|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.4.2017 14:23:48   
Hipatija
Pošto sam zakasnila za ispravku zamolila bih urednice da spoje poruke. Kao što je i Nata11 rekla, moje preporuke za klinički centar Niš i odeljenje steriliteta. Mene je vodila dr Aleksandra Tubić i imam samo reči hvale za nju. Terapija je bila i više nego dobra, embrioni odlični, embriolog se čudio kako nismo uspeli do sada prirodnim putem, ali eto, sreća je malo izostala. Sestre isto fenomenalne. Za ceo tim za VTO jedan veliki naklon user posted image Sledeću opet tamo radim, gledaću preko leta da završim sve što mogu od nalaza, komisija, i od septembra, oktobra da opet krenemo u proces.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.4.2017 14:57:37   
branki*
Nato,bas je uspesna grupa bila!
Hipatija,zao mi jeuser posted image
Devojke,drzim palceve za sledeci put!!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.4.2017 16:37:32   
Maramara80
Bas mi je zaouser posted image stvarno,ali mi je drago sto si puna pozitive. Zelim ti brz oporavak i samo napred do pobede. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.4.2017 11:37:09   
Hipatija
U celom postupku, tj. u celoj borbi je najbitnije biti pozitivan i optimističan, u suprotnom može da se poludi :-)

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.4.2017 14:15:35   
nata11
Ja kada se ja setim kako smo se posle transfera smejale u sobi user posted image . Skupile se sve 6 i smejale se kao lude 4 sata. Bas nam je super grupa bila Hipatija user posted image

_____________________________





(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.4.2017 15:23:30   
Hipatija
Vala baš. Sve su žene bile super :-)

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 12:06:23   
Majaja
Devojke, treba mi savet i pomoć prijatelja!!! Potpuno sam sluđena i glava mi puca od različitih informacija, tako da sad ništa više ne znam... Uzeli smo upute za VTO. Još uvek čekamo analize briseva, valjda će do petka biti gotovi. Moj TSH je 7,13, FSH 15, prolaktin 729, AMH 0,96. Doktorka me je uputila endokrinologu koji mi je zakazao pregled tek za 5. maj. Rekli su da je spermogram solidan, šta god to značilo. Vreme leti, početkom novembra punim 42. Da li postojeće rezultate da šaljem komisiji u Niš, bez lečenja ili da čekam terapiju i poboljšanje? Da li komisija radi i tokom leta? Bojim se da ćemo propustiti i taj poslednji voz...

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 12:17:49   
nata11
Ti nisi prosla drugostepenu? Zovi ih i objasni situaciju sa godinama da te ubace sto pre. A posle ces videti sa njima za terapije i da li mogu odloziti sam proces.

_____________________________





(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 12:24:30   
Majaja
Nisam, nisam još ni našoj u Jagodini predala dokumenta. Molim te, ako imaš neki broj telefona, pošalji. Znači, čim našoj predam dokumentaciju, zovem Niš i čekam... Mnooogo ti hvala!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 12:28:39   
Majaja
Izvini što sam ovako sluđena, osećam se kao teletabis. Hvala, Nato, još jednom!

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 12:53:06   
nata11
Onda se moras ubrzati, nece ti oni u Nisu odmah zakazati. Bar ja kada sam predavala rekli su mi da gledaju da uput koji vazi 3 meseci ne istekne. Kada su ti brisevi gotovi? Pozovi kada prodjes u tvom gradu i kazi da su godine problem, da to juris. Ne mozes ovako zvati kada jos ni 1. nisi prosla, sta ako ti kazu pr. dodji u cetvrtak.
Oдељење стерилитета:
018 / 505-904 , 4203-262

_____________________________





(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 13:04:13   
Majaja
Nato, carice! Hvala!!! Čim budu gotovi rezultati, predajem našoj, a onda u akciju! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 16:49:39   
Hipatija
Kao što Nata11 kaže, kad prođete prvostepenu odmah zovite Niš i objasnite situaciju. Uz terapiju rešićete tsh i prolaktin do postupka, jer postupak neće najverovatnije pre septembra, a odprilike treba 3 meseca da terapija odradi svoje. Samo napred, držimo Vam palčeve user posted image

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.4.2017 19:59:33   
Majaja
Devojke, poljubac i hvala do neba! Da nije vas, ja bih čekala da se rezultati normalizuju i ništa ne bih uspela da učinim! Već sam počela da padam u očaj! Stvarno ste carice! Cmok x 10000000 user posted image user posted image user posted image Želim da vam svaki naredni trenutak bude razlog za radost!

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 13:53:46   
Hipatija
Majaja jel ste prošli prvostepenu? Šta ste uradili?

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 13:58:42   
Majaja
U sredu mi stižu analize za viruse i briseve. Čim uzmem, predajem i javljam kako sam prošla. Hvala Vam što mislite na mene, držite mi palčeve! Cmok, cmok

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 14:09:55   
Hipatija
Držimo i navijamo ;-)
Maramara80 jel stiglo pismo?

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 15:45:25   
Maramara80
Joooooj Hipatija, jos uvek nije. Strasno,ubi me cekanje. Zvala sam Nis kazu neke zenice su vec imale konsultacije sto su bile samnom na komisiji,ali za mene nisu dobile neki povratni mail iz rfzo. Bila i kod njih kazu cekaju iz rfzo Beograd. I tako..... A ja nemam pojma sta cu. Kako si ti?

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 15:54:17   
ivana milenkovic
Baš dugo čekaš,držimo palčeve da što pre stigne!A Majaja srećno i držimo palčeve da prođeš prvostepenu komisiju.user posted image

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 15:58:08   
Maramara80
Hvala nadam se da cu uspeti to da zavrsim pre majskog ciklusa. Ako ne pocnem pilulice sad,znaci li to da cu tek od septembra poceti proces? Jesam li ja to dobro skontala?

(odgovor članu ivana milenkovic)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
30.4.2017 16:01:56   
ivana milenkovic
Pa najverovatnije,kažu preko leta ne rade vantelesnu,a mislim i da komisije nema preko leta.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
1.5.2017 17:38:43   
Hipatija
Maramara80 a zašto ne pozoveš direktno Beograd i ne pitaš šta se dešava? Čini mi se da je prošlo više od mesec dana.
Ja sam dobro, uskoro se vraćam na posao, što će mi dobro doći. Već mi je dosadno kući, a na poslu će mi biti zanimljivo, pošto radim kao prof, pa će ovi maturanti da mi skrenu malo misli. Inače sam dobro prihvatila sve što se desilo. Spremam se za nove pobede ;-)
Iskreno se nadam da će sad uz ovaj novi zakon o BMPO biti i u Nišu zamrzavanje embriona, i da će izglasati da bude o trošku države, što bi bilo odlično.

< Poruku je uredio Hipatija -- 1.5.2017 17:42:03 >


_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu ivana milenkovic)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
1.5.2017 20:06:02   
Maramara80
Ne znam na koji bi broj zvala u Bg. Mogu da nadjem na netu,ali koga da trazim? Nemam pojma. I da proslo je dva meseca od komisije. Poludecuuuuuu. Drago mi je da si dobro.

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
1.5.2017 22:30:50   
Hipatija
Jedino da vidiš uopšte neki broj u Beogradu, pa će te oni proslediti nekom ko je zadužen za to. Baš je dosta vremena prošlo.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.5.2017 17:33:17   
Hipatija
Maramara80 evo broj za Bg, ako nisi našla ili već zvala.
011 2053617
0112053658
U grupi na fb, je neko objavio da se tu zove kako bi proverila šta ti se dešava sa pismom.
Pozdrav, i javi šta je bilo

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here