RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


butterfly11 -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (14.3.2012 18:37:12)

Ja sam takodje dobila neku preporuku da pijem

Ujutru: zalfiju
Podne: zdravac
Uvece: maticnjak
Uz sve to Maticna mlijec po kasiku ujutru i uvece
3 puta po 5-6 kapi propolisa

Pocela sam nedavno, vidjecemo rezultate.




Biksi79 -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (15.3.2012 11:09:44)

Ja i mm smo pili tu terapiju tri meseca,to je Tesiceva terapija nekome je pomogla nama ne,naka kod tebe bude pogodak [sm=smiley1.gif]




butterfly11 -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (15.3.2012 11:36:30)

Tesko je uskladiti sve to zbog posla i obaveza. Ujutru i uvece nije problem popiti zalfiju i maticnjak, ali MM zdravac ne popije u toku dana jer je stalno vani. Ja na poslu i mogu da skuvam sebi i pijem ga.

Vidjecemo, poceli smo pocetkom marta.





sojcica -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (16.3.2012 1:10:59)

I ja sm cula za crveni zdravac,i ne samo cula,vec i citala o njemu.Ako mi ne dodju [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image],pocinjem da ga pijem sa ocajnicom.Samo on se pije jednom dnevno 2,5dc,jer sadrzi radium.Inace preporucuje se za opste zdravlje,jedna solja ovog caja-dnevno.Treba ga traziti kao crveni zdravac ili lat.- GERANIUM MACRORHIZOMUM.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




Srnaa -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (22.3.2012 23:44:29)

ovo sam i ja dobila od prijateljice ,kopiram

''LEK ZA BRACNE PAROVE BEZ DECE (STERILITET) – VRATIMO SE PRIRODI
Ako ste bračni par koji nemože da ostvari svoju želju za dobitkom deteta, Rudolf Brojs najpoznatiji Njemački travar preporučuje da čovek i žena svakodnevno u toku dana piju čaj od ohlađenog Zdravca, gutljaj po gutljaj.
Po svedočenju mnogobrojnih parova iz celoga sveta, kojima je uspelo pijući ovaj čaj da dobiju dete, na začeće se ne čeka dugo. Uspeh najčešće se desi za 4 do 8 sedmica korištenja čaja. Sve su žene rodile zdravu decu.
Priprema Čaja:
Jedan prstohvat crvenog zdravca se prelije sa 125 grama (čajna šolja) vruće vode i ostavi da odstoji 10 minuta. Ako ovaj čajni napitak ne pomogne, onda najvevovatnije treba biti uporan malo duze. Zašto baš Zdravac – Zdravac sadrži u sebi nešto radijuma a ljudi koji imaju te tegobe znaju šta to znači.

Važna napomena – Zdravac ljubičaste boje je bezvrijedan, stoga sa njim je uzaludan pokušaj.

Želim vam zdravu bebicu.

Crveni zdravac preporučuje se u Tešićevoj terapiji, tj.popodnevni čaj a uveče matičnjak, oba partnera ga piju.

Macina trava, Zdravac i Maticnjak ''





Ricola -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (22.5.2012 16:15:38)

Pocela sam ga i ja piti juce, jedna solja dnevno ,ono kao caj u 17h.
Kobinujem ga sa vrkutom....
Videcemo hoce li mi pomoci da [sm=rozacrtici.gif]
[sm=smiley13.gif]




selmi -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (5.8.2012 17:41:08)

Drage moje,

čitajući vaša iskustva i znanja o Zdravcu, odlučila sam da i ja to probam. U apoteci su mi dali samo čaj na kojem piše Zdravac...pa ne znam je li to taj čaj ili postoji poseban na kome piše Crveni zdravac? Ne znam da li pijem pravi...

Hvala vam puno na super forumu koji često čitam!

Veliki pozdrav




selvira -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (13.4.2013 23:46:40)

lijepi pozdrav svima na forumu ja vas molim samo ako mi mozete pomoci da li mogu da kupim u holandiji taj caj od crvenog zdravca hvala punooo




maka69 -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (20.6.2013 19:41:24)

Zdravo ja sam noi clan ovog foruma ... cula sam o crvenom zdraavcu pre par meseci I stalno citam sta kako se desava ... nisam mogla da ga nadjem u apoteci ali zato zam ga nasla u planini [sm=smiley1.gif] nabrala ga I sad cekam da se osusi pa da pocnem sa ga pijem ... u braku sam 6godina I nemao decu probala sam puno toga ali svi kazu jednote isto problem je u zelji za decom zdravstveni problem nemamo :) procitala sam puno toga ovde I shvatila da treba probati inace po dozi koju koristite ja izgleda trebam iseckati suvi zfravac pa onda stavljati prstohvat u 125ml kljucale vode hvala puno na svemu I uspeh svima koji su poput mene




nata11 -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (26.6.2013 13:51:33)


IZVORNA PORUKA: selmi

Drage moje,

čitajući vaša iskustva i znanja o Zdravcu, odlučila sam da i ja to probam. U apoteci su mi dali samo čaj na kojem piše Zdravac...pa ne znam je li to taj čaj ili postoji poseban na kome piše Crveni zdravac? Ne znam da li pijem pravi...

Hvala vam puno na super forumu koji često čitam!

Veliki pozdrav


I mene zanima isto ako moze neko neka pomogne.
Ja sam videla upakovan caj na kome stoji samo Zdravac pa neznam dali je to to?




Juls -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (6.10.2013 18:09:10)

Kod mene je ovako, ja imam sina koji ima vec 11 godina, a drugo nikako.Skoro sam procitala o macinoj travi, crvenom zdravcu i maticnjaku, danas sam kupila sve. Treba samo da nagovorim muza i da pocnem da pijem sve ovo. Ko zna mozda ce pomoci?[sm=zmeden.gif]




filipmia -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (15.11.2013 13:13:52)

pozz svima,nova sam na forumu,evo citajuci ovo crvenom zdravcu odlucila sam da cu i njega pocet pit uz macinu travu... e sad par pitanja :)
Da li se on MORA pit svaki dan u isto vrijeme ili ne posto to mi nece bit izvodljivo zbog posla jedan dan sam prva,jedan dan druga?? i da li ce izgubit svoje djelovanje ako ga nebudem pila svaki dan u priblizno isto vrijeme i da li se smije pit u toku menstr.??




inAngel -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (27.1.2014 15:13:10)

Pozdrav, citam ovde za zdravac da ne treba da se pije " puno" zbog radijuma itd. sto i nije toliko tacno, zdravac ima jako malo radijuma da sa tom kolicinom ne moze da naskodi. Ja crveni zdravac pijem pola litre dnevno. Dakle, ujutru 125ml, popodne 125ml i uvece 250ml (ostatak). Ide supena kasika zdravca ili tri veca prstohvata kako god, preliti sa pola litre kljucale vode i pijuckati. Pije se 3 meseca, ako nema rezultata produziti jos na 1 mesec. Inace meni ce tek mesec dana kako ga pijem, danas uzimam i Virak pa cemo videti... [sm=nosecka.gif] :D




ivannna -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (24.3.2015 9:21:25)

mi smo juce poceli da ga pijemo ! cekamo rezultate![sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (24.3.2015 9:25:49)

ivana je li to pokusvas da [sm=nosecka.gif]
moj savet ti je merenje bazalne i recept od Serpi zalfija i vitamin D, kod mene prvi mesec upalilo[sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (24.3.2015 9:31:33)

Ivana cekamo te u temi trudnice...kiss
IZVORNA PORUKA: ivannna

mi smo juce poceli da ga pijemo ! cekamo rezultate![sm=bravo.gif]





ivannna -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (26.3.2015 14:39:10)

adulence-jedva cekam ponovo da se kuckamo na najlepsoj temi :-)

bazalnu vec merim,lh trcice se proveravaju a zdravac se pije ,javljam rezultate ![sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (26.3.2015 15:17:01)

Ivanaaa nista onda samo d ate povucem najjace[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




ivannna -> RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum) (27.3.2015 15:36:45)

vuci,vuci,vuci najjaceeee!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]