|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
3.12.2016 15:03:13   
Animsaj9
mi se sa 11 meseci budmo bar jednom u toku noci

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.12.2016 17:35:02   
emicaa
Mi se sa tri godine budimo bar jednomuser posted image
Davidovo spavanje necu ni da komentarisem user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.12.2016 8:40:48 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
4.12.2016 8:43:15   
IvanaSK RR
Skoro sedam meseci i imamo minimum jedno budjenje nocu.
Zaspi izmedju 21-22h pa se budi izmedju 02:30-04:30h pa opet oko sest ujutru. To su noci kada fino spava, desi se vrlo često da se probudi i dva, tri puta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
1.4.2017 15:44:14   
emicaa
ja sad br znam sta Davidu ometa spavanje user posted image ako ja nisam u sobi onda odspava po -5 sati u komadu,a ako sam ja tu budan je svako sat vremena

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
1.4.2017 18:32:05   
Anck Su Nmaun
Znaci...mama izlazi iz sobe user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
1.4.2017 20:41:59   
emicaa
Anck znas da svaku noc posle prve flasice bjezim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
1.4.2017 20:56:48   
Sanjica26 RR
Emice, ja sam se pokrivala oreko glave i to je upalilo. Tako dva dana i ona se vise nije budila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
2.4.2017 0:06:10   
Mariya
Ja sam zamenila mesta sa mm pa je on ležao do kreveca, a i pošto je prilično krupan nije me mogla videti od njega user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
2.4.2017 12:13:19   
emicaa
ma mene ovaj moj nanjuska user posted image cim udjem u sobu pocne se prevrtati user posted image pocecu spavati u radnom odjelu od mm

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
2.4.2017 17:34:27   
Khaleesi
Pa sada nekad i celu noc uhvatimo bez i jednog budjenja. A nekad me i po 10 puta probudi..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
2.4.2017 18:35:07   
IvanaSK RR
Kod nas je i dalje spavanje oko 21-22h,a ustajanje oko 06 h. Nocas se budila milion puta i kmezala. Prenesem je kod nas, izmedju muza i mene, pita muz gde je cuca, ja pipam po krevetu kao ludak,a ono kod nje u ustima. Kaze on, pa kako u ustima, cujes da kmezauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
2.4.2017 18:44:58   
veselicaa
Haha i Nina ume da kmezi sa cucomuser posted image user posted image
N spava od 10,11 pa do 8,9 ili 10 ujutru.Sisa 2,ponekad 3 puta.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 14:05:45   
degu
Bogdan od 9.30 pa do 8 ujutru,sisa 2-3puta. Baš sam se čula sa poznanicom koja se porodila kad i ja, kaže spava beba od 8 uveče do 5-6 ujutru,tad je podoji i spava još do 8 i tako već mesec dana.E ja desetoro da rodim to ne bih dočekala.Nama sei T još budi, a sad će 3 godine.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 14:43:06   
emicaa
Degu pomiri se tim da ne znas roditi dijete koje spava.Ista nam je sudbina user posted image Dora sad spava po cijelu noc ali njoj ce jos malo pa tri i po,vrijeme joj je bilo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 15:06:51   
vocicana
Moj malisa celu noc od 6-te nedelje zivota. Presekao je na Zlatiboru tada i tako je i ostalo. Probudi se kao nocas kada mu nesto nije dobro, inace spava u komadu nocu do 9 satoi a preko dana prosek je 2 sata.
Hvala mu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 15:11:54   
lutkic@
Nikolina je od rodjenja do druge god spavala uzasno, budjenje po 5 puta, sad ima 4 i po i prespava noc od 21-22h do 9-10, Ognjen od treceg meseca pa eto sad za mesec dana puni 3 god i spava od 21h do 8h 😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 15:29:21   
Anck Su Nmaun
Mislim da vecina beba stekne naviku da se budi..znaci navikli pa mozda i nisu gladni nego ne znaju sami da se.uspavaju.
Ja hvala.bogu sas nam tih problema..ali kad je H bila beba urnisala me je sa tim budjenjem .

(odgovor članu lutkic@)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 15:40:14   
degu
Meni je prosto neverovatno da neka beba spava, ne mogu to da zamislim user posted image
Mozda i B sad od 3 meseca pocne user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 15:43:25   
vocicana
Da nije toga, ja bi se ili rasturila sa muzem ili bi sav novac davala na pomoc, jer nista da stignem ne bi mogla. Hvala ovom malisanu sto je ovako dobar, san je mnogo vazan, to sam shvatila sada od kako imam svoje dete.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 16:05:03   
degu
To jeste Voci, tu brakovi pucaju, zato je prvih godinu dana detetovog zivota najkriticniji period za brak, zbog te silne neispavanosti. I mi smo se tad svadjali vise nego ikad, al smo tad i mmogo toga naucili. Sad svo vec naviknuti na nespavanje, mnogo je manje nervoze. Proci ce i ovo, svakog meseca smo blizi spavanju :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 16:20:31   
veselicaa
Haha Degu pa nije mnogo 2,3 da se budi.Ja se bas fino naspavam.Kakva mi je bila najstarija cerkica ovo je san snova.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 17:39:45   
degu
Cuti da ga jos ne ureknem user posted image sestra mu se budila 12-13 puta user posted image ali sam prosto u cudu da ima beba koje spavaju 8-9 sati. Bog ih blagoslovio user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
3.4.2017 21:36:49   
emicaa
Voci ma navikne se covjek na sve.Ali da je tesko jeste,imam dana kad bukvalno ne mogu stajati na nogama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
20.4.2017 0:01:59   
Dora89
Mislim da to dosta zavisi od dojenja. Majčino mleko je manje kalorično od adaptiranog, pa bebe hranjene adaptiranim mlekom duže spavaju, a dojene bebe se češće bude noću. To je sve, po mom mišljenju, opravdano do prvog rođendana, a posle toga deca ne bi trebalo da se bude noću radi dojenja, jer decu u tom uzrastu treba da zasiti nemlečna hrana, a majčino mleko je samo koristan dodatak ishrani. Ja sam prvih šest meseci kombinovala dojenje i adaptirano mleko, i moja beba je prespavala celu noć sa puna četiri meseca. Prvo se budila tri puta u toku noći, pa dvaput, pa jednom, i samo je jednu noć celu prespavala. Sećam se da smo tog jutra muž i ja mislili da je sugurno plakala, samo je mi nismo čuli. user posted image To se, naravno, tako nastavilo, baš retko se desava da se budi u toku noći. Budite oprezni da razlikujete da li beba traži da sisa noću zato što je gladna ili zato što joj je potrebna vaša blizina. Iz mog iskustva, ako je gladna, sisaće kao i u toku dana, 10-15 min, a ako povuče dva-tri gutljaja i zaspi, ili sisa s vremena na vreme tokom cele noći, to znači da je samo htela da se uveri da ste tu. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Koliko dugo beba spava nocu?
20.4.2017 7:29:05   
IvanaSK RR
Ja se ne bih slozila sa tim da bebe na adaptiranom duze spavaju nocu. I sin i ćerka su se budili i kad su bili na adaptiranom.
Mislim da to sve zavisi od bebe :)
A nocas smo katastrofalno spavali, budila se stalno, pa od tri do pola pet bila budna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here