|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj kompjuter ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.08. – 31.08.2014.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikonica Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo na osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sterilitet- narodni travar Milan Tarbuk
3.3.2010 15:02:41   
liliana
Pošto smo se mi dugo borili sa sterilitetom, pokušavali sve i svašta, od nekih prijatelja sam čula za narodnog travara Milana Tarbuka. Rešili smo da i to pokušamo, ali taman što smo počeli da uzimamo njegovu terapiju, dobili smo poziv za Vantelesnu, pa  smo prestali da koristimo njegove preparate.
On živi u okolini Obrenovca, a inače je poreklom iz Like, a supruga mu je poreklom iz Šibenika. Inače je policajac u penziji.
Za razliku od Slobodana Tešića koji živi u vili od 4oom2 i naplaćuje terapiju 300eura, a pri tom vara očajne ljude, Milan Tarbuk je do nedavno živeo u jednoj malenoj ruini od kučice koju je kupio kada je izbegao sa Kosova (pošto je po izbijanju rata u Hrvatskoj izbegao na Kosovo, a odatle se raselio u okolinu Obrenovca).
Što se tiče cene njegove terapije, plaćaju se samo kapi koje on pravi od bilja, meda i rakije, i ukupna terapija za bračni par košta negde oko 1000din!!! Moj suprug je hteo da mu ostavi još nešto novca, ali čovek nije hteo da uzme uz obrazloženje da on ne želi da zarađuje i da se bogati na tuđoj muci i nevolji.
Terapija je vrlo jednostavna:ujutro i uveče  (ili samo uveče) več sam zaboravila), uzimaju se kapi na kocku šećera i to je sve!!!
Znam ljude iz moje okoline koji su , zahvaljujuči njemu, uspeli posle više godina braka da dobiju decu.
Možda je to slučajnost, možda ne, ali svakako vredi pšokušati, jer je sve na prirodnoj bazi i ne može da šteti.
Za one koje interesuje, njegov broj telefona je...

edit: broj telefona obrisala Alexx RR.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 3.3.2010 16:42:37 >

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sterilitet- narodni travar Milan Tarbuk
3.3.2010 15:34:49   
Ana RR
Draga, molila bih te da brojeve telefona šalješ putem privatne poruke ukoliko nekoga interesuje.

Moderatori će obrisati broj i usmeriti temu u odgovarajući forum.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2
3.3.2010 23:05:12   
Nadala
Lilijana, zamolila bih te za broj telefona travara Milana Tarbuka, moja mail adresa je nada_ninic@hotmail.com. unapred hvala

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
6.9.2010 13:00:17   
mirko92
Molim za telefon Milana Tarbuka-travara.HVALA posaljite mi njegov broj na e-mail        mirkez92@live.com
Treba mi hitno zbog leka za astmu,jos jednom hvala.

(odgovor članu Nadala)
Direktna veza do poruke: 4
25.12.2010 2:02:03   
maximus
više o Milanu Tarbuku možete pročitati na sajtu Travari Srbije
Kad je u pitanju lečenje steriliteta, uglavnom se spominju par imena, tako da bih skrenuo pažnju na još nekoliko vrlo uspešnih travara: Vlastimir Cvetković, Jovan Jovanović, Petar Jovanović, Nikola Rančić...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
25.12.2010 7:34:31   
Anoniman
Kao sto rece Liliana mozda je to slucajnost, mozda ne.... Zivim u Obrenovcu i kada sam cula za njega pokusali smo i sa njegovom terapijom, ali nazalost bezuzpesno...Bar sto se tice mog zatrudnjivanja, za druge stvari nemam iskustva, ali po prici drugih ljudi nekome je pomogao nekome nije...user posted image

(odgovor članu maximus)
  Direktna veza do poruke: 6
27.12.2010 16:12:30   
maximus
Zato sam i naveo druge travare, jer ne može se knjiga svesti na dva slova, tako ni travari na dva čoveka. Ako vam treba broj od Jovana Jovanovića, pustiću vam na pp
pozdravuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
27.12.2010 16:51:28   
liliana
Dragi Maximuse, niko nije rekao da se knjiga svodi na 2 slova. Ja sam samo navela te dve osobe sa kojima sam ja imala lični susret i navela sam svoje utiske.  Za ostale ne mogu da govorim, jer niti sam imala iskustva sa njihovim terapijama i pristupima, niti znam za njih. Pozdrav.
By the way: Dobro nam došao!!!!!!!

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu maximus)
Direktna veza do poruke: 8
19.5.2011 16:08:47   
ivak
Cao devojke,

hetela sam da Vas pitam da li neko ima iskustva sa travarom Vlastimirom Cvetkovicem iz Svrljiga?
Zvala sma ga i njegova terapija za muza i zenu kosta 500 eura?

Volela bi da cujem Vasa iskustva ili iskustva ljudi koje poznajete.

< Poruku je uredio ivak -- 19.5.2011 16:09:59 >

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 9
19.5.2011 16:13:31   
moja ciklama
znam samo da je 500e mnogouser posted image
Mislim prvo proveriti svoje stanje kod dr, pa teko onda uzeti u obzir te metode!

< Poruku je uredio moja ciklama -- 19.5.2011 16:15:39 >

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 10
4.6.2011 12:32:30   
Anoniman
Ja bih se za "travare" odlučila, tek kad bih sve isproveravala i videla da je sve ok a ja ne dobijam bebca. A da, i pre toga bih se odlučila za putovanje u Ostrog i da probam ono "groždje iz čini mi se Hilandara". Ne sporim moć trave i bilja, i sama pijem raznorazne čajiće, već mislim da mnogi "travari" varaju narod. Pozdrav.user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 11
4.6.2011 18:30:09   
aleksandrova
pozz zene ja dobila user posted image vestica poludela prosli mesec je dosla na 30 dana dana prethodni na 28 pr toga ili 3 na 30-31 dan sad evo opet na 28 i sad ne znam vise kako da je racunam a pre klomifena sam je dobijala u minut tacno na 28 dan kad sam prestala da ga pijem u februaru cini mi se ili januaru ne znam tacno od tad na vamo ne znam vise kad ide...na 28-30 bem li je

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
4.6.2011 18:30:42   
aleksandrova
offffffffff bilo je ovo za crtice user posted image

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 13
4.6.2011 18:33:48   
Ana RR
Ne bih nikoga da uvredim, ali meni je to čista glupost. Ono što će vam on smućkati za debele pare, možete i same napraviti ako se malo informišete o lekovitim biljkama.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 14
4.6.2011 20:05:50   
Anoniman
Ma to je slobodna volja ko će u šta da veruje. Nema ko šta da se ljuti. Meni je u redu da platim nekoj ženi travarki za odredjenu vrstu čaja, ali dati 300 ili 500€ to mi je van pameti. Ja bih onda dodala još 2000 i otišla odmah na vto. Naravno to je moj stav ne moramo se svi složiti. Pozdravuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
6.6.2011 10:47:09   
ivak
Slazem se sa svima vama, znam dve zene koje su pomocu njegovih cajeva dobile decu, a i jednu koja nije uspela. Nazvala sam ga informativno i ocekivala da ce cena caja biti 1000.00-2000.00 din. kad mi je rekao cifru izgubilam sam se i fino se zahvalila i rekla dovidjenja!

Samo sam htela da cujem da li neko ima iskustva sa njegovim cajevima. Naravno da je mnogo para.....

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
6.6.2011 17:27:47   
Anoniman
A koliko sad traži para?

(odgovor članu ivak)
  Direktna veza do poruke: 17
8.9.2012 13:44:03   
smehuljica
Cula sam da je Macina trava iz Bosne bolja nego iz Srbije, iz kog razloga ne znam. Da li neko zna nekog travara iz Bosne koji prodaje caj od macine trave. Unapred zahvalna na odg.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
22.6.2013 11:20:06   
astera
da li neko moze da mi kaze o kremi GENITAL travarke bozidarke vidakovic?

hvala!
p.s cula sam samo pozitivne komentare

(odgovor članu smehuljica)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Pogacice sa cvarcima
Kuvar: melika
Ukusne lisnate pogacice za ljubitelje testa

Anketa

Ime za decaka
melika

Nem mozemo se odluciti izmedju ova dva imena za naseg decaka :)

Oznake

Click Here