RE: Kako ste ostale trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


krin 40 -> RE: Kako ste ostale trudne? (18.2.2017 8:35:07)

Prvi put davne 96-te.Mladi,ludi😎..pazili smo,još mi bili "neplodni" dani..kada mi je kasnilo odem kod dr.ubedjena da je neki hormonski poremećaj.Nije mi
padalo na pamet da sam trudna😎.Naravno "hormonski poremećaj"je bio moj sin koji se rodio 97-me.Onda sam po dogovoru pila
kontac.pilule do 2005.Napunila 30 i rešimo da je vreme za drugo.Prekinem sa pilulama.Jedan odnos(24.9.2005).Ujutro dragi otputovao u inostranstvo na
mesec dana.Već 13-tog sam mu javila da ćemo dobiti bebuuu.I tako se rodila moja N.I konačno 2016.Ja hoću treću sreću.Mm se malo bunio.Velika nam
deca(već 19 i 10 god).Brzo sam ga ubedila😃.I posle praćenja jednog ciklusa lh trakicama
u septembru 2016..etoo.Čekamo Dušana da se rodi u maju ako Bog da😃.Baš lepa temaa.Evocirala mi uspomene




Sarav -> RE: Kako ste ostale trudne? (3.8.2017 10:55:11)

Prvi put sam ostala trudna nakon par meseci i već sam umislila da imam neki problem je gomila ljudi iz našeg okruženja ima problem da začne, a drugi put nisam ni na kraj pameti imala trudnoću nego smo otišli na more i uživali 😁 u povratku sam već bila trudna a nisam ni znala. ❤️




Tatjana.87 -> RE: Kako ste ostale trudne? (11.9.2017 9:30:05)

Mi smo kao planirali,sest meseci pokusaja i sest menstruacija koje me je suprug gledao kako konstantno neutesno placem a dolazile su ud nad tacno ma skoro i u sat,posto sam imala komplikacija jos kao devojka i povadjeno mi je svasta dole pocela sam skoro da verujem da od toga nema nista! Medjutim verovatno je problem malo i u glavi,tako tek kada smo se opustili sve je krenulo kako treba,krajem oktobra prosle godine sam se jako prehladila (a posto znam da trudnica i nesme bas da pije lekove) odlucila sam da umesto lekara opste prakse odem kod ginekologa. Tamo sam rekla doktorici zasto sam dosla i ona je onako mrtva hladna rekla ok hajde videcemo kasnije da uradimo utrazvuk (tri sata cekanja kasnije) uradili uz i tada me doktorica poglda i kaze Vi kao sto znate ste u drugom stanju [sm=bravo.gif] vidimo se za tri nedelje haha nisam ni stigla da reagujem prosto nisam verovala da je moguce...ali eto jeste [sm=zz_dance.gif]




MamaNecaVo -> RE: Kako ste ostale trudne? (3.10.2017 16:47:56)

Sasvim neplanirano,nenadano u onim danima kada mislis-ma nema sanse.
I drago mi je sto je tako ispalo.
Veliki broj nasih prijatelja se bori za potomstvo i sve mislim da smo planirali-stres bi odradio svoje. :)




vocicana -> RE: Kako ste ostale trudne? (3.10.2017 20:56:37)

Planirano, ali bezuspesno 7 meseci. Merila bazalnu, uboli iz prvog. Divan osecaj i najveci strah i sreca uistovreme kada sam ugladala[sm=modricrtici.gif], sada imam zlato i nikada se nisam pokajala, on je stvarno sampion.




MamaNecaVo -> RE: Kako ste ostale trudne? (3.10.2017 22:35:09)

Mislim da je sve do toga-planiranje i onda sam sebi stvoris pritisak.Bolje pustiti vreme da ucini svoje,pa makar te i iznenadilo.




emicaa -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 10:21:13)

svaki,ali svaki put kad procitam naziv teme ja posmislim na nesto [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 10:28:59)

Emice imas neke bezobrazne misli [sm=smiley36.gif]
Prvi put na jedvite jade posle 5 godina truda, cekanja, produvavanja jajovoda, inseminacija, kontrola...kad nam je odobrena vto odmah sam ostala trudna.
Drugi put sam odmah u drugom ciklusu bez zastite ostala trudna. Nema sad kad smo vec imali sablon mozemo i da ih stancamo [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 11:19:51)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

svaki,ali svaki put kad procitam naziv teme ja posmislim na nesto [sm=smiley36.gif]

Na cega pomislis Emice [sm=jezicek.gif]???




emicaa -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 11:25:45)

objasnicu ti u cetri oka [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 11:33:24)

moozee [sm=smiley36.gif].
Uglavnom, ja sam ostala trudna od sexanja [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 11:47:35)

Hahaha, sumnjam. Mislim da su vam decu donele rode.
Degu, ajde, ajde, makar jos jedno[sm=smiley36.gif]
Emice, četiri [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 12:06:57)

Ivana sic tamo [sm=jezicek.gif]
Bubi mislim da sam i ja tako [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 12:07:39)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

svaki,ali svaki put kad procitam naziv teme ja posmislim na nesto [sm=smiley36.gif]

Isto[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




MamaNecaVo -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 15:34:12)

Ova moja roda se dobro namucila. :)




degu -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 15:47:52)

Hahaha namucise se i rode i rodnice [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 15:50:13)

I ja od sexanja ostadoh trudna [sm=jezicek.gif]
Ne znam sta podrazumeva ovo pitanje [sm=jezicek.gif]
Planski sva tri puta.




MamaNecaVo -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 16:00:15)

Verovatno se pitanje odnosi na ono-kako.sta ste raidile mimo sexanja.
Tj ja makar tako kapiram (da je pitanje postavio i otvorio temu neko ko je imao problema sa zacecem).
A znate vec da pisu po portalima i "recepte" za pol po narudzbini. [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 18:10:46)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

svaki,ali svaki put kad procitam naziv teme ja posmislim na nesto [sm=smiley36.gif]

Jednom davno sam nesto slično prokomentarisala, ali mi je strogo receno da nisu sve zene ostale trudne na tvoj nacin, emice[sm=jezicek.gif]
I kad procitam naziv teme brkovi- sta radite, pomislim da li je moguće da se to drugačije nije moglo formulisati[sm=smiley36.gif]




medamisko -> RE: Kako ste ostale trudne? (4.10.2017 20:17:16)

E isto tako ja kad sam procitala za brkove, jos pomislih nisam lepo procitala preko tel.
Sto bi rekle zene "od sexanja oba puta".




mama Jo -> RE: Kako ste ostale trudne? (13.11.2017 14:22:16)

Hahahah, pretrazujem forum i teme i kad sam dosla do ove bas mi doslo smesno 😊 pomislih daj da udjem da vidim samta su zene pisale, treba li do detalja da objasnjavamo kako smo ostale trudne 😊😊😊

Hahahahaah, mi smo se te godine na moru dogovorili da zelimo da zivimo zajedno i decu, i posle dva-tri meseca u dnevnoj sobi smo i realizovali plan 😊




MamaNecaVo -> RE: Kako ste ostale trudne? (14.11.2017 15:37:37)

Skoro sam citala da je vecina beba "napravljena" bas u dnevnim sobama.[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Kako ste ostale trudne? (14.11.2017 18:53:09)

Ne znam [sm=smiley36.gif], ali ozbiljno, koristili smo zastitu.




MamaNecaVo -> RE: Kako ste ostale trudne? (14.11.2017 19:05:07)

I mi.I mi.[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Kako ste ostale trudne? (14.11.2017 19:54:18)

Da ima i ovde tema o tome da je najcesce zacece u dnevnoj 😊

A ne bas toliko cesto sa zastitom 🤣
Vas sve pazite aledeci put 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>