|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.5.2017 21:03:38   
Maramara80
Hvala punoooooo Hipatija. Zovem sutra i javljam. Saljem ti bezbroj poljubaca, divna si.

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
5.5.2017 23:27:30   
Maramara80
Drage moje situacija je sledeca. Zvala sam Bg i dobila info kako mi je poslato pozivno pismo 31.03. kao i mail mojoj filijali. Nis kaze da mi nikad nije ni zakazao konsultacije,moja filijala da im mail nikad nije stigao iz Bg-a. I tako...... Ja sam negde izmedju svih njih. Dobila sam obecanje u mojoj filijali da ce u ponedeljak nekako vec resiti moj slucaj (kad zavrse sa prepucavanjem ko je pogresio). Sta reciuser posted image user posted image user posted image strasno. I jos jednom neizmerno hvala Hipatija, jer da nije bilo tebe ja bih tunjavica i dalje cekala verujucu u nasu birokratiju. Savet svim zenicama ako nema pisma posle 20-ak dana - odmah zvati Bg.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
7.5.2017 13:20:41   
nata11
Maramar bitno da si pokrenula nesto. Javi kako napredujes.

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
9.5.2017 11:43:32   
Evaeva
Pozdrav svim buducim mama :) Da li ima medju vama nekih koje jos uvek pokusavaju da zakazu drugostepenu komisiju u Nisu? 03.05.sam prosla prvostepenu (inace nisam iz Nisa) od tad pokusavam da ih dobijem od 13-15 i juce sam uspela ali mi je samo receno da je maj popunjen i spustena slusalica. Kako imama 30 godina,znam da nemam prednost,ali kako da uopste zakazem?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
9.5.2017 11:49:20   
Maramara80
Moj predlog ti je da zoves krajem meseca. Kada sam ja zvala pocetkom februara receno mi je da zovem zadnjeg dana u mesecu. Zvala sam i tad su mi zakazali za 08.03.

(odgovor članu Evaeva)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
9.5.2017 12:10:26   
Evaeva
Pokusacu onda i ja krajem meseca..hvala na savetu :)

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
9.5.2017 18:53:48   
Hipatija
Maramara80 nisam stigla ranije da se javim. Drago mi je da si bar nešto saznala, javljaj dalje kako napreduje. Nadam se da će ti što pre stići pismo i da već jednom kreneš u proceš :-*


_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Evaeva)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
9.5.2017 18:56:59   
Maramara80
Hvala Hipatija. Juce su mi izdali pozivno pismo sa zakazanom konsultacijom za 31.03. uz izvinjenje sto su me "malo" zagubili. Sutra nosim upute u fond,a kad ce da mi zakazu konsultacije ponovo za sada nemam pojma.

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
10.5.2017 13:52:29   
Hipatija
Kako su bezobrazni. Do sad si mogla da uđeš u proces. Idioti. Ali šta da se radi. Javi kad ti zakažu konsultacije

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 10:54:31   
Majaja
Drage devojke, upravo sam se vratila sa prvostepene komisije. Nisu mi overili upute, pošto suprug ima neke bakterije. Rekli su da se javim za dve nedelje, sa novim analizama, pošto ispije terapiju. Probala sam da im objasnim da smo u cajtnotu zbog godina, ali nije vredelo, kažu da do početka novembra ima mnooogo vremena. Baš sam tužna...Da li možda imate neku informaciju do kada radi drugostepena komisija u Nišu i ima li nade da bar u junu nekako stignem do njih, ako sve bude dobro? Pročitala sam da tokom leta ne rade. Stvarno ne znam šta mi valja činiti i da li uopšte da se nadam bilo čemu... user posted image

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 11:32:46   
Maramara80
Draga Majaja, uvek ima nade ne posustaj. I moj puz je imao bakterije i izlecio ih jednom terapijom. Komisiju u Nisu je vazno da prodjes do rodjendana. Znam devojku koja je prosla komisiju dan pre 42.rodjendana i u procesu je,tako da imas vremena. Pozdrav i samo napred.

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 11:48:51   
Majaja
Maramara80 do neba ti hvala! Ulepšala si mi dan! Cmok x 10000000000000000

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 13:31:41   
nata11
Majaja samo sto pre i sto jacu terapiju. Odmah danas! Ne cekajte ni dana.

_____________________________





(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 18:50:22   
Majaja
Kupila Baktrim, za ponedeljak zakazala urologa, molićemo ga da prepiše injekcije, pa u nova osvajanja... Devojke, da nije vas, vaše podrške i informacija, potpuno bih izgubila nadu. Hvala vam i sve vas ljubim! Držim palčeve za sve vas i želim da vam svaki korak bude uspešan i svaki dan radostan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 19:22:39   
Maramara80
Majaja, na rezultatu pise koje antibiotike moze da pije. Mi smo to nosili kod dr opste prakse koja je rekla sta da pije. Ne mora izricito urolog. On svakako neka odmah pocne sa baktrimom posto pretpostavljam da ga ima na rezultatu brisa. Drzim fige da sredi bestiju.

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
12.5.2017 19:29:10   
Majaja
Piše. Od tableta Baktrim i Ciprocinal, a na spisku su i Longacef i Amikacin, koje daju isključivo kroz infuziju. Baktrim preporučili danas na komisiji, a ja bih da izmolim urologa da da nešto jače. Prvi put čujem za te bakterije: Citrobakter i Morganela. Hvala, Maramara80, nadam se da ćemo uspeti da se izborimo! user posted image

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.5.2017 14:51:11   
Maramara80
Drage zenskice, konacno i ja dobih datum konsultacija - 26.05. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.5.2017 14:54:08   
ivana milenkovic
SUUPEEER!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.5.2017 15:11:24   
Majaja
Sjajno! Držim palčeve, neka se nižu lepe vesti!!! user posted image user posted image

(odgovor članu ivana milenkovic)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.5.2017 19:41:47   
Hipatija
Oh konačno. Srećno i što pre da krene postupak. user posted image

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.5.2017 19:45:10   
Maramara80
Hvala puno svima. Pretpostavljam da ce me zbog leta odloziti za septembar,ali i stim sam se pomirila. Bice kako biti mora.....samo nek na kraju bude dobro.....sto svima od srca zelim

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.5.2017 9:57:43   
nata11
Maramar super user posted image

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.5.2017 20:38:29   
Hipatija
Maramara80 srećno sutra. Ako ti nešto treba u Nišu, javi se u pp. Pozdrav

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.5.2017 15:08:38   
Maramara80
Hvala Hipatija puno,divna si user posted image user posted image . Bila jutros,proces se planira za septembar. Od jula tabletice,pa dalje redno.

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.5.2017 15:15:53   
ivana milenkovic
Super!user posted image Kod kog si doktora?

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here