RE: Jel volite da idete na svadbe? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


jovicaa -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (22.10.2014 21:58:07)

IZVORNA PORUKA: Peace*

Voz? Leskovački voz? [sm=zz_spin.gif]

Jovice, mani se teme o alkoholu. Oduzeće nam decu! [sm=jezicek.gif]


ako bi ih oduzeli, brzo bi ih vratili[sm=jezicek.gif]




Peace* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (30.10.2014 11:18:00)

KLIKNI




branki* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (30.10.2014 11:52:06)

[sm=bravo.gif]mi smi imali tamburase na bozinom krstenju,ovaj tip muzike..posle je bio i bend,super je bilo.mislim da sam vec pisala u ovoj temi,ali nema veze.da,volim svadbe,bas volim,i narodnjake i da igram i da se super obucem i doteram i da se veselim i da jedem i pijem!




Peace* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (30.10.2014 13:13:08)

Dal je moguće da si me zaboravilaaaaaa.... [sm=sloncek.gif]




choopa choops -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (30.10.2014 13:35:37)

Ja volim da igram, pa shodno tome volim i svadbe [sm=smiley36.gif] A s obzirom da otkad sam se udala akoro nigdje ne izlazim, a i kad izađemo moj muž "pridržava" šank, ja jedva čekam neku svadbu da se izđipam [sm=smiley36.gif] Nisam odvano bila, preko godinu dana, a sada ne možemo da idemo jer smo u koroti. Ali zato pred ljeto ili na jesen, mi se ženi rođak kojeg mnoogo volem. Joooooooooj al' će sestra da plete kolo [sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (30.10.2014 13:44:13)


IZVORNA PORUKA: branki RR

[sm=bravo.gif]mi smi imali tamburase na bozinom krstenju,ovaj tip muzike..posle je bio i bend,super je bilo.mislim da sam vec pisala u ovoj temi,ali nema veze.da,volim svadbe,bas volim,i narodnjake i da igram i da se super obucem i doteram i da se veselim i da jedem i pijem!

Sve potpisujem! [sm=smiley4.gif] Meni to nije smor . Ja bih mogla stalno ici . [sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (1.11.2014 11:57:49)

Sve zavisi da li imam nove cipele ili ne....[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (1.11.2014 12:45:36)

Branki ...jos kad bi me ko vodio sa ovim mojim priveskom [sm=smiley36.gif]
MK , ma kao da su bitne cipele, danas mozes bar iznajmiti original haljinu i hvaliti se do mile volje , niko ne zna da nije tvoja, a cipele niko ne bi ni primetio [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (1.11.2014 13:01:23)


IZVORNA PORUKA: bubulence
a ja cu da vam podvikujem na sremackom iiijuuu ju ju ju iiiiijuuuuu

je l i u Sremu podvikuju :
igrala bi al ne mogu pribijo mi svaler nogu . Ja cu nogi liciti , svaleru cu prkositi
iii
ej , dijo , sokadijo , moj se dika ozenijo a ja nisam bila tu da podviknem ijuju [sm=smiley36.gif]
imala sam jednu staru tetu , ona je u svakim svatovima podvikivala , imala je prigodne tekstove
Ne pamtim kad sam bila u svadbi , kad mi se brat zenio je bilo poslednji put
a vise i nemam kome da idem , svi su se obavezali ili su jos jako daleko od svatova
i tako




mama krava -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (1.11.2014 14:36:03)

Hehhehe....
Ma kako nisu bitne? [sm=jezicek.gif]
Fora je kad kupim nove posebno za tu priliku, provedem se ko bos po trnju... A veceras mi se smesi trnje... Nove, lakovane, 12cm...




Plavusa34 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2015 22:11:56)

iskreno ja nevolim da idem na svadbe jedino to volim da nova haljina frizura dobra klopa al svadbu ne




MakiJ -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2015 22:15:55)

samo da jedem, razocarana sam kad je losa hrana[sm=smiley36.gif]




World -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (12.3.2015 22:29:22)

uu obozavam svadbe [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (15.10.2016 21:34:14)

Volim ali ne kad mi se nakrcaju jedna za drugom. Bas nismo ove godine bili ni na jednoj, jer sam bila truuuudna [sm=smiley36.gif]
Imamo jednu za dve nedelje ali mi je V previse mali da bih ga ostavila [sm=smiley13.gif] a bas mi se ide.




MasnaMasnica -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (15.10.2016 22:47:55)

I ne bas. Volim samo ako je nekoo bas bas blizak u pitanju. Svake godine imamo po 10-20 svadbi, smorilo vise😂😂😂




isidora88 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (16.10.2016 14:35:02)

Mi retko idemo po svadbama, tj.uglavnom idu muzevi roditelji jer je njima blize, a mm ne moze zbog posla skoro nikad. Idemo jednom godisnje u proseku, svi su vec u braku tako da nemamo bas puno svadbi a meni se tako ide. Obozavam da jedem [sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (16.10.2016 14:41:05)

Ja ne volim da idem..Mada , sto kaze Isidora, skoro svi blizi su nam se vec poudavali i pozenili. Za dve nedelje treba da idemo u jednu,nije neki blizak rod, pa mi se ne ide bas..Uglavnom , godisnje dobijemo u proseku jedan ili dva poziva za svadbu.Ranij eje bilo cesce.




branki* -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (13.8.2017 10:37:20)

nisam odavno bila na nekoj svadbi...bas mi se ide.




Sanjica26 RR -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (13.8.2017 11:14:44)

Ni ja ne volim klasicne svadbe. Gledam kako da ih izbegnem.




Sarav -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (13.8.2017 15:18:18)

Zavisi. Ako su mi dobri drugari onda volim, ako ne onda se pojavim čisto da ispoštujem ljude, dam poklon i ćao. Mnogo dobra drugarica mi se udaje prvog septembra, jedva čekam da vidim lepoticu u venčanici😍 Već sam počela da planiram šta ću da nosim, frizura itd.




krin 40 -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (13.8.2017 18:31:33)

Volim.Uglavnom se akupe dragi ljudi koje ne vidjam često❤ Volim sva okupljanha veselim povodom




emicaa -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (13.8.2017 22:45:52)

Ja nisam bila na svadbi nekoj vise se i ne sjecam od kad.Ono sto ne volim na svadbama je muzika,kad pocnu sa danas majko zenis svoga sina pucala ih sebi u koljeno [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.8.2017 15:32:04)

Hhahahha ja kada smo se mm i ja tek uzeli i isli zajedno na svadbe,smejala sam se kao ludak na te pesme.Ima jedna tako smesna o svekrvi i snaji moram da ti je iskucam u poruci.
Volim da idem,ali nismo skoro,A isla pre neki mesec sa babom,bas se lepo provela.Ja i mm nismo isli zbog N,jos je mala.




vocicana -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.8.2017 15:34:33)

Dugo nismo nigde isli, volim veselja, samosto uvek nosim paketic maramica, najteze mi je kada mladu izvode iz roditeljske kuce, tada pucam i placem kao kisa. Ostalo mi od sestrine svadbe. Uh....Te oci...oci jedne zene...sad su ljubav moja...sad su radost moja....[sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Jel volite da idete na svadbe? (14.8.2017 15:38:49)

Voci veseljaku [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>