|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 13:48:51   
SUPER MAMA
Draga mimce ja tako pitala vozaca a on mi je reko da on nece praviti problem ali ima neki kontrolori prave problem.Bolje idi u GSP glavnu i izvai to ti je 5 min posao i budi mirna.
Ja od kada sam izvadila ko za inat non stop kontrola je bila pa uvek su se smeskali kada im izvadim legitimaciju za trudnice.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 13:50:21   
Anoniman
ovjde je po onoj logici ..."nema džabe ni u stare babe"user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 13:52:40   
Suncicabg
Ovo je bas dobra fora! Super, cim zatrudnim idem da putujem po Srbiji za dz user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 14:01:03   
micketta
IZVORNA PORUKA: LillyT

Micketta i dalje mislim da ni 500 pa ni 1000 dinara za 2 odnosno 4 povlastice nije puno s obzirom da se vozis 7-8 meseci za 250 din!!!



ma, ne mislim ni ja da je mnogo, samo imam zajeban princip :)))
ja se bez te legitimacije vozim od pocetka, cik da me neko zeza :)))
nego, ne znam jesam li se ja lepo izrazila u vezi sa lastinim prevozom? ja sam mislila na one lastine linije koje voze npr. beograd - mladenovac, bg - obrenovac... znaci, sve ono sto spada pod beograd a ja rekla medjugradske, jel to ispravno?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 14:59:48   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Našla sam kontakt mail na sajtu GSP NS, i poslala mail:

Poštovani,

Upravo sam saznala da trudnice u Beogradu mogu da izrade trudničku legitimaciju za gradski prevoz i međugradski prevoz Lastinim autobusima, te se voze besplatno do kraja trudnoće.

Zanima me da li tako nešto postoji za trudnice u Novom Sadu? Ako postoji, molim Vas me uputite gde da se raspitam.

Unapred zahvalna,
...



Naša Tasha sajber žena, sve rešava preko neta user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 15:17:29   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: micketta

IZVORNA PORUKA: LillyT

Micketta i dalje mislim da ni 500 pa ni 1000 dinara za 2 odnosno 4 povlastice nije puno s obzirom da se vozis 7-8 meseci za 250 din!!!



ma, ne mislim ni ja da je mnogo, samo imam zajeban princip :)))
ja se bez te legitimacije vozim od pocetka, cik da me neko zeza :)))
nego, ne znam jesam li se ja lepo izrazila u vezi sa lastinim prevozom? ja sam mislila na one lastine linije koje voze npr. beograd - mladenovac, bg - obrenovac... znaci, sve ono sto spada pod beograd a ja rekla medjugradske, jel to ispravno?



Ja taman mislila kad zatrudnim da picim npr do Nisa, Novog Sada...user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 15:19:33   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Našla sam kontakt mail na sajtu GSP NS, i poslala mail:

Poštovani,

Upravo sam saznala da trudnice u Beogradu mogu da izrade trudničku legitimaciju za gradski prevoz i međugradski prevoz Lastinim autobusima, te se voze besplatno do kraja trudnoće.

Zanima me da li tako nešto postoji za trudnice u Novom Sadu? Ako postoji, molim Vas me uputite gde da se raspitam.

Unapred zahvalna,
...




_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 17:14:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Našla sam kontakt mail na sajtu GSP NS, i poslala mail:

Poštovani,

Upravo sam saznala da trudnice u Beogradu mogu da izrade trudničku legitimaciju za gradski prevoz i međugradski prevoz Lastinim autobusima, te se voze besplatno do kraja trudnoće.

Zanima me da li tako nešto postoji za trudnice u Novom Sadu? Ako postoji, molim Vas me uputite gde da se raspitam.

Unapred zahvalna,
...




Evo odgovora:

Poštovana gospodjo   Za sada vas ne možemo obradovati, sličnim odgovorom.   U svakom slučaju hvala na prosledjenom mejlu.   Želimo Vam sve najbolje.   JGSP Novi Sad

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 17:25:11   
LillyT
Ako nista drugo, bar su bili brzi user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 17:27:36   
Anoniman
Da, prijatno sam iznenađena. user posted image Možda uzmu u razmatranje ideju. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 17:49:22   
lothroniell
Moracu da ispitam kuma, koji je sef prigradskog saobracaja ima li sanse da razmatraju tako nesto! Ako ne uhvati nas sada, onda makar za buduce trudnice da bude povlastica...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 17:50:24   
Anoniman
user posted image

Za naše naredne trudnoće!

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: trudnice - besplatan prevoz
10.2.2010 18:04:33   
lothroniell
I naravno za nase naredne trudnoce! user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: trudnice - besplatan prevoz
9.11.2010 11:15:06   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: JMPM


Ja cela dva puta nisam platila kartu kad sam bila trudna



koliko ja znam trudnice ne plaćaju gradski prevoz, ili to samo važi za Beograd?


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Verovatno samo za BG ... Ja sam se danas naplaćala i naplaćala ...



IZVORNA PORUKA: Jeca RR

off topic je ali da prokomentarisem...jeste gsp u beogradu besplatan za trudnice, ali treba ti posebna legitimacija i papirologija oko toga....

trudnice za dobijanje legitimacije moraju da dostave i lekarsko uverenje o trudnoći koja sadrži procenu termina za porođaj.



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: trudnice - besplatan prevoz
9.11.2010 15:59:22   
isidora88
ja se vozikam busom i svaki put je skoro kontrola na vratima ali ja sam oprodjem pored njih,ne placam kartu,pravim se blesava user posted image dosad mi niko nije prigovorio user posted image pu pu da ne ureknem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: trudnice - besplatan prevoz
9.11.2010 20:53:57   
bojanica7
otkad mi je porastao stomak, nijedan vozac nije hteo da mi naplati kartu. bas su super user posted image ja uredno dam 40 dinara, oni mi odgurnu i kazu da ne treba. a neki cak i kazu babama da mi ustanu posto sede na mestima za trudnice. sve pohvale za ns vozace user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: trudnice - besplatan prevoz
9.11.2010 20:57:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bojanica7

otkad mi je porastao stomak, nijedan vozac nije hteo da mi naplati kartu. bas su super user posted image ja uredno dam 40 dinara, oni mi odgurnu i kazu da ne treba. a neki cak i kazu babama da mi ustanu posto sede na mestima za trudnice. sve pohvale za ns vozace user posted image


I meni se desi ovo u 7od 10 slučajeva , ali ima dana kad baš moram da se vozam , a oni mi svi izponaplaćaju svoje . user posted image Šta će , ljudi , nije do njih .

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: trudnice - besplatan prevoz
9.11.2010 21:00:07   
Anoniman
Morala sam ovo da prekopiram ovde , iz "pozitivne nergije" , desilo mi se pre neki dan user posted image :


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jaaaao , evo malopre sam ušla u kuću , smejem se svo vreme ... Vozač u gradskom autobusu mi je definitivno ulepšao veče ... Ma šta veče - ceo dan !!! 

Ulazimo MM i ja u prepun gradski autobus , ja se pentram da uđem , stajem ispred vozača i nudim mu novac , a on me gleda , smeje se i kaže : "Je l' to do Betanije , lutko ? "
Ja se prosula od smeha , MM isto !!! Kaže vozač : "Ajmo , mesto za trudnicu , odmah ..." I 'ladno čovek nije hteo da krene dok mi nisu ustupili mesto i dok se ja nisam udobno smestila na sedište .

He he ... je l' do Betanije ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: trudnice - besplatan prevoz
9.11.2010 21:23:40   
bojanica7
user posted image user posted image user posted image
stravaaaa!!!!

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: trudnice - besplatan prevoz
4.11.2011 13:57:03   
Jelena80
Nije pisano odavno ovde....da li imate informacije kakvo je stanje u Nisu sa besplatnim prevozom? Za koliko se dobije ta legitimacija, koliko vazi? user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: trudnice - besplatan prevoz
4.11.2011 14:22:15   
crazymama
ne znam za nis, ali otkako sam trudna, zainteresovala sam se za gradski prevoz po bg, na sajtu gsp ne pise da trudnice imaju pravo na besplatan prevoz, ne pominju se ni trudnicke legitimacije.

(odgovor članu Jelena80)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: trudnice - besplatan prevoz
4.11.2011 22:10:27   
kliklik
Trudnice imaju besplatan prevoz i minibusima, odnosno citybusom u Bg-u, to su oni E-2,3,5 prevozi. Ja sam se uvek njima vozala u trudnoci, uglavnom su bili super, mada je par puta bilo da nisu hteli da stanu, mislim da je uvek bio isti vozac u pitanju. A jednom sam i stajala, jedno cetiri-pet stanica jer niko nije bio u fazonu da ustane, to je malo nezgodno u tako malom prostoru za trudnicu.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: trudnice - besplatan prevoz
5.11.2011 9:57:22   
crazymama
pre nekoliko dana sam usla u E6 iz mirijeva za nbgd i uredno mi je vozac naplatio kartu... ja doduse nisam istakla stomak, ali nije ni da se ne vidi...

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: trudnice - besplatan prevoz
5.11.2011 11:45:47   
kliklik
Ako nije bas iz aviona ocigledno da si trudna, moras da im napomenes pa ti nece naplatiti. Meni je skoro do osmog meseca bio mali stomak pa sam svaki put morala da kazem.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: trudnice - besplatan prevoz
5.11.2011 11:55:55   
maslackic

IZVORNA PORUKA: crazymama

pre nekoliko dana sam usla u E6 iz mirijeva za nbgd i uredno mi je vozac naplatio kartu... ja doduse nisam istakla stomak, ali nije ni da se ne vidi...


zavisi od vozaca,u tim mini bus prevozima,ne naplacuju kartu trudnicama kojima se stomak bas vidi,tj u poodmakloj trudnoci,ili ako imaju potvrdu od dr da su trudne..meni nekad naplate nekad ne...juce su mi u e5 u jednom pravcu naplatiliu povratku ne...
u gsp u placas kartu dok ne izvadis povlasticu za trudnice, bez obzira na stomak,moras imati kartu,da mogu naplatili bi ti kartu i za stomak posebno user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here