|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 13:10:44   
Hipatija
Majaja super, samo napred.
Maramara nastavi normalno, desilo se nema veze. Sa klinike nekad preporuče da se popiju dve dnevno ako krene ono tačkasto krvarenje. Ne brini ništa.
Držim vam palčeve žene. Samo hrabro
Malo je glupo što ću sad ovo da napišem, ne želim nikog da uznemirim. Ako je neka u grupi na fb "Borba za potomstvo..." videla je sigurno da se jedna članica nažalost ubila.
Hoću samo da kažem da moramo da budemo jake, kako god da prođe vto. Mnogo je bitna i podrška partnera. I drage žene ja vas molim, ako osetite da imate problem psihičke prirode, javite se stručnoj osobi za pomoć. Život je moguć i bez dece, važna je ljubav. Moramo da budemo psihički stabilne, prihvatimo situaciju kakva god da je. Ako okolina vrši pritisak, moramo da naučimo da ignorišemo to. Molim vas žene ko sestru rođenu, ako imate problema javite se da se to reši. Budite hrabre.
Ja ovu ženicu nisam lično poznavala, razmenile smo par rečenica, ali me je mnogo ovo potreslo.
Svi smo u istom sosu, teška je ova borba, ali moramo da verujemo i budemo jake i psihički stabilne.
Držim palčeve, ljubim vas i navijam za vas. Žene koje nisu iz Niša, ako vam nešto treba, javite se slobodno.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 15:36:05   
nata11
Hipatija zezasss user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam skoro izasla iz svih tih grupa jer mi dosta vise sveznalica i ponavljanja jedno te isto 1000x. I sve zene sve znaju, ali sve. Sve su studirale medicinu i na specijalizaciji steriliteta su. Toliko me te grupe opteretile da sam uhvatila sebe kako raspravljam sa ljudima i pritom se nerviram. Nije to za mene.

Ja izgleda necu stici da zovem Nis ovog mesecauser posted image Papu jos nisam radila jer ciklus poranio a rezultat se ceka 2 nedelje.

_____________________________





(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 15:46:00   
Hipatija
E to vala jeste, neke sve znaju, mada se ja ne obazirem. Odgovorim kad znam, iskuliram kad treba i to je to.
A baš me pogodilo za ovu ženicu, 89' godište, greota.
Šta god da pritiska čoveka, uvek ima izlaz, nažalost ona ga nije videla :-(
A jel si prošla prvostepenu, ili tek trebaš i nju?

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 16:11:23   
nata11
Strasnoo user posted image
Ma ne nisam ni prvostepenu ali to kod nas ide brzo u par sati dobijes papire. Ima posebno zena koja samo to radi i komisije je stvarno OK, pogotovo ako vide da si vec bio na vto. Nadala sam se da to zavrsim i u pon 31. do 10 pa imam vremena da zovem... ali videcu.. kako bude.

_____________________________





(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 16:16:31   
Maramara80
Strasno....bez teksta stvarno....greota! To nikad nije resenje user posted image .
Ja sam danas preskocila jer sam juce duplo popila pa sutra nastavljam normalno. Valjda je to okuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 16:18:41   
Maramara80
Sad tek skontah, poremetila me informacija za tu zenicu skroz. Ti mislis da ja popijem i danas?

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 16:48:34   
Hipatija
Tako i kod nas komisija, odeš, sačekaš par minuta dok provere papire, overe i sledećeg dana možeš već da zoveš. A da probaš da priložiš papu od prošli put, ne znam koliko je prošlo? A za drugostepenu priložiš novi nalaz.
Maramara popij i danas, nemoj da preskačeš, ništa strašno što si popila dve. Uzmi negde da beleiš da ti se više ne dešava. Ja imam onu kutijcu gde ređaš lekove, tu poređam po danima i tačno znam da li sam ili nisam popila. I meni se dešavalo da zaboravim, pa se mislim jesam li ili nisam.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.7.2017 16:54:17   
Maramara80
Ok hvala Hipatija popicu i danas. Na onoj tabli lepo pisu dani, cak i strelice obelezavaju pravac,ali ja sam ipak uspela da popijem poslednju tableticu iz table umesto te koja je na reduuser posted image user posted image

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
15.8.2017 17:08:53   
Maramara80
Drage zenice,malo nam je utihnula tema pa reko da se javim. Danas su me zvali iz Nisa,zadnja tabletica 27.08. ,najkasnije 31.08.da se javim u KC Nis. I krecemooooouser posted image user posted image user posted image . Majaja el stiglo pismo?

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 9:06:41   
nata11
Super, samo napred.user posted image

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 9:22:48   
Veraus
Drage zenice, da li neka trenutno ceka da zakaze drugostepenu u Nisu? Prosla sam prvu 8.8, kada sam pozvala rekli su mi da pozovem 30 septembra da mi yakazu za oktobar? Da li ste toliko i vi cekale?user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 11:15:08   
nata11
Mislim da nisi razumela. Ja sam zvala pre 2 dana. Zovemo zadnjeg dana avgusta oko 14 sati. Tako su meni rekli.

_____________________________





(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 11:35:47   
Maramara80
Hvala Nata11 i ja mislim isto sto se zvanja tice. Kad sam ja zvala pocetkom februara rekli mi da zovem zadnjeg dana februara i tad mi zakazali za 08.03. tako da mislim da vi zovete zadnjeg dana avgusta

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 12:50:16   
Veraus
Da rekla je zadnni dan avgusta, ali je naglasila da ce tad da upisuju samo zene koje su prosle prvu u julu. A mi iz avgusta cekamo sledeci mesec, i da se ne nadam da ce da mi zakazu tog 31 avgusta. Tako je jasno rekla. Pretpostavljam da nisu radili ybog odmora pa se stvorila guzva...ali svejedno je puno nisam tako ocekivala. I jos je rekla da se u oktobru ubacuju zene za postupak oko nove godine...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 13:32:07   
nata11
Epa moguce je i to. Jel gledaju da ne istekne 3 meseca od uputa i znam da zene koje su na granici 40+ idu preko reda. Znaci ladno ce i mene ostaviti za oktobaruser posted image
Pa mislim neka uvedu komisiju jos neki dan, nema smila. Nece svi kod njih na vto zasto bi cekali.

P.S. Koja sestra se javila?

< Poruku je uredio nata11 -- 16.8.2017 13:33:06 >


_____________________________





(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 13:48:31   
Veraus
Zaboravila sam kako se setra zove, totalno me je zbunila pa zato. Razumem i ja da neke zene treba da imaju prednost, ali pobogu nema nas milion, neka uvedu jos neki dan za to..ovako se i postupci odlazu. Mene zanima sta sa brisevima koji ce do oktobra da budu stariji od tri meseca? Nadam se da to nema veze da se to gledalo samo na prvostepenoj.A na sta si nato mislila kad kazes nece svi kod njih? Da li to znaci da je drugostepena za sve nas sa juga u Nisu? Zar nije u bg za one koji su se izjasnili za neku kliniku u bg? Nesto mi je tu nejasno...user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 15:03:50   
Maramara80
Za sve nas koji pripadamo teritorijalno Nisu je komisija u Nisu,bez obzira da li je izabrana klinika iz Bg-a, NS-a i sl.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 15:27:37   
Veraus
hvala.sad mi je jasnije. U fondu za sve dobijam neke poluinformacije..

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
16.8.2017 18:50:04   
nata11
Ne znam kako sa brisevima ja ne planiram nista da ponavljam do postupka. Njihov problem sto ne stizu, da zele da rese resili bi. Icic cu sa ovima od pre mesec dana pa kako bude. To ce biti knap 3 meseci, mozda koji dian preko. Dosta mi je vise papirologije.
Jel zna ko jel morate sa suprugom da se voditi na istoj adresi?

_____________________________





(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.8.2017 12:07:49   
Veraus
Mislim da adresa nije bitna. Mi ne zivimo na istom broju zbog nekog menjanja ulica,samo je bitno da si ili u braku ili da pribavis izjavu da zivite zajedno overenu uz dva svedoka.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.8.2017 12:51:53   
Maramara80
Nije bitna adresa. Mi nismo vencani i u lk su nam razlicite adrese.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.8.2017 12:54:05   
Maramara80
I nisu nam trazili nikakav dokaz da zivimo zajedno i sl. Sto rece moja doktorka,kad sam pitala da li moramo da budemo vencani " pa nece oni svecu da ti drze" user posted image user posted image carica

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
17.8.2017 12:54:58   
nata11
OK hvala. Meni je greskom Zavoda pogresna adresa u zdravstvenoj kartici i tako sa pogresnom adresom mi je overila 1 komisija.

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
18.8.2017 15:34:09   
matey
Drage članice,prvi put pišem na forumu pa bih molila za savete! Da li je neka od vas išla negde PRIVATNO NA VTO! Ima puno privatnih klinika,ali je teško odabrati bez saveta i tudjih iskustava!U napred hvala svima na odgovorima.

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
19.8.2017 23:26:52   
Maramara80
Da li neka zenica mozda zna nekog ko izdaje stan u Nisu na period od 15-20dana? Matey, ovde smo sve o trosku fonda. Mozda da pitas na nekoj drugoj temi.

(odgovor članu matey)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here