijatelja il rodjaka, da se dobro provedemo svi, kad idem negde bzvz , pa i ne radujem se previse [sm=jezicek.gif] Imamo sad u Maju jednu pa u Julu kod super drugara ...juhuuuuu [sm=sloncek.gif]




isidora88 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 13:54:34)

ja obozavam ali nismo bili ni na jednoj svadbi od nasi, uglavnom mm radi ili je bas daleko, a nismo mogli sa matejom nigde




nela79 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 14:06:19)

Ja i nisam neki ljubitelj




Ognjenka -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 14:09:15)

Ako nesto u zivotu mrzim to je da idem na svadbe.
Svoju nisam ni pravila. Eto toliko ne volim svadbe.




Figaro88 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 14:17:34)


IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Ako nesto u zivotu mrzim to je da idem na svadbe.
Svoju nisam ni pravila. Eto toliko ne volim svadbe.

Isto i ja,i uglavnom ne idem osim kod jako bliskih ljudi....




imperial -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 14:20:28)

Volim veselja svih oblika,ali sa bliskim ljudima[sm=smiley1.gif]




tijatija -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2013 14:24:12)

Volim da idem ali na Srbijanske svadbe, ovde u CG su drugaciji obicaji i uglavmnom su svi kuci vec u 20 h :(




Maraj -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.6.2013 12:33:44)

da sto da ne




nata11 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.6.2013 12:37:58)

Volim iako kod nas na jugu svadbe traju poprilicno dugo. Ukolik oti je neko blizi podrazumeva se da si kod njega kuci oko 11 ujutru dok prodju svi obicaji, vencanja pa onda tek od 4-5 popodne krece veselje u restoranu.




17 joka -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.6.2013 12:45:26)

ja obozavam ici na svadbe kod jako bliskih ljudi,uvek se provedem lud[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




lanajelena -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (7.7.2013 13:56:20)

Zene help zadesilo mi se da imam dve svadbe kod bliskih ljudi isti dan,jedna u Le jedna u Ni,jedina dobra stvar je sto je jedna dnevna a druga nocna(ko ne zna tako se na jugu dele svadbe [sm=smiley36.gif]) tako da verovatno stizem na obe,e sad posto sumnjam da cu moci da se vracam kuci da se presvlacim da li je glupo da na obe idem u istoj garderobi(razliciti gosti) i koja mi je najbolja frizura jer ce biti 50 stepeni(kraj jula)obzirom da se ja uvek samo ravno isfeniram,bila bi ok na prvoj ali na drugoj bi bila kao metla [sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (7.7.2013 17:27:23)

lj,zasto da nije u redu da budes isto obucena?pa,gosti su drugi,mladenci drugi,niko te nije video..osim ako se ne izguzva haljina,ne znam sta si planirala da obuces?ti na dnevnoj svadbi budi isfenirana ravno ili kako vec,a uvece pokupi kosu.ja bih tako.




isidora88 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (7.7.2013 17:32:27)

a mozes i poneti stvari pa se presvuces u toaletu pre nego sto krenes sa svadbe 1 na svadbu 2[sm=smiley1.gif]
a za kosu kao branki, slazem se




branki* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (7.7.2013 17:35:41)

tacno,mozes se i presvuci u toaletu[sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (8.7.2013 17:39:13)


IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Ako nesto u zivotu mrzim to je da idem na svadbe.
Svoju nisam ni pravila. Eto toliko ne volim svadbe.


Takodje. Porez na zivot. Bahanalije i razbacivanje




Ivanka 75 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (8.7.2013 17:52:13)

Obožavam svadbe kod rodbine i bliskih prijatelja, to nam je prilika da se vidimo (jer smo svi kud koji mili moji pa nam to dođe kao porodično okupljanje barem jednom godišnje [sm=smiley1.gif]), a plus što se oooodlično provedem [sm=bravo.gif]

I nije mi žao što sam pravila dve svadbe - razmak od 2 nedelje i 250km - prvo ručak za moju rodbinu u mom rodnom gradu pa svadba i venčanje ovde u Nišu za njegove.
Moram reći da su se na obe svi jednako dobro proveli [sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.7.2013 14:09:37)

ja juce bila na jednoj romskoj svadbi i super sam se provela.oni su romi,ali kao neki srpski romi,nemam pojma.svadba bila u hotelu,to je pravio mladozenja i bilo je kao moderno,a mladina porodica je pravila ranije po njihovim obicajima..sve je bilo puno gastosa iz nemacke i svedske,samo pljustale pare po muzici[sm=smiley4.gif]naucila sam i da igram ona njihova kola!




vikiveki -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 1:08:33)

I ja obožavam svadbe kod rodbine i prijatelja,tu sam nekako opuštena i baš uživam u poznatom društvu...najbolja mi je bila svadba kod mog brata,nije zato što mi se brat ženio,ali stvarno ni na jednoj boljoj svadbi nisam bila.Organizovao je sve moj brat u jednom renomiranom restoranu gde je sve bilo na nivou.Ono što mi se najviše svidelo je bio odabir muzike za sve generauje.Od 10h do venčanja svirali su trubači,posle venčanja u restoranu su bili tamburaši a od 20h bila je naša domaća rok grupa,ma nezaboravno




Žapkić -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 2:01:56)

Zavisi od osoba gde sam pozvana. Mada, i nisam neki ljubitelj svadbi




Misha i Ljisha -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 6:22:32)

joj grozna sam ali ja bas ne volem svadbe. Retko na kojoj da sam se ok provela.




Didy -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 8:24:07)

Ni ja ne volim svadbe, izbegavam sve što mogu. Kod ljudi s kojima nisam jako bliska uopšte ne idem.




Anck Su Nmaun -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 8:28:37)

Da , ali...
Ove godine su nas izresetali svadbama od maja do oktobra svaki mesec!
Em su mi dosadile a da ne pricam o finansijskoj strani [sm=smiley11.gif]




Didy -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 8:35:35)

Ja sam na svadbu zvala samo najužu rodbinu i najbliže prijatelje, samo one s kojima zaista uživam i s kojima se i inače viđam često i kod kojih bih želela da odem na svadbu, tako da se desi da i po godinu-dve ne odemo ni na jednu svadbu i meni tako skroz odgovara. Mislim da bi mi i jedna svadba mesečno bila previše...




Peace* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 8:57:37)

naucila sam i da igram ona njihova kola!


[sm=smiley20.gif]


Ja i dalje volim, i dalje mi nije dosadilo... [sm=sloncek.gif] [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (18.11.2013 9:00:52)

I ja volim kao što sam i rekla da idem na svadbe kod prijatelja i meni bliskih osoba,a na druge neidem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>