|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 15:36:06   
mejra81
joj,Marince,mogu da zamislim kako ti je...
Jel si probala da ga varas sa cuclom(lazom)...
Ja ovu moju tako,upali vecinom...
Privukla sam krevetac do mog kreveta,spustila ogradu i kad pocne sam cuclu tutkam...
Nekad ne upali pa je uzmem kod sebe i onda siki...
Cim on pmalo jede znaci nije gladan...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 15:45:10   
Markovicka
Ja bih sve da ukinem i taj jedan, dva podoja nocu jer isto jako malo jede, samo prvu glad da zadovolji i onda se uspava na sisi...da li joj je to uopste potrebno?
nisam jos probala da je ostavim celu noc, da ignorisem stenjanje i okretanje...ona retko kad place nocu, ali mene probudi svaki njen sum, pa onda mislim kad sam vec budna da je nadojimuser posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 15:48:26   
mejra81
Markovicka,mislim da je jos mala da prespava celu noc,mislim na vreme od 9-10 pa do 7 ujutru...
Al ostavis joj u 5,jel se budi oko 1? Jel si probala sa lazom?

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 15:53:00   
Markovicka
znas kako, probudi se nekad oko dva pa u pet, nekad u pola cetiri pa u sedam.
Nekad je cujem i izmedju ali ne bude dugo pa i ja zaspim. Da, ponekad joj dam cuclu.
znaci mislis da je jos rano?
a meni svi govore da ne budim dete, da je pustim do ujutro, a i meni se cini jos je rano

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 17:27:18   
mejra81
Ja tako mislim,ne znam sta da ti kazem...bar do 2 i po meseca...tako bi ja...
Do 5 ujutru ako spava od 9-10 to nije mnogo...Ti je varaj u 2,vec oko 5-6 je nahrani...
Moja je tako sa mesec dana izbacila to oko 1-2 i sam je produzavala do 3,pa 4 i sad je na 5 al spavala je i do 6,7,8
Ili ti probaj da je varas pa ces videti dal ces je zavarati user posted image ...Ako je zavaras onda mozda i treba da je pustis da spava...
Probaj nekoliko dana pa ce videti...
Meni je nekoliko dana spavala do 7-8 al vise nece,najduze do 5....Nista joj nece skoditi da probas,ako je gladna neces moci da je zavaras sa cuclom...

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 22:08:55   
marince1
Cucla je non-stop kod njega,nekad ga prebacim kod mene u krevet,ali on i dalje place,stenje nekako.


I ja mislim da nije gladan,cim samo malo jede,nego je to vise navika.

Probcu nocas da mu makar jednu partiju iskuliram,da vidim hoce li moci.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
16.3.2010 22:24:44   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

Cucla je non-stop kod njega,nekad ga prebacim kod mene u krevet,ali on i dalje place,stenje nekako.


I ja mislim da nije gladan,cim samo malo jede,nego je to vise navika.

Probcu nocas da mu makar jednu partiju iskuliram,da vidim hoce li moci.

Marince,je si li probala da mu dajes vodu umesto mleka?
Negde sam cula da mozes mleko da razblazujes sa vise vode,postepeno tako da na svakih nekoliko dana stavljas manju dozu adaptiranog melaka a vise vode sve dok ne bude cista voda.
E sad,neke bebe nastave i dalje da se bude zadovoljavajuci se i vodom a neke skontaju da im se ne isplati da se bude samo zbog vode.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.3.2010 15:36:14   
Modessty
Danilo se obavezno budi noću da sisa. Obično spava od 21h do ponoći. Onda se presvučemo i dojimo. Posle toga spava 4 sata i to bude do 5 ili 6 ujutru - sve zavisi kad se uspava. Preko dana je više budan nego što spava. Neki dan ga mučilo stomače pa je ceo dan spavao samo na po 10 - 15 min. Uspavao se tek uveče u 19h. Jadničko se ba bio namučio pa spavao 5 sati. Mi smo mislili da će posle toga da lumpuje celu noć. A on se probudio, nasisao i nastavio da spava.
Neću mu izbacivati noćni podoj sve dok ne postignemo zadovoljavajuću kilažu, jer je za prvih mesec dana dodao samo 200g

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.3.2010 17:40:15   
liliana
Moja beba zaspi uveče oko 11-12h i budi se ujutro oko 10-11h Tako več 10-ak dana, ali obavezno se tokom noči budi na svakih 30-ak minuta i gleda da li smo i suprug i ja tu!!! I obavezno moram da je držima za ručicu čitave noči-u suprotnom plače.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.3.2010 23:19:07   
sanji
Moje žabice su u krevetu oko 10 i spavaju do 5, onda ručkamo i obavezno produže spavanjac do 8-9! I tako već dva meseca. Same su izbacile obrok u 1. user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.3.2010 23:25:14   
mejra81
Sanji,user posted image
Ova moja spavala i do 7 bez budjenja,al zadnjih dana samo skracuje,nocas je bilo u 3....
Ne znam za vecerasuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.3.2010 23:38:36   
sanji
Mi im uveče dajemo pola merice veći obrok! Sad recimo piju 150ml vode + 5 merica a uveče 165ml vode i 5 1/2 merica! Kad krenu da se bude ranije nervozne znači da je vreme da se povećava klopa! user posted image Piju baš koliko treba po onome što piše na Humani ali im nikad nismo podigli za punu mericu odjednom i zato što piše! Kad počnu same da traže tad podižemo po pola i one opet lepo spavaju!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.3.2010 23:48:37   
mejra81
Ja se ubih sa mericamauser posted image
Kako im dajes jel po mesecima ili po kilazi...
Ova moja je na 120ml po mesecu,mada bi po kilazi trebala 150ml...
Vidim da hoce jos a ja sve izbegavam da povecam....kao skodi ceuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
18.3.2010 8:04:05   
Trcosava
Meni Anči zadnjih mesec dana (ako ne i više) spava od nekih 22.30 pa do 8 ujutru (nekad i malo kasnije)

Noću se budila prvih 3 nedelje možda, posle je bilo divno - zaspi posle kupanja (u 19) ja je probudim u 22 da jede i nastavi da spava do nekih 7. Toga više nema. Zavisi sada koliko spava u toku dana. Ako odspava pre kupanja onda je od kupanja do 22 budna, ako malo spava u toku dana dam joj da odrema sat vremena posle kupanja i onda je budim - jer ako bi je pustila - ko zna kad bi zaspala posle hranjena u 22

Meni ana još uvek jede 150ml (po onome na kutiji ana bi trebalo da jede 180) ali pošto se ona odaaaaaavno ne budi noću dajem joj preko dana na nekih 3.5 - 4 sata da jede i za sada je ok. Neću da joj povećavam dozu jer bljuca, a ovo što jede joj je sasvim dovoljno jer kad smo bili na vakcini (prvi put su nas vratili zbog crvenog grla) za 15 dana je dobila 500gr


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
18.3.2010 10:19:15   
*Alexx*
Andrej je sa šest meseci počeo da spava po celu noć - od 21 do 6 ujutru. Prvo je to bilo - spava jednu noć, pa ne spava dve, pa spava dve, pa ne spava jednu... Ali sve više spava nego što ne spava user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
18.3.2010 11:38:36   
Magi
Jao, ja se vama divim kako stavljate bebe kasno da spavaju. I ja bih, ali nema sanse, vec u 19 sati mi se oci sklapaju i trudim se da sto prije uspavam djecake da se i ja bacim u krevet.

Sada imaju skoro 2,5 mjeseca i spavaju od 19-20 sati do 6-7 ujutro, s tim da im ja na spavanju dajem da ruckaju oko ponoci i oko 4-5.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
18.3.2010 16:23:25   
Yoyo
Moja devojcica ima nepuna 2 meseca i od pocetka spava celu noc,normalno napreduje.Smatram da zaista nema potrebe buditi user posted image u toku noci zbog hranjenja,a isto takvo misljenje sam cula i od nekih doktorki i patronazne sestre.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
18.3.2010 17:38:14   
Rina
I moja beba zaspi u 19h najkasnije (to sam tako sama tempirala da bi dok uspavam i drugo dete mogla oko 20h vec da sidjem dole i imam vremena i za sebe) i jos jednom se budi oko 1:30 da pije mleko ...i ujutru u 6 h ma sanse nema da vise zaspi mora da se ustaje :)
Prva 4 meseca je spavao po celu noc to je bilo super!

(odgovor članu Yoyo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
22.3.2010 14:07:01   
Nanica1
Meni se Alex budio u 2-3 pa u 6-7 a sada je produzio pa se budi u 4-5 kada sikimo pa posle spavamo jos 3h.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
22.3.2010 18:20:19   
*Alexx*
Andrej je počeo da spava po celu noć user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
22.3.2010 19:10:14   
Anoniman
Za ova tri dana Teodora spava po cetiri sata pa se probudi, jede i opet spava cetiri sata.
Sva tri dana je u periodu od 16h pa nadalje budna..ne place...samo lezi u krevecu i blene oko sebe...A meni to cudno pa se sve pitam da li je to normalno da beba tako samo lezi..niti spava niti place...Samo lezi i gleda oko sebe
Znam da je glupo pitanje ali stvarno mi cudno user posted image user posted image user posted image

A moj muz kaze:A sta ti pametnije radis?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.4.2010 22:04:05   
anajid
e molim za savet,ako iko ima nesto da predlozi!Moj sin se budi po celu noc,a problem je sledeci/zaspi oko 10 uvece,probudi se oko 1 da sisa.Ne moze da se razbudi i onda povuce par puta i nastavi da spava.Posto se nije najeo,eto ga za sat vremena opet.I tako u krug do ujutro oko 5.Tad pocinju grcici i nema vise spavanja tako reci.Po danu spava od 12 do 5 sa jednim prekidom kad sisa i nastavlja da spava.Pomagajte ja sam kao zombiuser posted image user posted image user posted image !Moram da se smejem da ne bih user posted image od muke!Jako sam nervozna jer sam ne naspavana!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.4.2010 22:19:21   
majka mara

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

Cucla je non-stop kod njega,nekad ga prebacim kod mene u krevet,ali on i dalje place,stenje nekako.


I ja mislim da nije gladan,cim samo malo jede,nego je to vise navika.

Probcu nocas da mu makar jednu partiju iskuliram,da vidim hoce li moci.

Marince,je si li probala da mu dajes vodu umesto mleka?
Negde sam cula da mozes mleko da razblazujes sa vise vode,postepeno tako da na svakih nekoliko dana stavljas manju dozu adaptiranog melaka a vise vode sve dok ne bude cista voda.
E sad,neke bebe nastave i dalje da se bude zadovoljavajuci se i vodom a neke skontaju da im se ne isplati da se bude samo zbog vode.



kod mene je nesto slicno upalilo,ja sam na svakih 4-5 dana smanjivala za 30ml mleko,trajalo je duze,lai se isplatilo i budio se obicno oko 4h pa sam i povremeno produzavala po 15min da bi dosli do 6h,ostao mu je bio obrok oko 23h sto me izludjivalo i pokusala sve nacine,nista,na kraju sam odlucila da bude po njegovm i scekam da ga izbaci sam,sto se i dogodilo,mada nisam imala neke vece problema sa malim za nocno spavanje,sad ima 6.5m jede oko 20.30 180ml mleka i spava do 8h,nekad se probudi ranije nekad kasnije

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.4.2010 22:23:36   
majka mara

IZVORNA PORUKA: anajid

e molim za savet,ako iko ima nesto da predlozi!Moj sin se budi po celu noc,a problem je sledeci/zaspi oko 10 uvece,probudi se oko 1 da sisa.Ne moze da se razbudi i onda povuce par puta i nastavi da spava.Posto se nije najeo,eto ga za sat vremena opet.I tako u krug do ujutro oko 5.Tad pocinju grcici i nema vise spavanja tako reci.Po danu spava od 12 do 5 sa jednim prekidom kad sisa i nastavlja da spava.Pomagajte ja sam kao zombiuser posted image user posted image user posted image !Moram da se smejem da ne bih user posted image od muke!Jako sam nervozna jer sam ne naspavana!


mislim da je bebica mala da bi spavala po celu noc sa 2m,mada ima i takvih beba,alko mislis da se nije najeo,ti mu nemoj dati kad povuce 2x da zaspi,stipkaj mu obraz ili ga stipkaj za stopalo to ce ga razbuditi,pa nek siki jos malo pa onda na spavanje,to je edino kako bi je mogla da ti pomognem
ps ja sam kao zombi bila do 4m

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
17.4.2010 22:50:17   
mejra81
Evo jos jednog zombija...user posted image
Probaj da ga razbudjujes tako sto ces ga prebacivati sa jedne sike na drugu(negde procitah da je to neko radio)...
Ukoliko stipaknje ne upali...Jeste smor al bolje tako pa da duze spava....

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Click Here