|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.3.2016 11:45:01   
Cvetni
Nexy mnogo mi je zao
i ja se toga mnogo plasim da uspe pa da dozivim razocarenje,
inace nisam mogla pre da pisem od ponedeljka sam pocela bocke danas mi je treca i mnogo me boli stomak kao da cu dobiem a inace pijem i tabletice do nedelje duga sam sema pa ako neko moze da mi kaze da li je to u redu ili ne. veliki pozdrav za sve i nadam se uspehu

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.3.2016 20:31:07   
Vesna.
I ja pijem tablete do nedelje, pa počinjem sa injekcijama, ali danima me boli stomak kao kad treba da dobijem, danas mi je 21a tableta, treba jos četiri da popijem a plasim se da ne dobijem i pored tableta, jel to moguće? Dodje mi da se spakujem za svaki slučaj da budem spremna da krenem za Nis.

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.3.2016 20:33:52   
Vesna.
A što se tiče smestaja Jeco ne treba mi stan, bicu kod muzevog zeta u stanu, on i onako u to vreme nece biti u Nisu, pa se pogodilo taman.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.3.2016 22:00:04   
jeca_sale
Devojke, mozda kasnim sa odgovorom, ali nemojte da brinete, tako smo se sve osecale kao da cemo da dobijemo. To je sasvim normalno.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.3.2016 1:21:17   
Vesna.
Hvala Jeco, dokle si ti stigla, kako si?

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.3.2016 15:04:13   
Cvetni
da li i vikendom isto se ide od 1 do 2 za bocku ili ne

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.3.2016 16:52:57   
jeca_sale
Vikendom u pola 12user posted image . A meni je danas smanjena terapija, u nedelju ponovo uz, i nadam se sledece nedelje da privodimo kraju sveuser posted image . Posle samo da cekamo user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.3.2016 16:54:49   
jeca_sale
Cvetni, Eveline, Nataly, izgleda da zajedno primamo bocke, a jos se nismo upoznale user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.3.2016 23:26:12   
Vesna.
Hitno pomoc
.... Ja samo što nisam dobila, a treba pilule da pijem do nedelje, sva se tresem, sta ako krene, koga da zovem sutra vikend???

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.3.2016 23:52:35   
Nataly75
Neces da dobijes,ne verujem...to ti se samo cini,psiha radi svoje.Opusti se i bice sve ok.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.3.2016 0:20:32   
Vesna.
Daj Boze, ali ovo je sigurno... Niti sam se spremila za Nis, niti znam koga da zovem sutra vikend

(odgovor članu Nataly75)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.3.2016 12:24:36   
jeca_sale
Vesna, nemoj da brines. Ako si redovno uzimala kontracepciju sigurno neces dobiti. I mene je mnogo boleo stomak, kao da cu da dobijem, ali to priroda kaze da je vreme za ciklus, a kontracepcija ne da, tako da nemoj da brines mnogo.

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
13.4.2016 19:48:56   
zebra1
Pozdrav svima, da li ima novosti od onih koje su već u procesu vto? Samo i da obavestim sve vas, za slučaj da ne znate, zakazivanje u gradskoj bolnici ide preko odabranog ginekologa u domu zdravlja.

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
15.4.2016 15:29:41   
Vesna.
Meni juce radjen transfer, sve je dobro proslo hvala Bogu ... :)

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
15.4.2016 15:59:02   
jeca_sale
Neka je sa srecom Vesna, i da to bude velika betauser posted image

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.4.2016 15:21:53   
*Maki*

IZVORNA PORUKA: Vesna.

Hitno pomoc
.... Ja samo što nisam dobila, a treba pilule da pijem do nedelje, sva se tresem, sta ako krene, koga da zovem sutra vikend???


Vesna nemoj da brines. ja sam dobila u sred ispijanja tableta,bas sam prokrvarila i rekli su mi da povecam dozu na dve tablete,ako ti se to desi slobodno uzmi dve tabletice odjednom,pa ces pozvati da pitas detaljnije.Ne brini nije to nista,videce oni vec na uz sta dalje nece te zbog toga odbaciti ako se toga bojis!

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.4.2016 16:13:18   
Vesna.
Moja prva vto neuspešna...

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.4.2016 17:50:56   
jeca_sale
Vesna neka si zdravo, bice bolje... I ja sam isto kao ti prosla, ali sta da radimo zivot ide dalje. Budi jaka...

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.4.2016 17:53:15   
branki*
Vesna,zao mi jeuser posted image user posted image ne odustaj!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
28.4.2016 16:32:19   
17 joka
Vesna, user posted image jako mi je zao, odboluj pa u nove pobede

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.5.2016 17:26:38   
Cortina
Devojke kako je prosla grupa april 2
Jel zna neko kakva je uspesnost?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.7.2016 16:08:05   
Nexy83
Vidim da je tema malo utihnula, pa da pitam da li je neko skoro prošao drugostepenu komisiju u Nišu? Ja skupila snagu, pa u nove pobede. Pa me zanima da li su gužve i dalje? Čeka li se puno od prvostepene do drugostepene komisije?

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.7.2016 19:59:35   
misslea
Evo i ja cu na jesen na treci pokusaj o trosku drzave. I prva dva sam radila u GAK Niš. Prvi kod dr Jasmine, drugi kod dr Dejana i treći ću ponovo kod dr Dejana.
Sto se liste cekanja tice mislim da nije strasno, a od momenta prolaska drugostepene do postupka se ceka oko 3 meseca.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.7.2016 23:22:19   
Nexy83
Ja sam prvu vto radila u Nišu. Drugostepenu sam prošla 7.8.2015. postupak je bio u februaru ove god. Baš sam se načekala. (I bila je biohemijska :-( )
Jesi li prošla sada drugostepenu misslea? Da li se puno čeka od prvostepene do drugostepene? To me brine? Prošle god je bilo tačno mesec dana čekanja od jedne do druge. Hvala unapred na odgovoru.

(odgovor članu misslea)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
1.8.2016 10:07:07   
misslea
Kada sam ja zakazivala bilo je oko dve nedelje, sada ne znam kako ce da bude, jos sam u fazi prikupljanja dokumentacije. Nadam se da sledece nedelje predam na prvostepenoj.

Bila sam na jedan razgovor ko dr koji radi vto u Nisu ( privatno ) i mogu reci da sam se malo razocarala... pristup nikakav, ja pitam za nesto od dodatnih analiza jer ipak dve vto nisu uspele.
Mislim da cu trecu raditi u Leskovcu.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here