|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.6.2010 19:00:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jacikaci

Marija, i ja mislim da tvoj Stefi liči na tebe,čak je i mm reko kad sam mu kući pokazivala fotke iz Tvrdjave da liči na tebe!user posted image
A ovi moji....ko da ih nisam ja rodila...user posted image  user posted image  user posted image  Preslikani otac, i sin, i ćera!
He,he,he...super sto jos neko kaze da lici na mene user posted image !A ja nisam Marija user posted image ,ja sam Anja user posted image !

(odgovor članu jacikaci)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.6.2010 22:23:23   
lanajelena
svako vuce na svoju vodenicu...moji da na mene lice,mm da na njega lice...ustvari cerka gradje na tatu ali ce biti ista mama u faci,sepuri se kao baka(mala damica),sinak jos uvek lici na seku kad je bila mala ne mozemo jos da procenimo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Na koga vaše dete liči?
15.6.2010 15:32:07   
Anck Su Nmaun
Kao sto vec rekoh Tajovo dete ista je on ....

A nije mi jasno zasto neke mame (a poznajem ih dosta takvih ) odmah negoduju kad im se kaze da ne lice na njih ...  kao da imaju dete sa neprijateljem pa nevole da lici na njega user posted image

Ja sam istog momenta rekla da lici na  njega .. pa boze njegovo je dete  nece liciti na komsiju ... drago mi je da mi dete lici na coveka koga volim naj vise na svetu!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Na koga vaše dete liči?
15.6.2010 18:10:54   
ikisiki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i moj lici na tatu!!

i volim ih obojicu najvise na svetu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio ikisiki -- 15.6.2010 18:11:43 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Na koga vaše dete liči?
15.6.2010 18:30:06   
Iwana87
 sad je isti kao ja kad sam bila beba,alii vec raste i menja se pa cemo da vidimo,ma bice to najlepse dete (nije sto je mojeuser posted image )pa nek lici na koga hoce(samo ne na svekrvuuser posted image )

(odgovor članu ikisiki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Na koga vaše dete liči?
18.6.2010 11:56:34   
Anitaaa
Svi kažu na mene i da nema ništa na mm....Ja kažem pa daaaa al pogledajte komšiju
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Na koga vaše dete liči?
21.7.2010 13:17:26   
Sirga
Moja Masa je isti njen tata,neverovatno koliko lici na njega,a tek joj je 4 meseca,videcemo kasnije na koga ce da lici.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Na koga vaše dete liči?
23.7.2010 17:30:21   
Daca88
Alen kada se rodio bio je preslikan mm,slika i prilika njegova,ima mm jednu sliku iz profila kad je bio beba,pa kad sam gledala Alena ma pljunut je bio na mm...posle par dana je poceo da dobija moje crte lica,i sada nekako vise lici na mene.Imam sliku na kojoj me tetka drzi,a ja zevam.Jednom je mm uhvatio trenutak Alena dok zeva i slikao ga,ta faca,ma preslikan ja.
Ali kada ga bolje zagledam bas lici na oboje,podelio se.Na mene ima duge ruke,a na tatu sake i prstice.Na mene ima oblik nogu,a na tatu stopala,cak mu je i palac na nozi isti kao sto ga ima mm.Kosicu ima na oboje,oboje smo smedji,dolnja usna mu je na mene tanka,a gornja srcastog oblika na tatu.Oci ima na mene,nos na tatu,moj osmeh,moje grimase,moj pogled,tatine usi i gestovi,kada spava digne ruke iznad glave i prekrsti noge,kao mm.Ima obrazcice na mm...

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Sirga)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Na koga vaše dete liči?
23.7.2010 17:37:04   
bratzz
Meni Milica ne lici na nikoga sto uopste nije lose jer ce biti svoja. Doduse jos je ranoda razmatramo o tome.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Na koga vaše dete liči?
23.7.2010 20:07:27   
Snelle
Na tatu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Na koga vaše dete liči?
2.8.2010 0:50:20   
sintia i
Starija ćerkica na tatu,mlađa na mene i moju sestruuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:02:10   
Shishica
Za sad pocinje da lici na mene, a ranije su vikali da je sva na tatu..

Jedino me brine njena gradja! Da li se to vec sad moze naslutiti? Nekako joj je guza drugacija od moje, sva je vrecasta..i nogice su joj nabijene, listovi debeli kao kod sestre MM user posted image
Utesite me user posted image Nece valjda biti takve fele user posted image

Jel se izvuku oni kad pocnu da hodaju? A citala sam da se izvuku, ali mi deluje da ce biti mala i zdepasta user posted image

Volela bi da lici na mene po gradji..u celoj familiji mislim da model jednoj devojcici ipak trebam da budem ja... bolje nema nazalost user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu sintia i)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:04:05   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image  izvini sto ti se smejem, ali ne mogu da verujem da joj sad gledas gradju...ma znas kako bebe imaju krive noge zbog sirokog povoja, a posle se uglavnom isprave. Tvoje dete jos ne moze da spoji ni ruke iznad glave...a ti joj gledas gradju user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:08:45   
indy_25
Sin lici na mene a cerka na tatu tako drugi kazu.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:15:58   
Shishica
Nemoj bre da mi se smejes BRE user posted image

Znam to za krivocu nego vidis kako druge bebe imaju zgodne nogice sa zgodnim listovima, a ona bas ima debele listove i clanke....user posted image

A to nema veze, a user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:16:21   
magnetic
Za sada ama bas ni na koga.Sto kaze Shishica i meni deluje da ce mi cera biti mali truntouser posted image ,al' opet sto kaze Jeca smesno je uopste i misliti o tome koliko je ranouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:20:35   
Jeca*
stvarno...zamisli da joj ostane tako velika glava u odnosu na telo ..user posted image
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:22:20   
*Alexx*
Shishice, jel ti to misliš da je šalješ na one izbore za mis? user posted image Daj, opusti se.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:23:08   
Shishica
Aj dobro kad tako kazete..... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:24:23   
*Alexx*
Ma, Shishice, promeniće se ona još sto puta, videćeš. Biće sve lepša i lepša user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:25:15   
Iwana87
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kao sto vec rekoh Tajovo dete ista je on ....

A nije mi jasno zasto neke mame (a poznajem ih dosta takvih ) odmah negoduju kad im se kaze da ne lice na njih ...  kao da imaju dete sa neprijateljem pa nevole da lici na njega user posted image

Ja sam istog momenta rekla da lici na  njega .. pa boze njegovo je dete  nece liciti na komsiju ... drago mi je da mi dete lici na coveka koga volim naj vise na svetu!

ja skacem ,na svekrvu uvek jer ona hoce da dete lici na mm i ne prihvata da ima bilo sta moje,ako i ima na mene prcasr nos ona kaze to ce da se promeni porasce mu nos,a u sustini bas bih volela da bude na mm.za sad je podeljen,ima i na mene i na njega


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:26:07   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: Iwana87

sad je isti kao ja kad sam bila beba,alii vec raste i menja se pa cemo da vidimo,ma bice to najlepse dete (nije sto je mojeuser posted image )pa nek lici na koga hoce(samo ne na svekrvuuser posted image )


user posted image user posted image user posted image E ova ti je dobra! Moj sin je bio isti tata kad se rodio, i tako punih mjesec dana. Tad sam pricala da je nemoguce da toliko lice, ma sve njegovo! Ali odjednom se beba promijeni i sad je preslikani ja, evo i dan danas. Mijenjace se jos, ali ovako mi je presladak! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 14:32:27   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ma, Shishice, promeniće se ona još sto puta, videćeš. Biće sve lepša i lepša user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 15:09:41   
Stellaa
Kad se S rodila bila je prava kopija tate. Sada ima samo njegove oci, i to se najvise primeti na slikama. Sad je ista tetka (moja sestra), i kad nas 3 idemo u setnju, svi prvo pogledaju u S, pa u moju sestru i onako zadovoljno se nasmeju i klimnu glavom u fazonu: pa da, ista je "mama" user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Na koga vaše dete liči?
3.12.2010 15:14:55   
Trbica
Plavusa na tatu, zelene oci na moju mamu, usta na tatu, oblik ociju na svekra, usi na tatu, noge na mamu, stopala na tatu... i sve smo sareni. Bas je svoja. Ne moze se reci da na nekog lici. Sad to se sve menja vremenom... kada se rodila bila je preslikani mm.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here