|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 22:39:58   
veselicaa
Von,S i A mi pricale da decacima najvise pomaze uciteljica,devojcice sve znaju same.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 22:42:36   
vonavoj
I to je tacno..pitala sam je da li im pomagala da se pakuju,kupaju..kaze nama nije,ali decacima jeste.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 22:46:07   
smeško
Von, nemam ja nista od toga da ih vezujem svojim strahovima. Cak i ne zivkam kad odu. Veselice, tako je kada ih roditelji puste tek u skolskom uzrastu da se odvoje, bas misleci da ne mogu sami. I oni im ispune zelju.🤣 Ja sve peglam, osim carapa. Slozim i poredjam u ormar. N zna sta u kojoj koloni stoji i sam vadi sve sto mu treba i kombinuje. M je video od njega, pa i on to radi. Mada, M voli i da bira, nece obuci ono sto mu se ne svidja pa mozes na trepavicama da dubis. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 22:49:06   
smeško
N se sam kupa, sam zateze posteljinu, doruckuje i sklanja sa stola...bolje je tako za njega. M se jedino ne kupa sam, ne moze sam ni da udje u kadu. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Rekreativna nastava
3.4.2019 23:41:38   
Olga75
Zvercica se sutra vraća. Rekla bih da joj je sad već dosta rekreativne user posted image . Danas me je zvala jedno četiri puta i bila je kenjkava.
Momački je izdržala user posted image
Kad se ispričam sa njom rećiću vam šta je bilo krajnje nepotrebno da nosi, šta joj je možda falilo, šta su jeli, pili, gde su išli. Možda će te informacije nekome značiti.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 1:08:28   
vonavoj
Dobro je izdrzala. Kazem ja da je telefon prva nepotrebna stvar,kriza,i odmah zovu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 9:36:01   
smeško
Olga, bitno da se oslobodila. Sledeci put ce biti lakse.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 9:41:36   
Sanidej
Pisite sta je visak, da ne bude pakovanje kao za selidbu :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 10:32:27   
veselicaa
Jel njoj ovo prva rekreativna?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 10:53:36   
Olga75

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jel njoj ovo prva rekreativna?

Da, prva.
Da ne bude da nije nigde išla: sve jednodnevne je bila redovna, išla je baš mala kod moje mame, brata, ujaka na par dana. Letos je dve nedelje provela van kuće bez mene, ajd da kažem i nas user posted image .
Ja sam išla na sve al od tada je prošli ihahaj godina, nemam više mamu da mi kaže kako je ona pakovala i kako se nosila sa tim.
Možda malo dramatizujem ali tako je user posted image
Sanidej, pisaću čim se vrati i kad probutam šta je ostalo netaknuto user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 10:58:41   
vonavoj
Prezivela si. Prva je najteza!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 11:10:58   
Olga75
Oni do sada nisu išli na rekreativnu, nikada se nije prijavilo dovoljno dece. Ona je naravno svaki put bila za i gledala me dok zaokružujem onaj anketni listić.
Sad je četvrti, ovo će joj biti sve od rekreativne.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 13:55:43   
veselicaa
Moja A. je u trecem isla prvi put na rekreativnu,a S. prosle godine kada je bila drugi razred.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 13:57:22   
mirana1
Moj komsija isto drugi razred rekreativna ali odusevljen. Despotovac, Resavska pecina

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 22:20:48   
vonavoj
Moje su rano krenule. Ne mogu vam opisati J srecu kad sam krenula da je pakujem..ona ima 4.5godine. Presrecna!!!T je isla sa 3.5,ali sa kumom koja je vaspitac,pa je vodila predskolce i njenu cerku i T. Pa je 2 puta isla prosle godine kao predskolac.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Rekreativna nastava
4.4.2019 23:52:54   
veselicaa
Von secam se da si pisala kad isla.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Rekreativna nastava
5.4.2019 10:17:51   
Olga75
Da zaokružim priču. Sve što je ponela je isprljala (ostale jedne gaćice što su stavljene plus- za svaki slučaj i dva para zoknica- isto za svaki slučaj). Rukice joj nisu ispucale- nosila je glicerinsku kremu, lice takođe- krema za hladno vreme, usta- labelo.
Ima sad i problem. Jedna devojčica je došla vašljiva pa je proširila vaške. M se svaki dan prskala mapezom i to od glave, on miriši na lavandu a lavanda ih valjda tera. Došla je masne, premasne kose ali nisam juče videla vaši kad sam joj prala.
Malo je reći koliko sam se iznervirala, sve me sad svrbi i jedva čekam da dođe kući da je ponovo pregledam.
Znači obavezno spakovati nešto što tera vaši, buve i slične gadosti jer nikad ne znate u kakvom stanju su roditelji spremni da puste decu.
O tom ću na drugoj temi.
Jedan dečak je završio u bolnici, nisam baš shvatila šta je tačno bilo ali doktorka i učiteljica su otišle sa njim u Kraljevo pa je prenoćio u bolnici.
Eto, Zvercica se super provela!


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Rekreativna nastava
9.4.2019 9:55:55   
vonavoj
Olga,desavaju se vaske i u skoli,vrticu..fuj..Ode J na Taru,sva je srecna,vaspitacica nam salje slike iz busa,sva deca nasmejana..ide super ekipa,njih 8.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Rekreativna nastava
9.4.2019 11:33:35   
Olga75
Znači i J ode user posted image . Javljaj kako se provodi user posted image
Što se vaši tiče, da javljaju se svugde i to je to ali osam godina ih se ne osloboditi to je već žalosno. Ovo nije tema a i ja nisam socijalno da rešavam te tuđe probleme.
Nadam se da si joj rekla da ne leži na tuđem jastuku a i da druge baš ne pusti na njen, mani ti to dešava se.
Inače još uvek se češem, juče sam bila kod frizerke i rekla joj: pregledaj me totalno detaljno i onda mi raspali blanš- spali mi kožu glave jer sestalno drapam user posted image . Naravno da moja gospijica nije pazarila te nametnike ali podsvest je čudo.
PS. nije me blanširala- pregčledala me i oterala jer neće da me farba ako nemam želju o boji user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Rekreativna nastava
9.4.2019 21:32:02   
vonavoj
Haha,blans,da ih sprzis.Stigli su oko 2,6h puta,svi super podneli. Vaspitacica nam salje slike,preslatki su. Mali nasmejani macici,ipak oni imaju 4-5 godina,kkako ko. Imali su vec zurku,set_ali se. Ipak znace slike, T uciteljica to ne radi,a ova vaspitacica salje.Sugurno su vec koma svi.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Rekreativna nastava
9.4.2019 21:36:23   
lesica
Von, tebe ću da prebacim u vrtićku temu user posted image

OVDE

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Rekreativna nastava
9.4.2019 21:39:31   
lesica
I da, blago vama svima.

Kod nas u školi nema rekreativne nastave, nema ekskurzije...
Samo letnji Super kamp u julu, na koji naša učiteljica ne vodi decu. Tj. mogu klinci da idu ako žele, ali ne sa njom, veeć sa drugim učiteljima, ali je generalno jako slab odziv obzirom na to da se održava u julu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Rekreativna nastava
9.4.2019 22:00:36   
vonavoj
Hvala lesice,ja se zanela..hahaa..Ne bi smela da pustim decu sa nepoznatima.vaspitacice i uciteljice ih ipak poznaju.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Rekreativna nastava
10.4.2019 8:02:24   
Tiziana
Moji vole rekreativne.

On je prvi put isao sa 3,5 god sa vrticem i od tad zimi i leti sa vrticem svaku narednu godinu. i evo vec dve godine u skoli. bio je i 2x na mom super raspustu. ona od 4 god sa vrticem isto 2x godisnje, sad ce prvi put sa skolom. To je uzbudjenje veliko, ko ce sa kim u sobu, sta nose, sta ce da rade. Raduju se bas. Ona ide u Orasac sad odmah u maju iza praznika, divno je tamo, on je bio tamo prosle godine. Priroda je nestvarna. On ide na Goc u junu, poslednju nedelju skole. 
Sve u svemu uplatnice samo stizu, ne znamo vise koju ratu kome placamo i koliko... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Rekreativna nastava
10.4.2019 8:48:19   
vonavoj
Haha,ovo je tacno,uplatnice samo stizu!!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here