|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste ostale trudne?
30.12.2012 4:11:05   
panonkinja
15-og dana ciklusa, zeljena trudnoca, ali srecom bez terapija, priroda uradila svoje, sad samo cekamo user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Kako ste ostale trudne?
2.12.2014 18:16:19   
Kata90
hteli jesmo,ali nismo imali neki preterani trud.....bozja volja je uradila svojeuser posted image nemam sta drugo reci...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Kako ste ostale trudne?
2.12.2014 21:27:47   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Kata90

hteli jesmo,ali nismo imali neki preterani trud.....bozja volja je uradila svojeuser posted image nemam sta drugo reci...



Prvo nisam razumela pitanje tj samu temu ali procitah ovo i rekoh-to je to! Isto. ..

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Kako ste ostale trudne?
11.12.2014 16:25:35   
emicaa
U decembru odlučili da radimo na bebi i u februaru ostala trudna,radili radili i uradili user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.3.2015 19:49:08   
Maraj
Uz pomoc VTO i dr Goce Ivanovic. Hvala joj do nebesa!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.3.2015 20:00:31   
Jekica_88
Iz prve user posted image user posted image

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.3.2015 20:17:58   
megi85
Prva trudnoća je došla jako brzo samo smo se opustili nakon svadbe i došla nakon neka dva ciklusa dok nam je za drugu sada trebalo puno više vremena skoro godinu dana.Jeste da je u tih godinu dana bilo puno stresova kao što je poplava pa par mjeseci života izvan svoje kuće a samim tim nismo imali puno prilika za odnose tako da nije ni čudo što je potrajalo.Ali kad smo u septembru stigli svojoj kući i kada je polako došlo sve na svoje počela sam piti vrkutu i već u decembru ugledala svoje crtice a već sam bila u velikoj panici da nešto nije ok.

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.3.2015 20:36:36   
degu
prirodnim putem posle 5 god truda. Za ovo savrsenstvo je trebalo vremena user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.3.2015 20:41:13   
jabudic

IZVORNA PORUKA: jabudic

Prvi put nismo ni planirali, ja tek upisala 4. godinu fakulteta u septembru, a mi ga napravili u avgustu user posted image  ljeto, more, mladost, ludost, ljubav velika, i eto user posted image  mada nismo se ni cuvali, u podsvjesti smo oboje zeljeli bebu, ali nismo smjeli zbog mog faxa i jos mnogo stvari. Kasnila mi je ovulacija, tako da sam zatrudnjela kad sam vec trebala da dobijem. I obradovali smo se oboje, vjencali se posle 2 mjeseca, i zivjeli srecno....user posted image

A drugu trudnocu, sve smo se mislili, hocemo li, je li nam rano, je li pravo vrijeme, i jednog dana, taman usred mojih plodnih dana, zanesemo se mi onako malo vise, i kao smijemo li, hocemo li, ma nego sta user posted image  i tako mi nastavimo naredna nekolika dana, kao slucajno, opet i opet, i znala sam od prvog trenutka da sam trudna. Na dan prije ocekivane user posted image  ugledala sam user posted image .  I opet smo mnogo srecni user posted image



Da se malo ažuriramo.user posted image
Kada samo odlučili da ćemo treće dijete, planirali smo da razlika izmedju drugog i trećeg bude pet godina. Medjutim, mi smo ranije poželjeli i biće razlika tačno četiri godine.
Zatrudnjela sam odmah prvi mjesec kad smo riješili, tj. drugi, jer sam prvi bila sa sinom u bolnici za vrijeme plodnih dana.
I tako sledećeg mjeseca, sasvim slučajno na dan moje O, koji je ujedno i poslednji dan pred ulazak mm u bolnicu na operaciju srca, napravismo ovu malu princezu, koju jedva čekamo, i slobodno mogu reći radujemo se više nego prva dva puta user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 11:43:09   
jess021
Jedvauser posted image , ali nema veze, bitno je da smo docekali.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 11:50:10   
wivern
VTO user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 11:53:38   
eca89
Prirodno

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 12:06:59   
suzi kju
Nakon 6 godina pokusavanja,VTO je urodla plodom user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 12:17:38   
anita
Vto iz prvog puta i imam 3 user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 12:19:38   
suzi kju
Trojke? Stvarno, jooj divnooo, ja nosim blizance user posted image za tebe

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 12:24:48   
Anoniman
Prirodno, i to obe u februaru, to je nas mesecuser posted image i ako Bog da slavice mozda zajedno rodjendanuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 12:27:48   
branki*
pprvi put putem vto,uspelo iz prve,drugi put prirodno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 13:08:51   
Bibilib
oba puta najprirodnije... seksomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.3.2015 21:57:37   
nikiteki
prirodnim putem svo troje

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Kako ste ostale trudne?
20.4.2015 15:27:10   
GagaT
Posle 3,5 godine truda VTO uspelo iz prvog pokusaja. Prvi pokusaj mislim na postupak koji je doveden do kraja, sa transferom. Oboje zdravi. Visa sila.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Kako ste ostale trudne?
20.4.2015 22:16:22   
mirkam

IZVORNA PORUKA: GagaT

Posle 3,5 godine truda VTO uspelo iz prvog pokusaja. Prvi pokusaj mislim na postupak koji je doveden do kraja, sa transferom. Oboje zdravi. Visa sila.


Sve prepisujem, samo dodajem na Gagine 3.5 jos pola godine user posted image

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.4.2015 15:27:43   
GagaT
Da,da... Tako da vi srecnice koje kada pogledate muske gace ostanete trudne (hvala Bogu ako to i zelite) zaista treba da budete prezahvalne sto ste postedjene mucenja, nadanja, plakanja, razocarenja, razgovora o razdvajanju, ponekad osuda okoline, i sto sta slicnog. Svaku noc kada legnete u krevet pre spavanja zahvalite bogu sto vas je postedeo, verujte vredno je. A mi koje smo uz puno truda docekale najsrecniji momenat u zivotu mi se vise puta dnevno zahvaljujemo u sebi. Ne shvatite ovo na pogresan nacin, ja sam jako srecna kada su ljudi srecni i dobijaju ispunjenje zelja tako lako samo sam ovo napisala da budemo svesne i jedna i druga strana koliko smo dobile... Jos jednom da ponovim , nadam se da se niko nece osetiti negativno prozvanim moja poraka je napisana u pozitivnom pravcu razmisljanja. Puno pozdrava svima i sve vas puno user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.4.2015 19:39:41   
Maraj
Gago user posted image ja posle 6-7 gidina. Al hvala Bogu docekasmo to user posted image

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.4.2015 19:42:07   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Prirodno, i to obe u februaru, to je nas mesecuser posted image i ako Bog da slavice mozda zajedno rodjendanuser posted image


UM nemoj se ljutiti al malo si me nasmejala sa ovim februarom. Znas da se svi zezamo za macke i parenje macaka u februaru. Zato mi tvoj februar izmamio osmeh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.4.2015 20:40:13   
jabudic
Um, mačkoooo user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here