RE: Hemoroidi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (11.8.2022 8:52:24)

Lele... Ja mislila prvo color dopler.. Nasla sam mast hepatrombin H. Videcemo... 




flamingos -> RE: Hemoroidi (11.8.2022 9:40:48)



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Lele... Ja mislila prvo color dopler.. Nasla sam mast hepatrombin H. Videcemo... 
I to sam koristila.I iz Beča mi je sestra donosila mast-i ništa.Zato kažem da je najbolje da odeš kod hirurga.Probaj sa hepatrombinim.





flamingos -> RE: Hemoroidi (19.8.2022 22:33:14)

Mirko,kakva je situacija?Pomaže li mast?Nadam se da ćeš uspeti da rešiš problem sa hemoroidima.I ja ću,kad se budem odlučila...Nekako mi se ne ide pod nož🙄Ali...




flamingos -> RE: Hemoroidi (27.8.2022 8:20:25)

Mirko,šta bi?Ne javljaš se.Nadam se da je sve ok.Pozdrav.❤




flamingos -> RE: Hemoroidi (28.8.2022 14:43:08)

Evo mene počinju da muče hemoroidi.Zafrknuto baš...Moraću da se rešim tih muka,ali sve odlažem.




Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (29.8.2022 0:07:35)

Jpj Flam, ne znam ni ja sta da radim.Mazem Hepatrombin H,  i bude bolje bas bolje pa onda opet... 




flamingos -> RE: Hemoroidi (29.8.2022 8:36:36)

Mirko,zato ti i kažem da je najbolje da odeš kod doktora.Sve to što koristiš ublaži bol,ali privremeno.Reši se i odi da čuješ mišljenje doktora.Možda kod tebe nije toliko strašno kao meni i ako ti da odgovarajuću terapiju možda se rešiš tih muka.Hajd da budeš dobro.




flamingos -> RE: Hemoroidi (30.8.2022 8:36:55)

Mene opet smetaju.A nekako mi se ne ide pod nož...Ali,ako se ovako nastavi,moraću.




dddaca -> RE: Hemoroidi (30.8.2022 8:56:21)

Bas sam se pitala kad ce dnevni izvestaj o hemoroidima [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Hemoroidi (30.8.2022 9:38:44)

Eto,vidiš da čitam misli.Pišem o temi za hemoroide i o svom problemu.




dddaca -> RE: Hemoroidi (30.8.2022 11:03:21)

Samo ti pisi, nego sve ocekujem da vidim da ti je bolje, a ono nista. Svakog dana ista situacija [sm=smiley13.gif]




flamingos -> RE: Hemoroidi (30.8.2022 11:44:26)

Da,ista situacija,povremeno gora.Ali,to mi je šta mi je.Rešiću se jednog dana i tih muka...




flamingos -> RE: Hemoroidi (31.8.2022 11:17:16)

Mirko,kako si?Evo da ti napišem šta je meni hirurg preporučio i privremeno mi je pomoglo.Jeste da su malo skuplji,ali probaj.Proktis-M,tako se zovu mast i čepići.E sad,to je preporuka hirurga za spoljne hemoroide.Kakve ti imaš?




Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (31.8.2022 13:14:01)

Joj ja se prvi put srecem sa ovim u ovoj meri. Posle porodjaj je bilo ali mozda par dana, i  nije bilo strasno a sada traje duze.I mislila sam da je problem sa gibekoloske strane ali onda sam citala i shvatila sta je ustvari. Koristim Hepatrombin H, i za sada je ok. Tj bolje je. Ali moracu kod lekara. 




flamingos -> RE: Hemoroidi (31.8.2022 14:08:22)

Strašne su to muke.Razumem te u potpunosti.Drago mi je da ti mast pomaže,ali opet odi kod doktora.Moji su spoljašnji,ne povlače se.Bogu hvala ne krvare,ali su bolovi užasni.Hajd srećno da se rešiš tih muka.




flamingos -> RE: Hemoroidi (3.9.2022 22:18:14)

Mirko,jesi li dobro?Kod mene su za sada pod kontrolom.Samo da tako i ostane.Mada,često me smetaju.Poslednjih dana pogotovu.Ali dobro,da se ne žalim sad kad su poslušni.🙄




Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (3.9.2022 22:42:17)

Flam, hvala na pitanju.Generalni dosta sam pocela da citam o tome.. Menjam ishranu. Uvela lan i jogurt. Ujutru mi rece jedna dobra drugarica da pre kafe i keksa koji jedem popijem casu toplu vode. Moze samo voda moze i voda sa limunom. I pokusavam sve. Najbitnije je da me ne boli i Mazem onu mast. Kako si ti? Da li imas neku ishranu prilagodjenu ili? Znam da mi je opet neko rekao da nikako ne smem ljuto. 




flamingos -> RE: Hemoroidi (3.9.2022 22:52:22)

Drago mi je da te ne bole.Sad sam dobro,samo ne znam do kada će da potraje.Ne jedem ljuto.Znam da to i ne smem,a ni ne volim.Generalno,hemoroidi neće ni kafu,slano,ljuto,suhomesnato(poduži je spisak).Izbegavam sve koliko je to moguće.Kafu sam isto smanjila,ali prve dve jutarnje ne mogu da smanjim,što ni nije mnogo.Probaj sa korigovanjem ishrane.A pokušaću i ja vodu pre kafe.Mada,pisah-kod mene je već poodmakla faza.Hajd da saniraš taj problem i da te više ne bole.❤




Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (3.9.2022 22:55:19)

Mozda je i genetika. Jer realno ja nema sta ne jedem.. A nisam bas ni debela, ali nisam ni neka mrsavica. Imam 60kg.Znaci spisak je duuuugacak sto se ishrane tice... Pokusaj sa vodom i ti.




flamingos -> RE: Hemoroidi (3.9.2022 23:06:44)

Možda i do genetike,a ima i drugih stvari.Ko bi ga znao.Kod mene je podugačak spisak onoga što ne jedem(specifičan sam slučaj).Pokušaću sa vodom.




flamingos -> RE: Hemoroidi (5.9.2022 21:43:33)

Mirko,počela sam jutros sa vodom.Da pokušam i to.Znam da ne mogu time da rešim problem,ali koliko toliko da pomogne.Kako si ti?Ja sam za sad dobro Za dalje videćemo.




Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (5.9.2022 22:52:26)

Joj ne znam, nelad ok, nekad boli, svrbi i pece. Sad kao ok. 




flamingos -> RE: Hemoroidi (5.9.2022 22:53:41)



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Joj ne znam, nelad ok, nekad boli, svrbi i pece. Sad kao ok. 
Znam.Tako je to...Hajd neka i dalje bude ok.





Mirko Svirko -> RE: Hemoroidi (5.9.2022 22:56:47)

Pijemo vodu svaki dan.   Pa da probamo. Zajedno smo jaceee... 




flamingos -> RE: Hemoroidi (5.9.2022 23:01:06)

Da,zajedno smo jače.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>