RE: Znaci trudnoće (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


serendipity -> RE: Znaci trudnoće (24.7.2010 22:19:14)

Hvala Cipi!
Secam se da su me proslog puta ubijale grudi i bradavice od bolova, jedva sam se i tusirala!
Dobro, sad mi je i rano da me toliko boli, ako je to sto ja mislim da jeste... a bilo bi mu bolje da je to sto mislim da jeste.... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




cipiripi -> RE: Znaci trudnoće (24.7.2010 23:04:22)

dobro je sto te bole...
uglavnom su povezane sa progesteronom i kad je on ok, sike boluckaju [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:39:05)

od moje bebice nema nista [sm=smiley19.gif] nema uopste znakova da sam trudna, bolovi misle da su od menstr koja nije dosla i za koju misle da ce svako malo doci... testovi poz ne znaju ni sami.... betu ne treba vaditi po njihovom jer ce menstr doci uskoro ako ne dodje dobicu da pijem hormone... svi nalazi uredni, jetra, bubrezi, materica, jajnici ma sve... tuzna sam jakoooo jer niko nema odg za moje stanje i moje bolove [sm=smiley19.gif]




Anoniman -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:43:48)

idi ti draga i uradi betu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:44:12)

i rekla sam mu za testove poz... prvo kaze nemam dovoljno tih hormona da pokrenu trudnocu pa mu ja kazem kako onda tri poz testa a on kaze sacekacemo al ces dobiti menstr jer trudnoce kod mene nema, a bolovi rekoh i dalje tu, samo mi je dao baralgin da pijem i rekao da se idem kupati na plazu i uzivati u carima ljeta.... mislim se bas mi je do tih cari ! znaci ja cu crci od svega sto mi se desava !!! jednostavno vise nemam dje da idem, a pored testova mislim samo na vanmatericnu trudnocu i jos mi rekao da pijem macinu travu [sm=zmeden2.gif]




Trcosava -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:47:22)

IZVORNA PORUKA: miljanaM

idi ti draga i uradi betu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]


slažem se, ako imaš mogućnosti idi i uradi betu




Ana RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:49:33)

Maja/mne, uradi betu obavezno!!





maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:51:25)

zamislite kad mi privatnik nije htio vadit nego mi je rekao da idem sl na plazu i kupam se... ja rekoh covjece dje sa ovim braon iscjedkom i ovim bolovima u stomaku i karlci da idem a on mi kaze evo ti baragin za bolove i macina trava da se procisti organizam i bice to sve super ??? soook




Sanjica26 RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:54:44)

Slusaj maja/mne idi ti u neku od laboratorija i trazi da uradis betu. Ako te pitaju jel to preporuci lekara, ti reci da. Tako sam ja uradila. Moras malo da ih slazes. I za sada nemoj nista da pijes. To ti je moj savet, Resi te nedoumice.




prase -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 14:58:06)

Ja bih uradila betu... i pri tom mislim da nema sta da se objasnjava u privatnoj laboratoriji da li je po preporuci lekara ili nije. Ja sam oba puta rekla "Dobar dan, ja hocu da uradim nivo beta-hcg hormona u krvi" a oni "U redu, to ce biti xyz din" i zdravo. Rezultati se malo cekaju ali sta sad... bolje nego sedeti i ne raditi nista.




Ana RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:01:08)

IZVORNA PORUKA: maja/mne

zamislite kad mi privatnik nije htio vadit nego mi je rekao da idem sl na plazu i kupam se... ja rekoh covjece dje sa ovim braon iscjedkom i ovim bolovima u stomaku i karlci da idem a on mi kaze evo ti baragin za bolove i macina trava da se procisti organizam i bice to sve super ??? soook


Draga, obavezno u laboratoriju.. ne daj bože da je vanmaterična..pa ja bih tog doktora posle zadavila!




Ana RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:01:43)

IZVORNA PORUKA: prase

Ja bih uradila betu... i pri tom mislim da nema sta da se objasnjava u privatnoj laboratoriji da li je po preporuci lekara ili nije. Ja sam oba puta rekla "Dobar dan, ja hocu da uradim nivo beta-hcg hormona u krvi" a oni "U redu, to ce biti xyz din" i zdravo. Rezultati se malo cekaju ali sta sad... bolje nego sedeti i ne raditi nista.


Tako je.. nikad me nisu pitali da li me je poslao doktor.




Sanjica26 RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:03:08)

Eto Ana mene su pitali. Valjda sam im delovala jako mlada.[sm=smiley1.gif] I posle kad mi je rekla da sam trudna bas mi je rekla bojazljivo.




Ana RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:04:55)

Mene su pitali šta ću ako sam trudna [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] mislim - šta ću??? Mrzim takva pitanja..




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:05:12)

ne mogu prije sjutra, do tada cu se primiriti u krevet i pokusati da ne razmisljam o tome iako je veoma veoma tesko...




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:07:10)

sanjice mene kad je vidio ovaj danas pitao me koliko imam god... jesam mlada , imam 23 god ali posle jednog spontanog za sobom bojim se svega a oni nas ocigledno ne razumiju... makar ovi nasi doktori ovamo




Sanjica26 RR -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:09:11)

Ma, sta te briga. Imas pravo da radis. bas me briga sta oni misle. Njihovo je da rade, a ne da zakeraju i da postavljaju glupa pitanja.




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:13:18)

pita sta mi je jer su mi nalazi svi uredni, nema cista, ma sve u naj redu ?? ja rekoh da znam sto mi je ne bih dosla k vama sig ! i to me samo preko stomaka, nije sondom.. dala sam mu 50e za nista da mi kaze da sam super, i da pijem baralgin i macinu travu... a koliko sam shvatila kumu, kad je ona bila trudna rekli su joj ni pod razno macinu travu da nisi popila jer mozes da pobacis




Nensi* -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:14:41)

Majo,samo nemoj molim te nista od lekova da uzimas,ako te boli probaj da istrpis malo,ususkaj se u krevet i miruj...




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:14:55)

sjutra trazim betu da mi rade pod hitno




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:16:46)


IZVORNA PORUKA: nensi27

Majo,samo nemoj molim te nista od lekova da uzimas,ako te boli probaj da istrpis melo,ususkaj se u krevet i miruj...

vec sam popila jedan baralgin [sm=zmeden.gif] valjda nece sto naskoditi... sjutra trazim da mi vade betu




Anoniman -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:18:49)

IZVORNA PORUKA: maja/mne

pita sta mi je jer su mi nalazi svi uredni, nema cista, ma sve u naj redu ?? ja rekoh da znam sto mi je ne bih dosla k vama sig ! i to me samo preko stomaka, nije sondom.. dala sam mu 50e za nista da mi kaze da sam super, i da pijem baralgin i macinu travu... a koliko sam shvatila kumu, kad je ona bila trudna rekli su joj ni pod razno macinu travu da nisi popila jer mozes da pobacis


Zence, zasto ne odes sad da izvadis krv?Trebalo je prvo vaditi krv, pa tek onda ici lekaru. Dobices po guzi sto neces da slusas[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] U subotu sam ti rekla da odmah u ponedeljak vadis krv. Ako ce te umiriti, znam da ciste prouzrokuju izostanak ciklusa, kao i povisen BHcg..Ali moras da izvadis krv!!!!!!!!!!Nemoj da se zajebavas sa tim...Da ti nisu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image], 99% bi bio u pitanju disbalans hormona, ali te [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] su mi sumnjive...Jos jednom-IDI U LABORATORIJU, KAZEM TI IZ NAJBOLJEG!!!!!!!!!!




Nensi* -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:20:15)

Ja ne bi mogla da cekam sutra,ako mozes idi sad...




prase -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:20:30)

Sad sam se nesto prisetila... Imala sam ja nesto slicno tvom stanju, izuzetno jake bolove u donjem stomaku i krstima, kao da treba da dobijem a pri tom sam mega-prehladjena - hodala sam pogurena ulicom, nije moglo drugacije. Mislila sam da cu da dobijem stvarno, postavila tampon, popila lekove protiv bolova - za dan-dva su bolovi prestali, a nisam dobila i ne znam sta je to bilo do dana danasnjeg. Bilo je samo malo nekog braonkastog krvarenja, jesam mislila da sam mozda u drugom stanju, ali ispalo je da nije tako. Prvu pravu menstruaciju nakon prethodne trudnoce sam dobila nekih 45 dana (moj jedan ciklus) kasnije, drugu sa tim istim (za mene standardnim) razmakom, a treca nije dosla nego je dosla beba umesto nje.

Hocu da kazem, ako si nedavno imala spontani, ako su ti hormoni uzburkani (kao sto mogu posle trudnoce da budu), mozda je ovo samo nacin da tvoje telo zatrazi mali tajm-aut. Super ako si trudna, ali nemoj racunati da je to 100%. Ja sam ti rekla da bih uradila betu ne zato sto mislim da si sigurno trudna, nego da bi znala na cemu si, sta god bilo. Eto... pa srecno!




maja/mne -> RE: Znaci trudnoće (26.7.2010 15:24:10)

spontani je bio prije vise od dvije god... svakako je moram raditi jer su obojica ustanovili da ciste nema a da nema ni trudnoca.. sta je saznacu sjutra jer me sad stomak boli, noge i karlicne kosti da ne mogu nikuda [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>