|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cipele
4.4.2009 23:04:40   
Sneža
Baš su onako pravo romantičarske,a tebe Verus zamišljam kao najromantičniju i najnežniju od svih nas ribica ovde na forumu!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: cipele
4.4.2009 23:05:58   
Verus
user posted image nekad i ja mislim da sam ovde dosla iz nekog drugog veka, nekom masinom za put kroz vremeuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: cipele
4.4.2009 23:17:57   
Verus
http://shop.nordstrom.com/S/3003239?tuid=000006cb-006f-0861-6c61-726765727669&id=9255055&largeImg=0&tname=product


Eeee a i ovakve volim...lepe elegantne, al mi nisu nekako tabani vise lepi za ovakve sandaleuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: cipele
5.4.2009 16:41:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Vau,Tasho,baš su dobre,jesi ih kupila u Bati?


Sramote me je mila da ti kažem gde sam ih kupila i koliko sam ih platila. user posted image

U Batu ne ulazim, preskupi su mi!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 5.4.2009 16:42:35 >

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: cipele
5.4.2009 16:43:53   
Verus
Sto te sramota Tasha??  Jel su bile jeftine?  Pih, pa ja trazim sve najjeftinije!  Ponosna sam kada nadjem nesto sto je bilo skupo, a ja platim malo!  One cipele sto sam postavila, su jaaaako udobne,  bile su 100 dolara, a ja ih nasla za 20!  Uvek se radujem kada ustedim gde god stignemuser posted image   budem bas ponosna na sebe, ma hajde, jeste da su neke skuplje stvari i puno kvalitetnije, ali uglavnom je to sve isto sranje drugo pakovanje, sve je to danas MADE IN CHINA..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: cipele
5.4.2009 16:46:07   
Anoniman
Ma nije me sramota - šalim se malo. user posted image U Metrou sam ih kupila za celih 1500din, i jako sam tužna što nemaju moj broj onih za 600din. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: cipele
5.4.2009 16:49:00   
Verus
Super!  Jako su slatke,  volim baletanke a mm ih mrzi, on voli one tanke na stiklu sto sam stavila link poslednji post.....kaze on ove oble baletanke su mu ko za babe, bas je seljak nema pojma.....salim se zna dosta i ima ukusa, ali ne zna za baletanke...mada i tu moram da ih probam, ima jaaako visoko stopalo (tj onaj deo iznutra, kako se to zove??  moj tata to zove "gladno" user posted image ), pa moram naci neke koje imaju bar nekakvu podrsku sa te strane ili ce mi otpasti noge od bolova....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: cipele
5.4.2009 16:52:38   
Anoniman
Da se razumemo, i ja mislim da su baletanke babske, ali ja ne mogu u štiklicama da tabanam do posla, a s druge strane, ne nosim patike, pa ne mogu ni u čemu drugom da trćim po parku i pikam loptu... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: cipele
5.4.2009 17:00:06   
Verus
user posted image ja ih volim bas su mi slatke!  A mozda su mi i babe slatke al ne znam!
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da se razumemo, i ja mislim da su baletanke babske, ali ja ne mogu u štiklicama da tabanam do posla, a s druge strane, ne nosim patike, pa ne mogu ni u čemu drugom da trćim po parku i pikam loptu... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: cipele
5.4.2009 17:01:28   
Anoniman
blesava si! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: cipele
6.4.2009 13:26:28   
kumara
Meni su baletanke divne i prakticne!!! To su mi uz japanke omiljena obuca!!!!

Jao ubicu vas!!! user posted image Sad sam se kao mentol izula na sred kancelarije da bih vam slikala svoje nove cipele!!! user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: cipele
6.4.2009 16:40:05   
Verus
JAOJ sto su slatke!!! Lenka ja sam luda za japankama!  Samo buljim u njih kad god idem negde!  Taako su prakticne a i najzdravije, sopala mogu da 'disu' i imaju vazduha, jedino nisu dobre za dugu setnju (bar meni zbog visokog unutrasnjeg dela tabana kako se to zove???? Pa mi treba vise podrske u tom delu....Divne suuser posted image
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Meni su baletanke divne i prakticne!!! To su mi uz japanke omiljena obuca!!!!

Jao ubicu vas!!! user posted image Sad sam se kao mentol izula na sred kancelarije da bih vam slikala svoje nove cipele!!! user posted image
user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: cipele
6.4.2009 16:42:40   
kumara
Hvala draga!!! user posted image
Ja sam ti freak za japanke, imam ih sigurno jedno 10 pari, i stalno kupujem nove!!!! Meni su super i za hodanje, ali ja imam visok ris, pa moram da pazim koje kupujem.

A ti po opisu imas ravne tabane? Jesi na to mislila?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: cipele
6.4.2009 16:46:15   
Ana RR
Lenka, preslatke su! Ja obožavam baletanke, štikle ne znam kad sam poslednji put nosila, u prošlom milenijumu verovatno!
Ali sam luda za patikama i to Lacoste, jooj sve bih pare dala na njih! Godinama samo njih kupujem! 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: cipele
6.4.2009 16:50:07   
Verus
ja ni ne znam da ima tih patikauser posted image stavi nam slicicu ako negde nadjes!  jesu li onako tanje kao puma? jedini problem sa tako "tankim" patikama i baletankama je sto se brinem koliko su ortopedski dobre?  Cesto osecam kao da previse 'udaram' stopalima o beton i nemam tu neku podrsku....uf ja sa ovim mojim visokim tabanima....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: cipele
6.4.2009 16:53:15   
Ana RR
http://shopapparel.lacoste.com/index.html




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: cipele
6.4.2009 16:56:20   
Verus
lepe su, da to sam mislila da su na fazon pume...al su skupeeee u pm.  To bi ja jedino ako iskopam na nekoj rasprodaji!!!  Mislim da ih SAD toliko nema osim u vecim gradovima (mozda gresim nisam nesto dugo bila u sopingu, bas nemam vremena)...ah

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: cipele
6.4.2009 16:56:41   
Ana RR
ali nema tu svih modela, ja kupujem uglavnom bele patike, poput onih trećih otpočetka i trećih sa kraja. Imaju super baletanke, a tek tašnice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: cipele
6.4.2009 16:58:45   
Ana RR
www.lacoste.com/usa

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: cipele
6.4.2009 16:59:30   
kumara
Jao tasnice!!!! Za to sam tek psiho!!! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: cipele
6.4.2009 17:01:38   
Verus
to sam i mislila ana, nema to u mom selu

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: cipele
6.4.2009 17:03:48   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Jao tasnice!!!! Za to sam tek psiho!!! user posted image



U Rodiću na Novom Bgd ima njihova radnja i obično dok se mm bori sa računom na kasi mene neki magnet privuče onoj radnji i NE MOGU DA IZAĐEM IZ NJE!!!
Tašnice, novčanici, jao svašta nešto...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: cipele
6.4.2009 17:04:00   
Verus
http://shopapparel.lacoste.com/p/Womens-Rima/B001CD19W2

evo jedine cipelice na rasprodaji na veb sajtu....a znam da u radnjama bude bolje....al najbliza mi je u Chicagu, e pa sad da ne bi vozila 5 satiuser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: cipele
6.4.2009 17:07:00   
Ana RR
Ne mogu da verujem da nema kod tebe njihove radnje, kod nas se njihova obuća prodaje u svim sportskim radnjama, ne mora da bude baš Lacostin objekat.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: cipele
6.4.2009 17:08:39   
Verus
ovde ne...ako je nesto odredjena marka samo se prodaje u toj radnji....e sad....imamo par radnji koje prodaju svakakvu markiranu robu jeftino (npr. od prosle sezone ili ako je ostalo par stvari pa ih posalju u tu radnju), ja inace uvek tu sve kupujem jer je jeftino, i videla sam par lacosta majica i sl. ali nikako obuce....mogu preko interneta da kupim ali vidis da je sve to skupo...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here