|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.4.2015 20:51:56   
Anoniman
user posted image ne zameram, i mm je dosao do tog zakljuckauser posted image

(odgovor članu panonkinja)
  Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.4.2015 20:55:09   
Maraj
UM mačkica naša user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.4.2015 21:16:29   
sonyasha
GagaT, pročitala sam i skroz se raznežila! Mi smo od onih srećnika koji su posle 8 meseci ugledali crtice! Ali nikada neću da zaboravim tih 6 meseci (prva dva sam bila zbunjena :-D )agonije, čekanja, brojanja, osluškivanja tela i straha-najvećeg na svetu da naše molitve neće biti uslišene! Znam da je za mnoge čekalice ovo smešno kratko iščekivanje, ali uspela sam da dotaknem taj osećaj i ne prođe dan da ne zahvalim Bogu na detetu! Pratim na forumu sve naše stare čekalice(hrabre borce) i radujem se svakoj novoj bebici! :-*

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kako ste ostale trudne?
24.4.2015 11:36:58   
Maraj
Ja se radujem kada cujem da se neko nije pomucio oko user posted image
Mi se borismo nekih 6-7 godina i evo polako sada guramo 4.mesec. Samo treba biti uporan mada to je lako reci sad kada smo nakorak do cilja. Treba istrajati zajedno sa parterom u ovoj "borbi zivota"

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kako ste ostale trudne?
24.4.2015 11:41:04   
jess021
I ja se radujem kad se neko ne muci oko toga, jer znam sta to znaci. Ali iskreno dok nisam bila trudna, imala sam utisak da su sve oko mene trudne, sem mene.
Pa ja nikad nisam uradila test za trudnocu, i isto tako znam gomilu trudnica ili majki koje ne znaju sta je beta.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kako ste ostale trudne?
29.4.2015 7:43:10   
Maraj
Jao jess ja imam utisak da sam doktorirala ginekologiju kad cujem koliko zene veze nemaju, sto ti kazes ni beta ne znaju sta je.... al bar se nisu namucile ko nas dve. Kamo srece da i mi nismo imale problema ne bi se bunila da ni ja onda ne znam sta je beta

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kako ste ostale trudne?
29.4.2015 8:19:16   
majared
Ovog puta slucajno. MM se premisljao, oce nece, svaki mesec pomera za sledeci. I jos ja navaljivala u fazonu hajde bar da pocnemo da pokusavamo, pa neces iz prve da ubodes. Kad ono trt, pogodi ga bosanac ko prstom u ....

S druge strane, imala sam 4 trudnoce i samo jedno dete. Lako zatrudnim ali tesko odrzavam trudnoce. Da me neko ne shvati pogresno, muka je velika, bilo koje zene koja se toliko muci da dobije dete, bez obzira da li ne moze da yatrudni ili da odrzi trudnocu.

Blagoslovene su one kojima trudnoca nije drugo stanje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kako ste ostale trudne?
29.4.2015 8:21:13   
Maraj
Majared user posted image u potpunosti si upravu!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.6.2015 10:51:23   
BubaBubica
Ja sam ostajala trudna oba puta iz prve. user posted image Ali zato nikad nam se nije desilo da sam slučajno ostala trudna, a ne koristimo zaštitu. Dobrog majstora sam upecala user posted image Videćemo ovog puta.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.6.2015 13:43:52   
Lisa Simpson
majared i ja se slažem u pozpunosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 1:31:06   
tuzna29
Drage mame i buduce mame posto ste na ovoj temi vec sve trudne moze li mi neka reci jel ostala trudna dan pre ovulacije? Tacnije neki test sto sam kupila jeftino preko neta uvek mi pokazuje dve crte drugu svetliju pa i na dan ovulacije kad sam imala dva dana onu rastegljivu sekret. Odnos sam imala jedan dan i tri dana pred ovulaciju pa me zanima jel neka od vas to pratila. Evo vec par meseci imam odnose nad i. Bukvalno ta tri dana kad treba da bude ovulacija al nisam vidjal tu sekret cesto i nisam zabebila godinu dana sad ce a sad ko za baksuz tad nisam imala odnos vec pre :( radila sam takodje 8do isto test na urin taj sa neta negativan :( Ako ima neka da zna da je zatrudnela pre te sekreti mnogo bi mi pomogla. Ljubim vas :*

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 20:38:41   
ishler
Ja Sam oba puta ostala ne planirano,cuvali smo se,a znam da mi je ovulacija oko desetog Dana odmah posle menstruacije i neka veze sa sekretom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 23:08:28   
Buba Mira
Kako sam ostala trudna? Pa seksala sam se user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 23:11:08   
dunja RR
Ja nisam (seksala se) user posted image , ali ostadoh trudna ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 23:14:12   
dunja RR
Hihi, vidim Wiv piše nešto, jedva čekam da vidim šta :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 23:14:19   
wivern

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam (seksala se) user posted image , ali ostadoh trudna ;)


Htedoh ovo da napisem, ali odustade.
Evo sad za mene copy-paste user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 23:18:39   
Buba Mira
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam (seksala se) user posted image , ali ostadoh trudna ;)


Al priznaj da si prvo s mužićem vežbala za sve pare! user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 28.8.2015 23:26:11 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.8.2015 23:28:08   
wivern

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hihi, vidim Wiv piše nešto, jedva čekam da vidim šta :D


Hihihi nista, pustila sam prvo tebe user posted image

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam (seksala se) user posted image , ali ostadoh trudna ;)


Al priznaj da si prvo s mužićem vežbala za sve pare! user posted image



E ovo mnogo tesko kad treba da vezbas, meni se i smucilo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kako ste ostale trudne?
22.12.2015 4:00:30   
isidora88
Sa prvim sinom smo se pomucili, pratila sve simptome, otkrila problem, piskila lh tracice, pila caj od virka, dizala nogenu vis posle odnosa...
Sa drugim nemam pojma kako sam zatrudnelauser posted image
Od porodjaja smo pazili, i kako nam.se omaklo nemam pojma, sve razmisljam da ja nisam mogla da zatrudnim sve te godine, ili se mm omaklo, iako on tvrdi da nijeuser posted image , taj mesec smo samo jednom imali sex jer nije bio tu, i da zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kako ste ostale trudne?
26.3.2016 16:35:26   
IvanaSK RR
Prva trudnoća se desila iz jednog odnosa ( dvanaesti dan ciklusa). Na drugoj trudnoći je radjeno, recimo, tri meseca, ali bas u vreme sredine ciklusa ili nismo imali odnose ili je muz radio, bio poslovno na putu...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kako ste ostale trudne?
26.3.2016 17:07:01   
Sanjalicaaa
Prvi put iz prve, drugi put posle 3 meseca pokusavanja. Taj 3 mesec smo se bas trudili user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kako ste ostale trudne?
26.3.2016 19:08:48   
sokimoki

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Nakon 6 godina pokusavanja,VTO je urodla plodom user posted image

ista prica samo cini mi se suzi ima dve bebe a ja cekam jednuuser posted image da konacno upoznamo nasu radost i opustimo se...... dace Bog da sve bude dobrouser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kako ste ostale trudne?
27.3.2016 9:57:03   
nikiteki
Sa prvim ostala sam posle tri godine trudna namucila sam se gde nisam isla sa drugim sam brzo ostala trudna a trece nisam ni planirala tad mislili smo kasnije i cuvali smo se a ja ostala trudna kako ne znam svi me sad zezaju mora da sam ostala od vetra user posted image

(odgovor članu sokimoki)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kako ste ostale trudne?
27.3.2016 10:30:48   
emicaa
Drgi put iz prve,prestala sa tabletama u septembru a već u oktobru uhvatila zeku,dva-tri odnosa imali bez zaštite i eto ga.Već sam isala da sam prvi put iz drugog pokušaja,hvala Bogu lako zatrudnim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kako ste ostale trudne?
17.2.2017 13:48:47   
tamara837
Od prvog dana veze se nismo cuvali dakle...nekih vec 9 god od toga 7 u braku ..2014 god VTO neuspjela svi koji su prosli znaju koliko je tu potrebno nalaza i dokumentacije zivaca itd..
i nakon toga nista se nije desavalo po tom pitanju ..kod supruga je losa pokretljivost itd.oktobar 2016 god pa i novembar mnogo privatnih obaveza putovanja slave.. kasni al pripisujem stresu oko selidbe u drugu drzavu ,mjenjanju zivotnih navika i sredine i na nagovor kume i kolegice uradim test dan pred polayak kao "Ajde nista ne boli" i ta daaaaaaaaaaa crvene dvije da crvenije nisu mogle....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here