|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaše dete liči?
28.5.2014 17:26:32   
anci kv
sve je dobro dok ne liči na komšijuuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Na koga vaše dete liči?
28.5.2014 19:05:03   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: anci kv

sve je dobro dok ne liči na komšijuuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Moje i da "oće ne može da liči na komšiju, pošto je sa VTO!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Na koga vaše dete liči?
28.5.2014 19:18:07   
Biserce
Stariji na mog srednjeg brata i mene, mladji ama prestikan mm, cak je i rodjen sa mladezom koji ima i mm, ima i njegov vel nos, klempavo uvo...:(

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Na koga vaše dete liči?
28.5.2014 21:52:17   
Dani.kv
Moje bebe su se podelile. Maksic lici na deda Franca. Pravi slovenac. Joka je moje dete. Osmeh, zaliske i nos ima na mog pok oca

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Na koga vaše dete liči?
29.5.2014 8:45:50   
lanajelena
Lana je ista ja kad sam bila mala a Dusan je preslikan na tatu user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Na koga vaše dete liči?
29.5.2014 8:55:59   
Klarita

IZVORNA PORUKA: anci kv

sve je dobro dok ne liči na komšijuuser posted image

Jes' vala user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 10:35:48   
mali_mis
Najvise na mog brata, ima nesto od mene, grimase od mm.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 11:07:46   
emicaa
ja vise pojma nemam na koga ovo moje djete lici,jedno govore ista ja,drugi ista mm,neki dan u marketu neka zena nesto pricala Dori i kaze iskruzena mamina faca. a posle tog sam stavila sliku na fb i drugarica mi pise nemoj da se ljutis ali ona je ista svoj tajo,mislim meni je svejedno,neka je ziva i zdrava i kao sto rekoste da ne lici na komsiju user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 15:20:02   
big mum
Sofi je mješavina mm i mene a Strahinja je pljunuti ginekolog koji mi je vodio trudnoćuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 15:25:26   
Anoniman
kako kad, nekada na mene, nekada na mm, a najvise na moju sestruuser posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 15:26:28   
serpica
Starija na mene,ostalo dvoje na mm,bar tako kazu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 15:35:02   
Didy
Kako iz kog ugla pogledaš. user posted image Većina kaže da liče na mene, ali ja mislim da su dobra mešavina. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 17:35:01   
bubulence
didy Stefan i Sofi su bas mesavina, lice na oboje...
moje dete je izgleda ipak na komsiju... mm i ja tamni sa tamnim ocima, ona plavusica sa plavim ocima...
ali se mm tesi da ima prste na nogama na njega pa eto... neka mu bude user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 17:40:25   
mati
Ja se uvek smejem kad pocnu da nam pricaju na koga nam lice deca. Uglavnom nema veze jedno s drugim... Moja familija i prijatelji pricaju kako lice na mene a od mm na njega. Smeske zive.
Ali meni je to sve jedno, samo neka su zivi i zdravi pa makar licili i na komsiju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 17:46:15   
Bibilib
Neki kazu na mene a neki na muza,no to nije bitno.Oni lice jeno na drugo da je to neverovatno i to sa razlikom 5 godina.Sto bi rekli ko jaje na jaje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Na koga vaše dete liči?
20.9.2014 19:02:41   
Mala Elena
Ni na jedno ni na drugo! user posted image
Ja smedja, sarene oci, mm crn ,smedje oci ... ona rodjena sa crnom zift kosom ali ono kao da je ofarbana crnom farbom na teget .haha. ..a sada sve svetlija. Oci plave user posted image ali neka boja teget nisam skoro takve videla user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Na koga vaše dete liči?
22.9.2014 7:50:14   
mirkam
Mala Elena, mijenjace se njoj boja ociju jos vjerovatno user posted image
M kad se rodio, prvih sedam dana je bio tamnog tena, zift crne kose - ma isti mm.
E onda je dijete "izblijedjelo" user posted image , ima ten na mene, a moj je ten katastrofa, bijela sam kao duh user posted image
Prva kosica mu je otpala, sad mu je porasla smedja, a oci su mu svijetlo zeleno-plave (moje su tamno zelene, a mm crne).
Za sada bih rekla da lici na pok dedu (oca mm), na nas lika nema user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Na koga vaše dete liči?
22.9.2014 12:53:25   
Sanjalicaaa
Moje dete je mala kopija svoga oca. Bukvalno isti, kao da je u svoju sliku gledao dok ga je pravio user posted image Mada ja volim da kazem da ima dusu na mene user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Na koga vaše dete liči?
22.9.2014 12:56:39   
Mala Elena
IZVORNA PORUKA: mirkam

Mala Elena, mijenjace se njoj boja ociju jos vjerovatno user posted image
M kad se rodio, prvih sedam dana je bio tamnog tena, zift crne kose - ma isti mm.
E onda je dijete "izblijedjelo" user posted image , ima ten na mene, a moj je ten katastrofa, bijela sam kao duh user posted image
Prva kosica mu je otpala, sad mu je porasla smedja, a oci su mu svijetlo zeleno-plave (moje su tamno zelene, a mm crne).
Za sada bih rekla da lici na pok dedu (oca mm), na nas lika nema user posted image



Mislim da boja ociju nece da se promeni, jer su joj od mesec dana ciste, ne presijavaju se, nisu mutne. Prelepu boju ima , ne bih volela da se promeni user posted image

A kosica sve svetlija, pre neki dan gledam na suncu po koja dlaka joj ima zlatkastu nijansu... bice mi dete plavo user posted image


< Poruku je uredio Mala Elena -- 22.9.2014 12:57:22 >

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Na koga vaše dete liči?
22.9.2014 13:02:41   
emicaa
Elena ja sam rodjena sa crnom kosom i crnim očima,posle kosa prešla u plavo a oči smedje-maslinasto zelene,Teodora ne liči sebi više..djeca se mjenjaju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Na koga vaše dete liči?
24.12.2016 14:26:37   
branki*
nemam pojma.za bozu kazu da lici na mene.za boku kazu ili dA LICI NA MENE ili da je mesano,mm i ja.ima plave oci i beo ten,ja jesam svetlija,ali imam smedje oci kao i mm,moj tata ima plave oci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Na koga vaše dete liči?
24.12.2016 14:29:50   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Mala Elena
ali neka boja teget nisam skoro takve videla user posted image


ME, Sava je te teget oči imao do godinu dana posle su prešle u smeđe.
Milsim da samo svetlo plave oči kasnije i ostanu plave. Mada ima ljudi sa teget ili teget ljubičastim očima, meni je ta boja najlepša.

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.12.2016 14:32:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Na koga vaše dete liči?
24.12.2016 14:31:02   
Anck Su Nmaun
Ja nemam pojma, neki kazu na tatu meki na mamu. Uglavnom na mwme naj manjeuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Na koga vaše dete liči?
24.12.2016 14:34:25   
eca89
Anastasija je kopija svog taje. Iako, mi oboje imamo svjetlu kosu i plave oči, baš se vide crte lica njegove!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Na koga vaše dete liči?
24.12.2016 14:35:57   
degu
Moje i dalje ne lici ni na koga, nadam se da cu nekad u buducnosti uspeti da skontam na koga li je user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here