|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
6.6.2012 19:43:23   
slavica.
Misu,ja nisam u BGu,ali se nadam da i negde u NSu imaju! Hvala ti u svakom slucaju! Ja sam pred porodjajem,a sad su mi jos i prokrvarili hemoroidi,tako da mislim da ce posle porodjaja biti jos gore! Sada me ne bole,ali tada sigurno hoce,jer verujem da ce mi tada biti samo gore!
sad sam zvala jednu apoteku,imaju,103 dinara je komad,obavezno cu kupiti!

< Poruku je uredio slavica. -- 6.6.2012 19:51:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Hemoroidi
6.6.2012 20:08:04   
Anoniman
Obavezno kupi bar 3 kesice, a ako mozes 5 da imas. Mene je samo to spasilo, i to neverovatno brzo. Meni su se isto pojavili u trudnoci od pritiska bebe, ali do porodjaja nije bilo nista strasno. Ja sam za posle porodjaja jedno vreme koristila i one mikroklizme, ima 3 u kutiji, nisu skupe i ni to nije lose imati. Ja sam prvu iskoristila u porodilistu.

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 352
   RE: Hemoroidi
6.6.2012 20:12:43   
ana77
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ana ja se nesto ne secam da sam pisala da imam problem sa hemoroidimauser posted image ...ili je moj trudnicki mozak trokirao...imam jedan koji se mozda jednom upalio ali ja mazem onaj beli vazelin i to veoma pomaze pa eto ko bas ima problema neka proba...pise medicinski vazelin sa ekstraktom nevena..


Sad tek vidim da nisi ti, nego Slavica :)! Sorry!!! Imala si slican avatar kao Slavica, pa sam vas pomesala, nisam ni pogledala celo ime, "S" je bilo dovoljno :))))! Izvini :))))!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Hemoroidi
6.6.2012 20:15:36   
Sanchy
Ha ha ma nema veze,ja sam na kraju pomislila da sam mozda negde i pomenula hemoroide mada stvarno nemam vecih problema...user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Hemoroidi
10.8.2012 19:09:46   
Anoniman
Žene, je li neka probala onaj Brđanski melem? Meni dr rekao ništa u trudnoći, a mene guz sad već dobro žica user posted image
Videla ovde na RR jedan članak o ovom melemu, pa me interesuje je l' ko probao?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Hemoroidi
10.8.2012 23:49:57   
jovicaa
a hemor m? mislim da je to neka prirodna krema, mirise na zemlju, ja je koristila dok sam dojila.... i jos neke sam koristila, vidi mora da ima nekih na biljnoj bazi koje smes da koristis..
mislim da je nevenova mast dobra.
KLIK evo ovde zanimljivih recepata... pa sta ja znam, vredi probati.... znam kako mogu da muce hemoroidiuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 10.8.2012 23:56:13 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 8:50:02   
Anoniman
Joj, ja nemam kad da mućkam meleme user posted image Za ovaj sam čitala da preporučuju u trudnoći, doduše samo za spoljnu upotrebu, iako je meni untrašnji haos zastupljen user posted image ali reko bar ovo spolja da saniram... Baš me brine kako ću završiti nakon porođaja

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 357
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 9:44:30   
jovicaa
jaoj nina meni su ispali posle porodjaja, ali su se polako vracali, pa su poceli da krvare, svrbe bole... bas sam prosla paakao. nisam znala kako cu ako mi se bude islo na wc dok sam sama sa aleksandrom.... bas je bio horor. ali posle par meseci su prosli i evo sad ih samo ponekad osetim, podsecaju me da su tuuser posted image ali ne prave vece probleme i sakrili su se unutrauser posted image ..
ti kad se mazes prstom gurni malo kremice i unutra i bice ti lakse. ne moras bas da apliciras ako ne sme.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 10:01:14   
red3lilu
A zašto ne želi da ti prepiše neki preparat, npr. Hepatrombin je dozvoljeno da se koristi u II i III tromesečju...Mast je pogodna za spolja i unutra...
a imaš i ovako nešto na biljnoj bazi ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 10:05:16   
Anoniman
Pa ja kontam da brinu šta sve može da se desi ako prokrvare hemoroidi. To je jako loše u trudnoći... Ali meni je zaista 99% unutra i evo dok ležim stalno ih osetim... Probaću neki melem pa ću spolja mackati, pa videćemo. Hvala na savetima

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 360
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 10:07:55   
red3lilu
Ovaj bi trebao da ima i aplikator za unutra, a na biljnoj je bazi..kontam da više ublažava svrab ili onako podmaže da ne peče i svrbi nego što leči ali bar donese neko olakšanje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 10:22:21   
Anoniman
Mene ne peku i ne svrbe, mene "bockaju"... user posted image Stalno mi je u glavi cimerka sa prvog porođaja kojoj su nakon poroda hemoroidi ispali kao ogroman grozd...
I ne kontam u čemu je fora-ja otkad mi se zlatna žila pojavila redovno je saniram i nikad nisam uspela da je uklonim 100%... Dobro se hranim, imam redovne stolice, pijem puno tečnosti, evo već 5 godina muka...

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 362
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 10:31:51   
red3lilu
Ja ih imam od 13te godine, jedan deo mi je ostao napolju nakon prve upale... Zanimljivo je da ni u jednoj trudnoći nisam imala nikakvih promena ni tegoba s njimauser posted image
Kad me muče koristim Hepatrombin mast i Factu čepiće...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 14:59:51   
SnezaNS
zene, najbolja vam je svinjska mast oprana u 9 voda, (ne znam sto bas u 9 ali eto user posted image ) 2 dana 3 puta dnevno i nema ih vise :) bar su meni za toliko prosli posle porodjaja :user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 15:03:19   
red3lilu
Jeste snezo, moj ćale je koristio (doduše iz 10 vodauser posted image )
Zaista nema boljeg leka!!!


(odgovor članu SnezaNS)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Hemoroidi
11.8.2012 15:56:00   
Anoniman
Za mast sam i ja čula, samo nikako da odem u neku mesaru... Ove prerađene i već oprane, pa lepo pakovane su sve samo nisu mast user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 366
   RE: Hemoroidi
6.9.2012 9:51:07   
ivannna
ja sam koristila kremu herbarektal na biljnoj bazi ali nesto i nije pomogla,prodje preko noci i kad sedim ali cim ustanem osetim da se ponovo pojavi,nervira me jer kad hodam pocelo je da bolucka!user posted image a sve mi se cini da je sve veci i veci...

pitala sam u apoteci kazu najbolja je FACTU mast ali u trudnoci ne sme da se koristi!!!user posted image
sutra cu pitati doktorku sta ona preporucuje i ima li uopste leka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Hemoroidi
6.9.2012 11:15:37   
Zemunka85
Ja koristim faktu. Porodila sam se pre 10dana. Pomaze. Hemoroid mi je jedini problem posle porodjaja. Uzas!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Hemoroidi
6.9.2012 11:34:23   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Ja koristim faktu. Porodila sam se pre 10dana. Pomaze. Hemoroid mi je jedini problem posle porodjaja. Uzas!

Pocni da pijes tablete plehbodia tri puta dnevno po jednu i za dan dva ce se hemoroidi povuci, ja sam ih pila posle porodjaj i dojila sam, meni nikakve kreme nisu pomogle, od tad vise nikad nisam imala hemoroide a desavalo se da se pojave i pre trudnoce.Jeste da su tablete skupe ali su odlicne, kunem se u njih.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Hemoroidi
6.9.2012 14:19:39   
ivannna
bratzz a da li smeju i trudnice da ih koriste?
ako imas upustvo molim te vidi!
hvala

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Hemoroidi
6.9.2012 14:55:36   
bratzz
Nemam, ja sam ih pila pre dve godine kad sam se porodila, pitaj u apoteci oni znaju da li moze.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Hemoroidi
17.12.2012 19:18:22   
Zemunka85
Ja jos muku mucim sa ovim i to bas bas. Pre nisam znala ni sta znaci, a kako sam na porodjaju dete pokusala da rodim na pedu :-) , evo mucim se vec cetiri meseca. Kome da se obratim za pomoc? Verujem da nije ginic, vec....?

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Hemoroidi
17.12.2012 19:23:03   
bice devojcica
meni je pomogla mast herbarektal,a faktu sam pocela da stavljam ali me je toliko peklo i svrbelo da sam morala da odustanem

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Hemoroidi
17.12.2012 19:54:05   
Zemunka85
Joooj uzas.
A je l ako ne mogu da napipam hista spolja znaci da su unutrasnji, ili...?
Ja sam posle porodjaja imala veliki spoljasnji velicine zrna grozdja. A posle toga je samo bolno na dodir, ali nema oblik :-) .
Da li je to unutrasnji, ili spoljasnji. I smem li faktu cepice i mast da koristim u isto vreme?

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Hemoroidi
3.5.2013 10:46:49   
lady_b
drage zenice, mislim da sam promasila temu,ali ne znam gdje da pisem jer nisam mogla naci slicnu temicu. porodila sam se prije 16 dana, iradjena je epiziotomija. ispiram ranu oko 3-4 puta dnevno sa hipermanganom i stavljam bivacin prasak na ranu. medjutim,od juce imam svrab oko cmara (izvinite sto se moram tako izraziti), poslje velike nuzde se operem,bas zbog rane. ali stvarno vise ne znam sta da radim, kontam da nisam pretjerala sa pranjem? i ako mozete da mi preporucite nesto cime mogu da se namazem da se smanji ovaj svrab, hvala vam puno..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here