RE: Opadanje kose (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


emicaa -> RE: Opadanje kose (2.10.2016 22:27:46)

Meni sad ne opada a posle Dorinog rodjenja sam mislila da cu hodati celava.Sad mi raste nova,blago meni,kao da je nemam dovoljno [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Opadanje kose (2.10.2016 22:43:48)

Meni je opadala pre mes dana pa stala. Sad opet pocela da opada. Mrsko mi da se cesljam. A sve vreme pijem vit B kao za kosu...




bubulence -> RE: Opadanje kose (2.10.2016 23:13:53)

Meni je posle prvog porodjaja dosta opadala. Posle drugog prvo nije. I onda posle 6-7 meseci je bilo strasno. Pramenovi su mi opadali. Moja frizerka je jednom na pola frizure prestala da me ceslja i rekla da se plasi. Da to do tada nije videla... I trajalo je to bar 3 meseca.




muzicarka -> RE: Opadanje kose (2.10.2016 23:46:26)

Pijem i je kompleks votamina B i povremeno utrljavam tunkturu koorive ali ništa, opada baš, baš mnogo. Razmišljam o šišanju...




Khaleesi -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 7:03:17)

Ma to su sigurno jos neki periodi posle porodjaja. Ja kada podignem pozadi kosu vidim bas puno kratke. To je zacas nesto poraslo a ovamo stara opada....




Anck Su Nmaun -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 7:28:29)

Jaao meni je gusta kosa stvarno ali mw jaaako jako nervira sto mi sad toooliiiko opada da je svuda nalazim,cak glwdam da se ne cesljam u kuci uopate nego izadjem napolje na terasu..katastroofa!




Milena18 -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 8:21:46)

Ja nikad nisam imala neku bujnu kosu, ali mi je bila baš lepa i sjajna u trudnoći snoći. Sada je počela da opada, ne mnogo, ali nalazim dlake tu i tamo. Nadam se da će tako i ostati jer ako bude tako kao kod nekih od vas, meni na glavi neće ostati ništa. Ne znam ni da li tu išta pomaže dok se hormoni ne vrate u normalu.




Khaleesi -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 10:13:56)

Ja eto b vit pijem drugi mesec prvo je stala da opada sad opet pocela... mozde je i do jeseni ono ko kuce kad menjaju dlaku[sm=jezicek.gif]




muzicarka -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 11:33:19)

Meni je frka kad perem kosu, tada toliko opada da se baš uplašim




vocicana -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 11:37:23)

Muzicarko, ne znam sada kolika su deca, uzmite Pntogar kapsule, ko ne doji, koristim Afrodita sampon sa belim lukom protiv opadanja kose, resila problem, hormonski, nehormonski, sve manje opada. Bilo je strasno jedno dva meseca. Zaista sam mislila da cu ocelaviti.




muzicarka -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 11:42:48)

Beba doji, ima 6.5 meseci... Pokušaću sa tim šamponon... Hvala




vocicana -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 12:10:09)

Uopste ne miriselose, fino peni, svaka 3 dana dva puta izsamponiraj. Tu defakto fale vitamini b grupe, ali to su progesteronske dlake koje su ostale, koje posledicno nakon stresa koji se zove porodjaj krecu da ispadaju, zato svaka od nas kaze, u trudnoci kosa, koza i nokti su mi bili super. Ali kodmene sve ide iz krajnosti u krajnost. ocajna sam bila dugo. Kao da dodjem sa hemioterapije, pu, pu, pu, toliko je kose bilo. Da se najezis.
Najpovoljnija ti je cena u DM-u, da znas samo on je litarski
Jeste Khaleesi




Khaleesi -> RE: Opadanje kose (3.10.2016 12:13:27)

Jel to onaj ogroman sampon Afrodita litar je pakovanje?




choopa choops -> RE: Opadanje kose (11.10.2016 14:48:31)


IZVORNA PORUKA: gagana83

Meni je u jednom periodu toliko opadala kosa da sam se uplasila. Probala Fitoval - nista. A onda sam uzela Rigenforte sampon i kapsule (vitamini i minerali) i za 10ak dana se sve sredilo. Ispila sam 2 kutije kapsula a sampon i dalje koristim (ne za svako pranje, uvek imam po dva sampona pa rotiram) jer moze da ga koristi i ko nema problem sa opadanjem, nezan je, bez parabena, sulfata i ostalih stetnih sastojaka.


Konacno kupih ove kapsule danas. Šampon nisam jer sam neki dan kupila Afrditin sa bijelim lukom protiv opadanja i onaj od koprive standardno koristim. Sad kako je došla jesen baš mi jako opada, a zalisci su mi užasni. Pa sam odlucila da probam sa ovim kapsulama. A citala sam prije nekoliko za neku kupku za kosu od obicnog luka, ali sad ne mogu da nađem gdje. Da li je neko cuo za to?




Anck Su Nmaun -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 9:43:58)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A Rigenforte kapsule? Jel neko koristio ? Sampon trenutno nema.[sm=smiley13.gif]

Ovo vec pocinje da me plasi, imam dosta kose hvala bogu gusta mi je ali toliko opada da je to strasno. Vec imam cupice po glavi [sm=smiley13.gif]
Moram nesto preduzeti obavezno.




emicaa -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:00:17)

Anck zar se jos nije smirilo opadanje.
Meni sad sve vise i vise raste nove,gdje su njom tolikom




isidora88 -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:07:02)

Anck od niskog gvozdja hocenda opada kosa, sigurno ti je i to problem plus hormoni posle porodjaja koji se jos nisu ustalili.
Meni je napokon prestala da opada




Anck Su Nmaun -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:08:53)

Sve znam.da treba da opada ali ovo je vec previse. Pila sam gvozdje nekih nedelju dana sto mi ostalo od trudnoce..mozda je malo ali nisam videla razliku. Ovo vec postaje horor!




Animsaj9 -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:10:13)

Anck ne verujem da ce ti ista pomoci dok se hormoni ne srede




Anck Su Nmaun -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:12:32)

Mm je po gradu, sad sam mu porucila da mi kupi i gvozdja [sm=jezicek.gif] i Fitoval sampon jer ovog drugog nema.
Ani moram nesto da probam bar ovo postaje uzas.




Animsaj9 -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:17:50)

Znam Anck i moja mama se bori sa tim , strasno ona isto ima gustu kosu pa se ne primeti ,ali posle nje kad se kupa kada se zacepi, od kako je usla u klimaks ima vec tri godine ona muku muci , nema sta nije probala od ampula, sampona ,nekih ulja , pa je pravila ono sa ad kapima , ma dzaba




emicaa -> RE: Opadanje kose (29.10.2016 10:45:06)

Ne mogu da odolim,da nije crna magija [sm=smiley36.gif]
Izvini znam da tebi nije smijesno [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Opadanje kose (30.10.2016 12:24:13)

Zene, meni je skoro skroz prestala kosa da opada. Mislim da je zbog prestanka dojenja. I nove dlacice rastu.




Anck Su Nmaun -> RE: Opadanje kose (30.10.2016 13:23:44)

Moguce, hormoni se "smiruju" [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Opadanje kose (17.11.2016 19:23:21)

Pisala sam da mi kosa ne opada i u zadnjih par dana je pocela,i to bas mnogo.Prosli put je mozda mjesec posle porodjaja pocela a sad posle 4.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>