|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
29.4.2018 22:36:54   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni je ranije Desigual bito potpuno fantastičan, otkrovenje, pre par godina. Dobila sam od drugarice njihovu torbu, i dugo samo nju nosila.
A sada mi se nešto uopšte ne dopada ništa od Desigual-a, ne znam zašto user posted image

Iskreno i meni, i sve mi nekako isto izgleda vec godinama... provaljena fora.. a i cene su astronomske za tako nesto

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 13:23:04   
Ana RR
Nije tema ali ajde.... hoću da prodam patike koje sam kupila pre dva meseca, nisu nošene (jednom sam ih obula dok sam autom otišla do drugarice). Potpuno su nove, bele, čiste... stoje spakovane. Hoću da kupim druge koje mi se više sviđaju a ove mi stoje. Platila sam ih 1800 din (dobila neki popust na osnovu patika za dete, u Planeti) i za toliko bi ih i prodala. Broj 39.
Pa ako je neko zainteresovan, nek se javi, jelte user posted image ako ne, nosiću ih na biciklanje user posted image

Evo i slika

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 13:34:53   
Sanjica26 RR
Dzabe kad ja nosim 36 brojuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 13:45:33   
IvanaSK RR
I meni se svidjaju, al velikeeeeeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 14:27:59   
Ana RR
Ja sam velika žena user posted image ma ja sam mislila da ću ih nositi ali ovaj ljubičasti znak baš nije u mom stilu jbg. Ivana, taman za tebe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 17:08:22   
IvanaSK RR
Anci, to ti kažem, djasvi mi se ta nijansauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 17:52:05   
gagana83
Ana, je l pise duzina gazista?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Cipele i torbe
8.5.2018 18:43:30   
Ana RR
Gagana, piše 25cm pored broja, pretpostavljam da je to to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:14:51   
vonavoj
Pocastila sam se😁
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:19:56   
emicaa
Von ako si,lijep je.
Anci i meni se svidjaju patike,odlicne su.Zavoli ljubicastu boju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:23:38   
vonavoj
Mm kaze kakav ranac, sta ce tiuser posted image
Sad kad ne radim, kad krenemo u setnju, bice mi lakse..plus torba za bebuuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:29:37   
emicaa
ja u zadnjih godinu dana i vise samo ranac nosim.U njega potrpam sve sto treba,grickalice i vodu,pelenu i maramice.Na ledja i cao.Posebno od kad idemo negdje bez kolica ranac mi je zakon.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:30:15   
Ana RR
Von, super je ranac user posted image

E patike otišle našoj dragoj Gagani user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:31:04   
vonavoj
Pa o tome sam i ja razmisljala..mada nije puno velik.. a nosila sam decijeuser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Cipele i torbe
17.5.2018 14:34:10   
emicaa
ja nosim sad malo veci od ovog tvog,cak moze i mali neseser u njega user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Cipele i torbe
18.5.2018 19:59:21   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Von, super je ranac user posted image

E patike otišle našoj dragoj Gagani user posted image

Vec sam ti rekla ali nije na odmet, (sto bi rekla ona wanna be starleta "Nije na izmet") odlicne su!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Cipele i torbe
18.5.2018 20:03:58   
Ana RR
Hahahaha, ko je ta pametnica user posted image

Super Gago, baš mi je drago user posted image . Bilo bi mi krivo da ti nisu ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Cipele i torbe
18.5.2018 20:11:12   
gagana83
user posted image

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Cipele i torbe
18.5.2018 20:22:38   
Ana RR
Omg! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Cipele i torbe
18.5.2018 20:44:15   
Maraj
Jao šooou!! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Cipele i torbe
19.5.2018 17:44:44   
Rosita
Bože. Volela bih da se šalila. Makar se ne pući na izmet user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Cipele i torbe
22.5.2018 20:55:01   
dunja RR
Žene, mesecima sam tražila lepe šimi baletanke, kožne, boja mi je bila manje bitna, ali sam uglavnom nailazila na one koje nisu kožne po paprenim cenama (tipa nine west), solo je imao isto par ok, ali opet cena, za baletanke , nije ok ... i nađem neki dan na Bulevaru (mnoooogo volim što živim na Bulevaru user posted image ) u jednoj radnjici koja prodaje kožne stvari, čak znam i gazdaricu iz neke treće priče, elem nađem Bili Bi, kožne crne predivne, udobne, za 4.000. Ne da imam sreće nego user posted image . Gledala sam posle Bili Bi sajt, cipele su im fantastične, od 150 do 200 eura. A ja nemam pojma kako ih nađoh za 4.000, potpuno su savršene user posted image Tražim sliku, ali ne mogu da nađem, a mrzi me da ih sada vadim i slikam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Cipele i torbe
22.5.2018 21:15:04   
dunja RR
Nađoh jedne slične, samo moje nemaju ovu kožu okolo, i ove su Bili bi.
Moje su nekako još elegantnije, i planiram ih za bratovu svadbu, mada mogu u svim prilikima. Otkidaju kako su kvalitetne, i dalje ne verujem po kojoj ceni sam ih našla. Stajale usamljene u izlogu menđu nekim torbama i čekale mene user posted image

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.5.2018 21:16:25 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Cipele i torbe
22.5.2018 21:56:22   
Ana RR
Suzi, extra user posted image imaš sreće definitivno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Cipele i torbe
22.5.2018 22:00:18   
Maraj
Divne suuser posted image meni se bas svidjaju. Ja obozavam baletanke. U svim bojama. Najcesce ih kupujem u Labradoru. Al su i oni poceli da fušare. Imaju svoju proizvodnju Labrador obuce ali su poceli da valjaju i tudje. Samo unutra stave ulozak na kome pise Labrador. Zato na kutiji ne pise Labrador. Tako da sada i dalje kupujem kod njih. Odlicna im je koza ali obratim paznju da l ih oni proizvode ili ih preprodaju

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here