|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: voznja automobila u trudnoci
30.10.2010 19:58:11   
mikica sa
pa,zene, vi ste fenomnalneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image
svaka vam cast!
vi ste kao moja rodica,non stop je vozila pa sam je ja zezala kako ce se beba roditi negdje izmedju njene kuce i roditeljske user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: voznja automobila u trudnoci
30.10.2010 20:40:28   
smeško
Ja vozim jos uvek. Ume cesto da me zaboli stomak ili da dobijem vrtoglavicu, pa mi je tako sigurnije. Naravno, ne vozim kad mi se vrti u glavi, vec prvo sednem u kola i sacekam da prodje. 

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: voznja automobila u trudnoci
30.10.2010 21:32:55   
dacica
ps.ja se ne vezujem-smeta mi...kod cika policajca-bi prosla na sarmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: voznja automobila u trudnoci
30.10.2010 22:06:29   
mikica sa
lako je tebi dacica, to su nasi policajci a ovi ovdje su kuku meni user posted image  

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: voznja automobila u trudnoci
1.11.2010 12:38:26   
baterija
u prvoj trudnoci vozila svo vreme do 3 dana pred porodjaj bilo mi je frka jer sam prenela a znam neke koje su se odvezle na porodjaj, pa zene 21. vek je!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: voznja automobila u trudnoci
1.11.2010 12:53:43   
minna
ja nisam vozila, mnogo sam bila pospana u pocetku a onda me je utrogestan jos dodatno uspavljivao, mislim da sam prva 4 meseca trudnoce prespavala, pa sam se plasila da nisam dovoljno skoncentrisana, a onda se ni posle nisam opustila, tako da nisam vozila uopste...ionako sam stalno nesto brinula da li ce sve biti u redu pa mi je jos samo falilo da brinem da li ce neko da me udari ili ja nekoguser posted image  

(odgovor članu baterija)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: voznja automobila u trudnoci
1.11.2010 17:59:56   
Lu
Ja ću zvučati kao policajac ali moram da kažem!
Pošto sam pročitala da se neke ne vežete, trudnice drage vežite se, ne rizikujete samo svoj život!user posted image
Inače, vozil sam do kraja, naravno vezana uvijekuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: voznja automobila u trudnoci
1.11.2010 18:00:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Najvažnije je pravilno vezanje pojasa, bilo da ste vozači ili suvozači

user posted image


Evouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: voznja automobila u trudnoci
1.11.2010 21:12:09   
marija32
Obavezno vezivanje, ja sam pred kraj vezivala prvo pojas za sediste, a onda sednem i onaj dugacki deo prebacim preko sebe, nadam se da ste me razumeleuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: voznja automobila u trudnoci
25.9.2013 22:35:07   
dijana1*
Trenutno sam u 28-oj ned trudnoce i jos uvek vozim. Ali to su kratke relacije i trudim se da sto manje vozim. Samo neverujem da cu moci jos dugo. A tek parkiranje sto ide teze to je posebna prica user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: voznja automobila u trudnoci
25.9.2013 22:40:08   
pocahontas
ja sam prosle godine u sedmom mesecu vozila od zlatibora do novog sada, a tokom cele trudnoce sam vozila po gradu, i dan pred porodjaj vozila kola kod majstora :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: voznja automobila u trudnoci
25.9.2013 23:24:30   
Didy
Ja sam vozila oba puta do poslednjeg dana, ali u 9. mesecu samo kraće relacije. Pred porođaj sa Sofijom sam vozila to veče, išli smo po mm na posao, duže se zadržao, a ujutro su mi krenule kontrakcije i porođaj.
Sa Stefanom smo išli na Tasos kad sam bila u 6. mesecu. Išli smo autom i vozila sam dobar deo puta i tamo i nazad. Do Novog Sada (oko 40 km) svakog drugog vikenda, pošto sam tad imala predavanja na postdiplomskim. I na ekspertne sam samu sebe odvezla i vratila oba puta. Sa Sofijom sam išla po najgoroj mećavi putevi zavejani, ništa očišćeno, mm bio na službenom putu u inostranstvu, Stefan mi bio bolestan, mama ostala kod kuće s njim, a ja polako pa trećom za NS, a auto šeta li šeta. Nije mi bilo svejedno, ali nisam imala drugog izbora, autobusi nisu išli, a ja imala zakazan pregled na Betaniji.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 7:39:26   
Anck Su Nmaun
Nisam se vezivala sa onolikim stomakom, nije mi odgovaralo. A vozila do poslednjeg dana a termin mi je prosao 12 dana... zamalo da se odvezem jos i na sopstveni porodjaj user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 7:48:34   
Lu

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

A tek parkiranje sto ide teze to je posebna prica user posted image

Oooo daaaauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 8:17:49   
jocajaca
Meni doktor savjetovao da ne vozim zbog stresa i tih gluposti, tako da ja samo ponekad vozim na kratke relacije, a i ne vežem se jer me skoro zaustavio policajac i rekao da se ne vežem da ne pritišćem stomak tako da se od tad ne vežem ni kad vozim ni kad me voze. A inače mm mi je paničar i kad je dr.rekao da on savjetuje da se ne vozi on se toga uhvatio ko pijan plota.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 8:32:47   
Didy
Ja sam se vezivala. Pojas ispod stomaka. Nikad me nije stezalo, niti žuljalo. Ni sad decu ne stavim u auto, a da nisu u as i dobro vezani, zašto bih ih u stomaku izlagala bilo kakvim opasnostima. To za nevezivanje je čista zabluda naših lokalnih baba. Naravno da je bezbednije vezati se, ali pravilno, ispod stomaka. Ne smem ni da zamislim šta se sve može desiti ako neko naglije zakoči ili, ne daj bože, dođe do udesa, makar i blažeg.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 9:29:19   
dijana1*
Didy upravu si sto posto ali i ja se ne vezemuser posted image
Inace ne volim da se vezem.
Joco a sto se tice stresa verujem ti, svaki put kada dodjem na kruzni tok kod Lausa iznerviram se i kazem sebi nemoj da se nerviras ali ne vredi. Ili kada je zeleno na semaforu umesto da voze i daju gas svi koce. Neverovatnouser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 9:48:57   
World
A tek parkiranje sto ide teze to je posebna prica


jaooo ja sam jednom proplakala od muke kad sam skontala da se ne mogu okrenuti da vidim u rikverc... user posted image


a bas sam se bila zavukla na neki parking, mislim da sam bila pred kraj 8. mjeseca.........

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 9:58:38   
jole82
Ja sam vozila do nedelju dana pred porodjaj a onda je pocela prepona da me boli, toliko da nisam mogla da dignem nogu sa kvacila...al dobro tad sam i bila trudna punih 40 nedeljauser posted image
I da vezivala sam se obavezno....pre trudnoce me je uzasno smaralo i nisam se vezivala sem van grada, al nekako trudna nisam htela da krenem dok se ne vezem...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 14:07:43   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam se vezivala. Pojas ispod stomaka. Nikad me nije stezalo, niti žuljalo. Ni sad decu ne stavim u auto, a da nisu u as i dobro vezani, zašto bih ih u stomaku izlagala bilo kakvim opasnostima. To za nevezivanje je čista zabluda naših lokalnih baba. Naravno da je bezbednije vezati se, ali pravilno, ispod stomaka. Ne smem ni da zamislim šta se sve može desiti ako neko naglije zakoči ili, ne daj bože, dođe do udesa, makar i blažeg.


user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 19:41:06   
Lu
Didy, 100% te potpisujem, opetuser posted image
Nismo mi bezveze isto uradile testuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 21:48:24   
ivaMark
Vozila sam do nekih nedelju dana pred porodjaj a porodila se u 42. nedelji user posted image
na pocetku petog meseca vozila 400km user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: voznja automobila u trudnoci
26.9.2013 23:16:34   
Ženče

IZVORNA PORUKA: marija32

Obavezno vezivanje, ja sam pred kraj vezivala prvo pojas za sediste, a onda sednem i onaj dugacki deo prebacim preko sebe, nadam se da ste me razumeleuser posted image


I ja se ovako vezem, znaci samo dugacki dio preko sebe, a onaj kratki sto treba ispod stomaka mi bude iza ledja. Lakse je tako prvenstveno zbog rikverca i parkiranja. Inace sam u 38. nedelji i i dalje vozim.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: voznja automobila u trudnoci
21.12.2013 11:32:30   
Mille
Moja mama je samu sebe odvezla do Betanije da se porodi, i ona krusila oko iste dok nije shvatila da ce poroditi u narednih 10 minuta. Ja volim da vozim i nadam se da cu moci da vozim do samog kraja. Volim taj osecaj nezavisnosti.

(odgovor članu Ženče)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: voznja automobila u trudnoci
21.12.2013 12:29:04   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Trenutno sam u 28-oj ned trudnoce i jos uvek vozim. Ali to su kratke relacije i trudim se da sto manje vozim. Samo neverujem da cu moci jos dugo. A tek parkiranje sto ide teze to je posebna prica user posted image


U osmom mesecu sammalo pauzirala sa voznjom negde do 36-te nedelje i onda sam vozila do kraja.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here