|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 15:13:36   
Snelle
Moje dete se poslednje tri noci probudi, ja je presvucem, nahranim i ona onda nece jos neka dva sata da spava user posted image
A danas preko dana, jedva da je sklopila sat vremena spavanja, ne racunam ono sto odspava po 10ak minuta pa se probudi. Zar nije nenormalno za tako malu bebu da toliko ne spava? user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 15:44:59   
Anck Su Nmaun
I nama se desi da nekad po ceo dan ne spava, pogotovo kad ima grceve ..ali zato noc lepo odspava!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 15:46:35   
micketta
nocu i po 7 sati u komadu
ja se isto bas lepo naodmaram pa posle nocu vilenim ovde sa shushumigama user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 15:52:01   
Snelle
Mick, blagiš se tebi user posted image Aj se zemenimo decom na jedno veče user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 15:54:37   
micketta
ajd. da ti prevaspitam tu malu he heuser posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 16:00:05   
Mishica 77
I mi isto odspavamo po 7 sati noću... ponekad odvali i 9 ali retko. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 16:04:39   
Snelle
A jesu li vam od pocetka deca tako spavala ili tek nakon odredjenog vremena?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 16:13:21   
sanji
Snelle za tako male bebe nije ništa nenormalno! One još nemaju utvrđen ritam pa mogu da spavaju stalno ili da ne spavaju nikako! Moje su sa mesec dana počele da jedu na četiri sata, sa mesec i nedelju dana izbacile jedan noćni obrok (znači jele u 21:00 i budile se tek u 5:00), a sa pet i po produžile do 7:30 i sad ne dam više da mrdaju! user posted image  user posted image user posted image A preko dana ne vole da spavaju od rođenja i retko spavaju preko 3 sata za ceo dan kad skupiš!


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 16:21:07   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Snelle

A jesu li vam od pocetka deca tako spavala ili tek nakon odredjenog vremena?


Uh! Naravno da ne. Budila se na tri, četiri sata da jede.
Pa tvoja bebica je još jako mala da bi toliko prespavala. Isidora je imala nepunih osam nedelja kada je od jednom presekla i prespavala celu noć. Bio je 1. Maj i bili smo na nekom roštilju.. ona se ceo dan odkinula od spavanja. Ja krenula da kukam kao smo mi preumorni od svega, a ona sad odmorna i sigurno nećemo oka sklopiti. I legli mi sa tom idejom. Kad budim se ja oko 7h i ukapiram da nismo celu noć ustajali, udarim muža i kao oparena skočim iz kreveta do kreveca... sledila sam se. Zašto se nije budila celu noć??!!! Kad ono, ona spava k'o anđelče. I od tada mi spajkimo k'o vejiki, celu noć. 
Videćeš, samo ćeš se jednu noć iznenaditi.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 16:47:27   
Dora
Noćas je beba spavala od 12-7.30huser posted image Kad me probudila nisam mogla da verujem. A grudi su me bolele i bile pune!user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 16:49:26   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Dora

Noćas je beba spavala od 12-7.30huser posted image Kad me probudila nisam mogla da verujem. A grudi su me bolele i bile pune!user posted image


Bravo za Saru! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 20:03:14   
ana77
Mi od kad smo joj pomerili spavanje za oko 20h uvela je jedno nocno budjenje oko 2-3-4 kako kad i onda spava do ujutru 5-6-7 zavisi... Kad je legala oko 22h ona je spavala u cugu do 6 ali ovako mi ipak vise odgovara jer imam uvece vise vremena za sebe, a valjda ce uskoro poceti i celu noc da spava... a i da ne, nije neka tragedija.



(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
5.6.2010 20:51:09   
engimengi
 Danilo spoji po 6-8h i lepo spava,al zato se Filip i dalje budi na 3h pa tako  spavam samo ponekaduser posted image user posted image Mislim da će do škole da jedu noću....

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
8.6.2010 23:22:43   
Pilence81
IZVORNA PORUKA: AtenA

jao blago vama!moja mala prasica ne moze toliko da izdrzi,ona najbolje spava posle kupanja sto je od nekih 21h,i tada odspava cetiri sata do 1 otprilike pa trazi ponovo da jede,nema sanse da se smiri uz cuclu, do cetiri pola pet e onda zna i da vileni oci kao klikeri a ponekad se nateze sa spavanjem sve nestopo pola sata sat eventualno!i jede dosta


Preslikano kao moja malecka,jedino se budi kad je gladna i kad je muci stomacic da kaki...bas se patimo oko toga,a da ne pricam koliko je lenja da podrigne,uglavnom mi zaspi odma posle klopanjauser posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 12:14:57   
ljubavce

IZVORNA PORUKA: Snelle

Moje dete se poslednje tri noci probudi, ja je presvucem, nahranim i ona onda nece jos neka dva sata da spava user posted image
A danas preko dana, jedva da je sklopila sat vremena spavanja, ne racunam ono sto odspava po 10ak minuta pa se probudi. Zar nije nenormalno za tako malu bebu da toliko ne spava? user posted image



Snelle, velika ti je greska sto je nocu presvlacis, tako se ona rasani i posle ti je budna (a kako su u bolnici mogle da izdrze cele noci da se ne presvlace)
Ako se vec budi, nahrani je u tisini i videces kako ce se odmah uspavati.
Mi spavamo od 21h do 5h, dok smo se do 40 dana hranili i oko 2h ali sam ja to izbacila tako sto sam mu davala cucu i on je miran do 5h nekad i do 6h.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 14:15:06   
Shishica
Blago vama user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 16:10:14   
Anck Su Nmaun
Moja beba zaspe oko pola 10 i ja je budim u 3 jer se ona sama nece preobuditi kad je gladna user posted image pa je opet budim oko 7 ..

vec sam pisala da se pitam da li je to pametno jer je mala ali i ovako nocu sisa samo iz jedne sike i to 10 tak min i zaspe ... a srce me boli da je budim kad spava tako lepo i cvrsto... a to nam je i danju problem, obicno zaspe malo pre nego sto treba da sisa... i onda mi zaaaaaaaao da je diram user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 16:27:37   
buhla
Anck jeste li bili na prvoj kontroli?
Pavle se prvih mesec dana budio nocu samo jednom oko 2h pa tek ujutru oko 6h, pa je imao period kad se budio na 2h, sad posle kupanja odspava jedno 6h pa se probudi siki, pa sledeci put za 3h se probudi. i to odma krece plakanje "ja sam gladan, daaaaaaaj user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 17:51:20   
engimengi
Jao Filip sve manje spava nocu i stalno se nesto kenjka,zaspi u 20h i spava lepo do ponoći i posle jaooo il malo stenje,malo jede,malo me pipa,malo spava u krevecu,vrti se,prica nesto,smeje se.....a onda udari u plakanjeuser posted image user posted image user posted image ne mogu da provalim sta ga muciuser posted image

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 17:56:20   
Snelle
IZVORNA PORUKA: ljubavce


IZVORNA PORUKA: Snelle

Moje dete se poslednje tri noci probudi, ja je presvucem, nahranim i ona onda nece jos neka dva sata da spava user posted image
A danas preko dana, jedva da je sklopila sat vremena spavanja, ne racunam ono sto odspava po 10ak minuta pa se probudi. Zar nije nenormalno za tako malu bebu da toliko ne spava? user posted image



Snelle, velika ti je greska sto je nocu presvlacis, tako se ona rasani i posle ti je budna (a kako su u bolnici mogle da izdrze cele noci da se ne presvlace)
Ako se vec budi, nahrani je u tisini i videces kako ce se odmah uspavati.
Mi spavamo od 21h do 5h, dok smo se do 40 dana hranili i oko 2h ali sam ja to izbacila tako sto sam mu davala cucu i on je miran do 5h nekad i do 6h.


Ali meni je rečeno da pampers ne sme da stoji duže od 4 sata na bebi, jer može da napravi iritaciju kože. A u poslednje vreme i sama počne da plače kad se ukaki, valjda je navikla da je uvek čista i suva user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 9.6.2010 18:03:38 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 19:01:42   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: buhla

Anck jeste li bili na prvoj kontroli?


Idemo sledece nedelje na prvo snimanje kukova i prvu kontrolu, bili smo   jednom na merenju jer sam ja zelela da znam da li sisa dovoljno i tada je napredovala super... a za ostalo videcemo sledece nedelje!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 22:36:42   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Snelle


Ali meni je rečeno da pampers ne sme da stoji duže od 4 sata na bebi, jer može da napravi iritaciju kože. A u poslednje vreme i sama počne da plače kad se ukaki, valjda je navikla da je uvek čista i suva user posted image


Kad kaki bebu treba presvuci,u suprotnom zaista nema potrebe.

Ja sam Unu prestala da presvlacim nocu nakon mesec dana,po savetu zena sa RR  KLIK  i da kucnem u drvo nismo imali problema sa ojedom.
Jednom joj se samo zacrvenela guza i to pre nego sto sam prestala da je presvlacim nocu.

< Poruku je uredio gagana83 -- 9.6.2010 22:38:11 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.6.2010 23:26:52   
Diabla
Spava koliko ona hoceuser posted image  

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
10.6.2010 9:18:30   
micketta
samo da se pohvalim da mi dete spavalo sinoc od 22 h pa do jutros u 7 h.
ljubi je majka, samo neka tako nastavi user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
10.6.2010 9:32:46   
buhla
user posted image micketta

evo meni vec drugu noc pajki od 21h do 4h ... me happy! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here