|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
11.12.2011 23:45:28   
zoksi.pi
Ja licno imam slabu kosu i veoma mi se masti i kosa i koza lica i glave i sve to je propraceno bilo sa dosta peruti, ali ne vise.Citao sam po forumima svasta isprobavao takodje sve i svasta,ali Nedavno mi je koleginica sa posla dala omanju kolicinu nekog mesanog caja i rekla da svakog jutra pokvasim kosu i koren kose sa tim pa da vidimo kako ce delovati. Poslusao sam je i koristio to mozda 8 - 10 dana, prvo sto sam primetio je bilo da je svrab vrlo brzo prestao nakon toga mi se stisao perut i kosa mi je bila malo cvrsca ili dosta manje masna. Narvno trazio sam da mi poruci ili proda taj melem ili vec neznam kako da ga nazovem ali mi je rekla da je nemoguce i da cu morati da se obratim coveku putem sajta jer je veoma bitno da mu dam neke podatke o sebi i o problemima koji me muce. To sam i uradio kontaktirao sam coveka, on je kao sto mi je receno i trazio neke podatke kao sto su koliko imam godina, u kom periodu godine mi se problemi vise ispoljavaju, duzinu kose i jos puno drugih bezazlenih pitanja. Bilo kako bilo posle par dana mi je on poslao na dogovorenu edresu bocicu tog kombinovanog caja, kako ga on zove, i uz nju sam dobio uputstvo za koriscenje, da napomenem caj se ne pije vec se utrljava u kosu i koren kose, kolicina koju sam dobio bila je dovoljna za oko mesec dana mada sam ja malo mozda i preterivao ali nema veze, jer ovo mi je bio melem ba bolnu ranu, izvuko sam se iz neminovne depresije zbog sramnig izgleda i nemoci da nesto u vezi s tim promenim, sada sam drugi covek. Ovde sam dosta puta citao o problemima i pokusao sa nekim od resenja koja su ljudi predlagali ali nisam resio problem dugorocno, pa sobzirom da sam primetio da mi cak polako izrastaju neke nove nezne dlacice na mestima gde su opale pre par godina, ja ovo koristim oko tri ipo meseca vec, odlucio sam da podelim sa svima svoje bolno i sramno iskustvo u nadi da ci jos nekog uciniti srecnijim. pogledajte, procitajte sajt opadanje-kose , koliko znam prva kolicina je besplatna za svakog ko zeli da proba.
Nadam se da ce ovo znaciti nekome....

EDIT: Za reklamiranje na sajtu obratite se Dunji RR

< Poruku je uredio Nedja RR -- 11.12.2011 23:48:51 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Opadanje kose
19.12.2011 1:34:01   
Didy
U poslednje vreme mi baš opada. Kad operem kosu, nađem bar tri puta više dlaka u kadi nego ranije. Srećom, imam baš puno kose, prilično je gusta, pa mi ne smeta što se izgleda tiče. Smeta mi što se linjam svuda po kući. Gde god se okrenem, moje dlake.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu zoksi.pi)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Opadanje kose
31.3.2012 22:44:37   
novcic
cula sam za ovaj lekic za kosu,rekla mi je rpijateljica..moracu da ga probam..jer me ovo opadanje izludi..ja jeste da imam gustu kosu ali opada kao luda..kada je operem ima dlaka na pretek...ovo dete me cupa po kosi..sve mu u rukama moje dlake,moram da pazim da ne pojede daleko bilo..na jastuku da ne pricam..gde god da se okrenem moje dlake..jedino u kuhinji vodim racuna..i stalno mi je vezana,kakvi da je pustim taman posla..i sisala sam se i nista..evo vec je 5 meseci proslo od porodjaja..i ja i dalje cekam prestanak opadanja dlakauser posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Opadanje kose
31.3.2012 23:40:52   
mama kukunka
evo, da se prijavim, sve sam se pitala kad cu da pocnem da se linjam..nepuna 3 m od porodjaja, a mozda ima veze i sa pocetkom proleca..uff..mrrzzim punu kadu, kucu, krevet, garderobu mojih dlaka!! U trudnoci je bila divn,a sjajna i leprsava, mnogo bujnija ( inace je gusta), i nije opadala..user posted image

(odgovor članu novcic)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Opadanje kose
31.3.2012 23:46:41   
Anoniman
evo i mene da se zapljunem - vec nedeljama hocu da pitam za one carobne ampule od kojih kosa ne opada visse
danas me je vrabac cupnuo za pramen sto je ispao od ispod rajfa - ostale mu 3 dlake u saci. onda me cupnuo odma zatim za isti taj pramen - ostalo mu 5 dlaka! sklonila sam se jer sam mislila da ce mu ostati i ono malo u ruci a ja cu ici unaokolo sa rupom na skalpu user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 0:01:13   
Lilla
Ako ovako nastavi, meni ne gine perika. Pocele su da mi se ukazuju fleke na par mjesta, bas me brine ovo opadanje. U trudnoci ne znam da li mi je otpalo 5 dlaka tokom pranja, sad samo sipa. Ne smijem vise da se iscesljam. Prije par dana sam bila kod frizerke i uriadila prelom kose, da izgleda kao da imam kosu, pa se sad toliko i ne primjecuje, prije toga je bila tragi-komedija. Ne znam kako to da zaustavim, a i cula sam da nista ne pomaze dok se samo ne stabilizuje.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 0:06:07   
Anoniman
dokle?

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 0:12:59   
Lilla

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

dokle?


I ja bih voljela da znam user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 0:14:24   
Anoniman
bljak
nazalost pa sam se osisala na kratko, dok mi je bila duga kosa bar su se dllake zadrzavale na gumici
sad ih svuda ima!

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 12:33:28   
PoisonEve
Jap BB, ja ti zavidim. Mnogo volim kratku kosu, ali ja jednostavno nemam kosu za to (kovrdzava je). Mene uzasno nervira sto moram stalno da je vezujem,user posted image
Ostavljam tragove gde god prodjemuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 15:06:21   
nenja22
kako bre pe nije kovrdzavo za kratko, ja bih tako rado da mi je bar malo prelomnjena, ako je lepo osisana, to se tako lako namesti frizura onda...nije ni da mi je sad tesko, ali bas volim kratke a trsave frizurice user posted image

pardon za off
tj. ajde da ne idem u isti, vi koje se zalite, ne znam je l' ste isprobale one varijante kucno spremljenog sampona (kosili+pantenol r-or+ad kapi+kapi koprive+ricinusovo ulje, moze da se doda i ampula bedoxin_a) mnogo zena mi se bas jako jako hvali da im je isti super resio probelm

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 20:48:25   
Anoniman
eee, pe, moja kosa kad je bila kovrdzava bila je i kratka! i mnooogo bolje je izgledala od iste pa duge.
jednom sam cak bila osisana na michael jackson foru (dook je bila mokra tako je izgledala) a kad se osusila - juuuuuu, strava ...

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 20:52:57   
Anoniman
Dok sam imala dugu kosu, do dna leđa, počela je da opada, i to baš jako. Koren nije bio dovoljno čvrst da izdrži tu težinu dlake, pa je opadala jaaaako mnogo. Preko frizerke sam naručila neki šampon, koštao je oko 1200 dinara, jako je koncentrovan pa sam ga imala duže od 2 meseca, i skoro potpuno je prestala da mi opada kosa, ali sam se ja ipak ošišala, da malo rastrertim teme, pošto me je bolela koža glave. Sad imam perutuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 23:06:44   
Anoniman
ma i perut cu da imam ako ce to zaciti da ce mi ostati kose!!!
probacu taj domaci recept, mada jos uvek cekam da se javi ona sa "cudotvornim" ampulama

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Opadanje kose
1.4.2012 23:16:37   
Rada T.
Ja usput pokupila jedan mali savet... elem: kosu treba tretirati palminim, kokosovim ili suncokretovim (nerafinisanim uljima). Ova ulja imaju male molekule koje mogu da prodru do središta dlake i da na taj način hrane kosu od korena do vrha, što bi rekli oni na reklamama.
Kokosovo nerafinisano ulje sam kupila u prodavnici zdrave hrane... pa ću da pokušam, da vidim kako deluje.

Meni kosa opada sezonski i za sada je sve ok ali posle porođaja očekujem rapidno povećanje dlaka na četkiuser posted image


_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Opadanje kose
20.10.2012 23:40:01   
crazymama
i meni je pocela da opada jedno tri meseca posle porodjaja, a bas sam se nadala da nece :(... ne preduzimam nista, jos je i vezujem u rep... pocelo i dete da me cupka, sve u svemu horor... da ne pominjem dlake po kupatilu i celoj kuci user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Opadanje kose
20.10.2012 23:54:03   
mikica sa
CM probaj prati kosu sa samponom FITOVAL, meni je bas bas pomogao a mogla sam da kupim kosu po jastuku i zacepljala sam odvod u kadi non stop.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 0:19:59   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: crazymama

i meni je pocela da opada jedno tri meseca posle porodjaja, a bas sam se nadala da nece :(... ne preduzimam nista, jos je i vezujem u rep... pocelo i dete da me cupka, sve u svemu horor... da ne pominjem dlake po kupatilu i celoj kuci user posted image

Identican slucaj ,svuda po kuci su moje dlake,ne ynam vise gde ih nema,,svaki dan usisavam koliko mi to ide na zivce...a kad perem kosu znaci kada promeni boju u crnu od kolicine dlaka...sreca pa imam kose za izvoz inace bih se zestoko zabrinula...user posted image ...znam da je to normalno posle porodjaja ali me zanima do kad to trajeuser posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 0:24:09   
17 joka
I meni bas jako opada kosa i uzasno me nervira,user posted image probala sam dosta preparata ali poboljsanje kratko traje

probacu i ja Fitoval čula sam da je dobar pa cu videti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 0:38:25   
mikica sa
Nedavno mi je drugarica rekla da je bila kuci u Sa i da joj je neka frizerka rekla da kupi u apoteci mast protiv vaski. Zvuci odvratno, znam, ali ako pomaze sto da ne? user posted image
U slucaju da mi se opet isto desi, probacu obavezno!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 7:43:59   
Anoniman
uh, meni i dalje opada kosa, stvarno je svugde ima i samo gledam kad ce da zavrsi neka dlaka u jelu user posted image  sad sam se osisala, ali ne verujem da ce to pomoci.

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 8:04:06   
mihi
Kupi Merz special drugs videćeš da će za 10 dana nogo anje da opada a kad ispiješ celu bočicu polako će prestati, napravi pauzu 15 dana pa ispi još jednu bočicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 8:19:30   
Anoniman
je l' to ovo? ima 60 komada.
KLIK

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 8:50:42   
jovicaa
i ja sam pila merz special posle prvog porodjaja i kosa mi uopste nije opadala... e sad ne znam da li ima veze sa tim.
ali njih vec dugo nema na trzistu, ja sam trazila par puta po apotekama.
da to je to ksena

< Poruku je uredio jovicaa -- 21.10.2012 8:51:21 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Opadanje kose
21.10.2012 9:35:36   
mihi
Da to su ekstrahovane esencijalne amino kiseline sa sumporom koje se ugrađuju u keratin dlake, nema povećanog apetita, jer u tabletama nije kvasac.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Beskorisne teme


Da li mislite da teme poput KALADONT, GRADOVI, PITAM TE PITAM i slicno, treba ukinuti?

1. Da (39%)

2. Ne znam (27%)

3. Ne (34%)


Ukupan broj glasova: 109

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here