|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
8.10.2019 19:13:23   
emicaa
Branki prve i zadnje su savrsene 😍




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Cipele i torbe
8.10.2019 19:45:34   
Sanjalicaaa
Ja sam u Ecco pretprosle zime tako cekala da cizme 

Ovakve budu na snizenju. Isto su bile preko 20k. I nikad nisam docekala. Rekli su mi da im je to bio najprodavaniji model te sezone i nisu uopste bile na snizenju. Jbg. Posle sam ih jurila da ih kupim pa makar i za te pare ali nije ih vise bilo, i gde god smo po inostranstvu bili trazila sam ih ali nisam nasla. Jos ih nisam prebolela. 


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Cipele i torbe
8.10.2019 19:59:46   
branki*
ne kazem...zelje su posebna kategorija..i treba teziti da ih ostvarimo.ali...zar je realno da duboke cipele kostaju 20000 i malovise.eeejjjjjj.pa to je pola necije plate.meni je to van pameti,koliko god bilo nesto kvalitetno.ja sam mami uzela u boreliju duboke cipele,prava koza,djon od kuvane gume,bukvalno mislim da ce biti neunistive,ostao je poslednji par i platila sam ih 1000 din.cipela je cipela,i zna se koliko ona sme da kosta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Cipele i torbe
8.10.2019 22:02:28   
Ana RR
Mene evo mm ubeđuje da odem da ih kupim (kada sam rekla da ću čekati sniženje). Ali da je mnogo jeste. A opet znam da će mi trajati 100 godina jer sam takva, moje starke su stare 7 godina i ništa im nije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 6:33:43   
branki*
trajace,ana,sigurno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 8:20:05   
Sanjica26 RR
Ana mnogo mi se dopadaju cipeliske. I meni bi mm rekao da kupim bez obzira na cenu. Teska sam na kupovinu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 9:55:04   
Ana RR
Sanjice, mnogo su lepe! Non stop razmišljam o njima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 10:11:09   
Sanjica26 RR
Ako možes sebi da priustis samo napred. Za kakve gluposti dajemo pare. Ne treba da se mnogo razmisljas. Retko kad kupis sebi. user posted image Nemoj puno da se razmisljas. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 10:13:51   
Ana RR
Hahaha ubedićeš me user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 10:41:50   
emicaa
Anci tesko zabu u vodu natjerat 😛

Ali slazem se sa djevojkama,ako ti se toliko svidjaju kupi ih.Neces kupovati svaki mjesec po jedne

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 10:49:47   
Sanjalicaaa
I ja se slazem. Pogotovo sto je Ecco u pitanju.

Imam njihove cipele, patike, salonke, cizme i godinama traju. Jos nijedne nisam bacila. Neke su mi stare vise od 5 god i super su i dalje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 11:01:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci tesko zabu u vodu natjerat 😛

Ali slazem se sa djevojkama,ako ti se toliko svidjaju kupi ih.Neces kupovati svaki mjesec po jedne


Teško Emi user posted image

Sanjalice user posted image

Joj ne znam kada ću opet do tc ali obavezno ću svratiti da ih još jednom pogledam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 19:01:59   
Sanjalicaaa
Ne znam da li znas, u Immo centru imaju outlet. Mozda nadjes neke slicne za manje para 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 19:21:25   
Ana RR
Thanks Sanjalice. Našla sam online jedne čizme ali nisam ih videla kod nas klik baš su lepe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Cipele i torbe
9.10.2019 21:10:39   
emicaa
Anci meni su ove ljepse nego one prethodne.Lijepe su i one ali nekako obicne



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Cipele i torbe
10.10.2019 8:18:52   
pari
Ove su mi super Ana!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Cipele i torbe
10.10.2019 8:40:19   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Biće sigurno krajem sezone. Ja sam ti čudan tip, mogu da cunjam po radnjama ceo dan i da mi se ništa ne dopadne ali ono što mi se svidi vidim sa 100 metara i odmah znam da je to to (i odmah znam da je cena sitnica jer tako je uvek kod mene).



Jaoooo, i ja ovako 😔 Nista mi se ne dopada al kad ugledam ustremim se 😀
Tako sam pre neku godinu kupila nepromocive poluduboke u office-u, nisam zazalila ni tren. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Cipele i torbe
10.10.2019 9:13:50   
Ana RR
Ja bih sad i jedne i druge user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Cipele i torbe
10.10.2019 12:37:02   
isidora88
Zasto ja ne vidim slike? Ne mogu uopste da ih otvorim.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Cipele i torbe
11.10.2019 22:42:13   
flamingos
Lepe su,ali baš,baš.Meni otvorilo sliku


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Cipele i torbe
20.10.2019 11:11:01   
nata11
Meni ove zapale za oko. Cuvam ih vec par dana u mobu ali nepoznat sajt i ne rizikuje mi se. 

user posted image
A i cena smesna. Ili su od kartona ili je nek prevara. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Cipele i torbe
20.10.2019 11:20:27   
vocicana
Nato, ja sam malo pre videla negde ove cipelice, a da me ubijes ne znam gde, na fb ih neko prodaje. A jesu lepe i prakticne, obozavam ovu boju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Cipele i torbe
20.10.2019 11:34:34   
kamičak
Koja je cena?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Cipele i torbe
20.10.2019 11:46:39   
Sanjica26 RR
Nato, bas su fine. Ja volim takve da imam. Ne vidim cenu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Cipele i torbe
20.10.2019 12:44:11   
Ana RR
Nato i meni izlazi ta reklama user posted image ja sam definitivno rešila da kupim one ecco, samo da prođe slava i gužva pa odem natenane u šoping.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here