|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebin doručak
1.2.2015 0:07:43   
Sanjica26 RR
Mi Sofiji isprzimo kajganu sa sirom. i uz to pije jogurt. Nekad joj isprzim na maslacu jaje na oko. Ali ona sve jede tako da ti nisam od pomoci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Bebin doručak
1.2.2015 12:57:48   
Klarita
I ja sam tako Klari u to doba davala, a sad N jos nisam przila jer on nece hleb jos uvek da jede sem kad je fino natopljen necimuser posted image
Mirkam, pa skuvaj mu jaje pa mozes da ga narendas u pavlaku, ne mora przeno ako nece.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Bebin doručak
1.2.2015 13:08:56   
Rosita
Mirkam, moje dete i dan danas ne voli przeno jaje, a prihvatio je tu i tamo tek skoro, najcesce u komninaciji sa ajvarom i suvim mesom. Obicno, przeno, pa onda dok je prihvatao moju pomoc ja mu stavim od svega malo na parcence sredine, u velicini zalogaja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Bebin doručak
1.2.2015 17:51:25   
mirkam
Hvala drugari.
Jao Klari, ja se nesto te varijante kuvano pa narendano uopste nisam sjetila user posted image Probacu to!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Bebin doručak
2.2.2015 10:29:19   
Mala Elena
Klarita , ne moras da brines , hleb goji a za N ti nije frka jer ima ok kilazu .user posted image
Ja cu danas pokusati da joj dam poparu sa pavlakom , nervira me sto nece pavlaku da jede! Izgleda je povukla na zaovu !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Bebin doručak
19.12.2016 10:28:24   
Mala Elena
Kad sam pisala ovaj zadnji post! Kad je E imala kao P sada.
Da dignemo malo ovu temu..imate li predloge za dorucak?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Bebin doručak
19.12.2016 16:24:49   
Ed83
Ko sta radi, ja pisem u temama sa jelom user posted image (a i nisam neka kuvarica :))..

Moj stariji je npr. voleo ispecenu jabuku (pola jabuke u rerni ispecem, na 180 stepeni sa cirkularnim vazduhom ( ne znam na nasem kako se zove), nekih 15-20 min), onda kasicicom odvojim od kore i pomesam sa 2 dvopeka i malo putera... u zavisnosti od konzistencije dodam malo prokuvane vode... Umesto jabuke moze da se uzme banana izgnjecena.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Bebin doručak
19.12.2016 16:50:56   
Mala Elena
Izblendas sa dvopekom ?
Ed, samo ti pisi , bas imas nesvakidasnje kombinacijeuser posted image

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Bebin doručak
19.12.2016 18:17:22   
Ed83
Dok je bio manji bih izblendala a onda kad je poceo fino da zvace, onda bih dvopek stavila u kesu i oklagijom ga lupala dok ne postane mrvast (postojimli ova rec uopsteuser posted image ) i jabuku bih izgnjecila viljuskom i pomesala... i naravno, stavila vode ako bi bilo suvise suvo. Tako isto sa bananom.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Bebin doručak
19.12.2016 19:41:10   
Mala Elena
Ti bas imas puno ideja.user posted image user posted image
Ja jutros dala 8 zitarica pa posle spavanja oko 14h dala przenice i jogurta . Uvek nekako ako imam laksi dorucak dam jos jedan slani kasnije.

< Poruku je uredio Mala Elena -- 19.12.2016 19:42:42 >

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Bebin doručak
19.12.2016 22:24:19   
Maraj
Me , a kad ti je rucak onda ? Ja L najcesce poparu za dorucak.To bude oko 9/ pola 10 , pa ruca izmedju 13:30 i 14 h. Nekad i nesto kasnije ako zaspi u međuvremenu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Bebin doručak
2.4.2017 17:09:25   
Anck Su Nmaun
Kod nas je dorucak uglavnom sladak znaci neko voce i zitarice

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Bebin doručak
2.4.2017 18:08:33   
veselicaa
I kod nas dorucak uglavnom zitarice i voce ili samo voce.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Bebin doručak
30.4.2017 21:42:01   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Izblendas sa dvopekom ?
Ed, samo ti pisi , bas imas nesvakidasnje kombinacijeuser posted image

Vala bas...ja nemam puno ideja za dorucak ali ovo mesanje hleba sa vocem nikad nisam.probala...hvala za ideje!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Bebin doručak
30.4.2017 21:46:49   
Duškić
Anck, pa i ja uglavnom zitarice one hipp vise vrsta zitarica i voce, to je ipak bolje nego hleb.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Bebin doručak
30.4.2017 22:09:31   
Anck Su Nmaun
Ja zitarice vise za veceru a ujutru voce ali vise nemam ideja...sve isto vrtim u krug user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Bebin doručak
5.7.2017 15:29:51   
Dragce86
Uh, bice mi ovde nezgodno jer ne znam koju zitaricu da uzmem, sad mi je pedijatrica rekla da ukinemo Milupa pirincanu kasu na 3 meseca?? A kao da dajem samo povrce i voce. Ostaje samo voce za dorucak, nema druge...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Bebin doručak
5.7.2017 21:22:32   
veselicaa
Dorucak palenta sa mlecnim proizvodima,zitarice i voce,svaki dan drugacije.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Bebin doručak
5.7.2017 21:40:27   
IvanaSK RR
Moze, na primer, griz skuvan na vodi sa vocem, proso isto. Imaju svakakve pahuljice u zdravoj hrani.
Mi doruckujemo poparu, cokolino, medolino, keks i mleko, neku pitu ili pecivo, palentu, griz sa vocem, ovsene pahuljice sa vocem, hleb i marmeladu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Bebin doručak
6.7.2017 19:16:18   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Uh, bice mi ovde nezgodno jer ne znam koju zitaricu da uzmem, sad mi je pedijatrica rekla da ukinemo Milupa pirincanu kasu na 3 meseca?? A kao da dajem samo povrce i voce. Ostaje samo voce za dorucak, nema druge...

Nisam bas pratila, jel ste imali neku reakciju.
Moja cerkica se osula bas na tu prvu milupinu kasicu.bas me istraumirala bila. Posle sam joj uzimala hipp nemlecne neke ne mogu se setiti. A kasnije vise vrsta zitarica i njih je jela dugo.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Bebin doručak
6.7.2017 21:33:36   
Sandricak
I za doručak najčešće spremam ovsene ili razene pahuljice sa jogurtom i nekim voćem... Oduševljen je time...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Bebin doručak
6.7.2017 21:51:23   
veselicaa
Ja jos nisam Nini davala te pahuljice ali vidim da moze.bas cu da pokusam.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Bebin doručak
8.7.2017 19:21:10   
Dragce86
Da, Duskic, osula se na Milupinu kad sam joj dala i sad ne smem nijednu bar neko vreme. Ali vidim da je i kod Vaseg deteta, sto znaci da je mozda samo do Milupe i da promenim kasu? Mozda da uzmem te HIPP ili neke druge, koje preporucujete? Mozda je samo neka komponenta iz Milupe, sta znam...Inace, ona samo doji, ne dodajem nikakvo AD mleko.

< Poruku je uredio Dragce86 -- 8.7.2017 19:23:07 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Bebin doručak
8.7.2017 21:00:29   
veselicaa
Dragce uzmi bilo koje druge,hipp,nestle,baby king,ja isto dojim pa sam uzimala samo one koje se prave sa vodom,ali one imaju ad mleko u sebi.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Bebin doručak
9.7.2017 6:33:26   
IvanaSK RR
Moze i bez tih kasica. Na primer, pirinač da se skuva, ili palenta...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here