|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u nogama
16.5.2015 14:25:09   
jess021
Jesam, Magnetrans direct. On ima 375mg magnezijuma, a trudnicama se preporucuje 300mg dnevno, pa cu po jedan svako drugo vecd.
Poslednjih nedelju dana, noge me bas bole. Iskreno malo sam i preterala sa setnjom, ali bas osecam promenu.
Sanjalice, ja imam averziju prema sumecim tabletama, to je po meni teska hemija, uvek sam za neki drugi oblik tbl, kapsule...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bolovi u nogama
1.9.2015 15:37:40   
Maraj
Da li neka od vas ima problem sa bolnim kolenima? Ne bole me kad sedim, stojim..... ali ako čučnem ne mogu da se podignem od bola u kolenima.
sad sam čučnula da zalijem cvece , jedva sam se podigla od bola. Da l je to od tezine? Doduse i kolena du mi otekla. Vidim da mi se voda zadrzava sad oko kolena u trudnoci

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bolovi u nogama
1.9.2015 15:43:52   
jekiki
Maraj i od tezina stomaka, sto moja dr kaze gravitacija cini svoje, i od vode koja se skuplja, ja imam isti problem, samo kod mene su i butine, i listovi, i kolena i stopala otecena, pa kad se zategne boli samo tako

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bolovi u nogama
1.9.2015 16:28:01   
Maraj
Aha jekiki...znaci nisam jedina....
pa mene buni sto ne mogu da cucnem i ako cucnem to su takvi bolovi dok se podignem.... a evo sad dok leskarim ništa. Samo u čučećem polozaju....

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bolovi u nogama
26.9.2018 12:51:11   
dunja RR
Mene od jutros probada bol u butini leve noge, i kada hodam, sedim, ležim. Bila sam danas u DZ po recept za utrogestan i dr kaže ( a juče sam imala i žiganje sa desne strane blizu jajnika), da je bol zbog neredovne stolice, a tačno već dva dana imam problemsa stolicom, dok je prethodnih par dana bilo ok. Uzela sam sada banane, vidim da ih hvalite kod bolova u nogama, i pitaću dr sutra da li da krenem sa magnezijumom.
Sutra radim i urin i urinokulturu, opred KKS i ostalih nalaza za endokrinologa, pa ću videti da nema slučajno neke urinarne infekcije, kaže dr da i to može biti.
Sledeće nedelje je UZ, pa ću videti da nije i cista možda pukla.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bolovi u nogama
26.9.2018 12:59:11   
dunja RR
Odlično, ja baš krenula da pravim paradajz čorbicu :)

IZVORNA PORUKA: magnetic

Strasan bol mi se javlja u poslednje vreme,iskljucivo nocu i to u predelu kukova i butina i grcevi u listovima i tabanima.Na to se zalim svima koji me pitaju KAKO SI? Od svih sam dobila isti odgovor sto vise paradajza,soka od paradajza i paradajz supice.Nista me ne kosta da probam,a i volim pa mi nece biti tesko



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bolovi u nogama
26.9.2018 13:59:04   
Maslacak15
Dunja jeste off topic ali kad pominjes. Imate u prodaji i u Beogradu po apotekama tzv urinske trake (combur test stripes od roscha na primer) koji su odlicna stvar za rutinsko pracenje urina kod trudnice. Moja gin ih koristi kao sastavni deo redovnih pregleda, detektuju prisustvo secera proteina, eritrocita, nitrata u urinu. Vrlo su dobri. Nisu zamena sa radjenje urino kulture, ako padnes test na necemu moras da das urin ali su odlicni da iskljuce stvari. Ako su trakice negativne, sa urinom je sve u najboljem redu. Mislim da nisu ni skupe, bar ovde nisu tipa 5 evra za pakovanje od 10 komada. Puno te pozdravljam!!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bolovi u nogama
26.9.2018 15:55:42   
dunja RR
Hvala Maslačkonjo, nisam znala za to, baš ću potražiti! user posted image
Ja sam poslednji put radila urin i urinokulturu pre 2 meseca, i bilo sve ok, tj. bilo nešto malo bakterija, kaže dr sa spoljnih genitalija, ništa značajno.
I nešto ne verujem da i sada imam urinarnu infekciju, više mi deluje kao da mi materica ili creva koja su puna pritiskaju neki nerv.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.9.2018 15:57:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bolovi u nogama
26.9.2018 16:00:38   
dunja RR
Sada sam nešto radila po kući, čistila nešto, čučala, i smanjila se bol u nozi, možda sam menjajući položaje "odklještila" nerv.
Videću kako će biti do kraja dana ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bolovi u nogama
23.10.2018 9:05:08   
Mama na kvadrat
Ja koristim jastuk za trudnice. Mnogo bolje spavam I lakše se namestim.
Evo I linka gde sam kupila https://www.somniashop.rs/product/jastuk-za-trudnice/

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bolovi u nogama
21.7.2019 19:33:04   
MimaKos
Imala sam jeziv bol u nogamani stopalima sa drugim detetom, kao da su mi gorela stopala ..


(odgovor članu Mama na kvadrat)
Direktna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here