RE: plodni i nepolodni dani (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


ishler -> RE: plodni i nepolodni dani (24.5.2012 19:47:17)

Za ovulaciju nema pravila nekome je odmah posle menstruacije,nekome pred kraj ciklusa,nekome na sredini,to nema pravila,mozda malo oslusnuti svoje telo jer ono daje znake[sm=smiley1.gif]




jelena26 -> RE: plodni i nepolodni dani (8.6.2012 18:37:35)

e sad ili nikad :D traje mi nekad 28 nekad 31 dan :( dobila sam 31 maja :) ajmo saveti kad da se borim sa dragim :) [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: plodni i nepolodni dani (8.6.2012 18:40:59)

pa, "borite" se 3. nedelje juna i malo cetvrte[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: plodni i nepolodni dani (8.6.2012 18:45:38)

Jelena prijavi se i ti a i ostale devojke, delimo Baby Time na Ringeraji, sutra počinje novi krug, vidi KLIK




emicaa -> RE: plodni i nepolodni dani (28.1.2013 16:53:42)

treba mi mala pomoc :) pila sam tablete za kontracepciju pocetkom decembra sam prestala,tad sam dobila 9.decembra i onda mi je kasnilo vise od mjesec dana pa sam mislila da sam trudna i ono nista,juce dobijem [sm=smiley13.gif]..zna li iko kako bih mogla izracunati plodne dane jer mnogo mnogo zelimo jednu malu bebicu [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: plodni i nepolodni dani (28.1.2013 18:15:11)

emice imas ovde tabelu samo ukucaj u pretrazivac ali sa neredovnim ciklusima ti tabela nece nesto znaciti pa prouci malo vise teme o ovulaciji.




emicaa -> RE: plodni i nepolodni dani (29.1.2013 17:14:39)

ako mi to nije sigurno onda cu ja svaki dan zamisljati da je plodni pa valjda ce jednom biti pravi [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: plodni i nepolodni dani (29.1.2013 17:20:14)

E to ti je najbolje [sm=smiley36.gif] ili uzmi trakice.




emicaa -> RE: plodni i nepolodni dani (29.1.2013 19:02:12)

hvala ti u svakom slucaju pa vidjecemo sta cu uradit,cekam da prvo ode ova vjestica[sm=smiley36.gif]




Ale81 -> RE: plodni i nepolodni dani (6.2.2013 21:34:24)

Drage zenske,

Ovo je prvi put da postaljam pitanje na forumu, i na zalost, radi se o problemima oko zatrudnjivanja.
U maju sam operisala laparoskopski i histeroskopski endometriozu i cistu na jajniku i preglradu u materici... E da, inace imam i zavaljenu matericu... Nakon hormonske terapije posle 6 meseci dobila sam menstruaciju. Otisla na kontrolu i doktor je rekao da je nalaz kao bombona :) Suprug i ja smo se bacili na posao. Medjutim nista. U decembru mi je menstr. kasnila 15 dana i silno sam se nadala pozitinom rezultatu na testu trudnoce. Medjutim ni urino test ni analiza krvi nisu pokazali zeljeno. Onda sam uz silne bolove, mucninu i zigove dobila sa zakasnjenjem od 15 dana... U januaru je cak poranila koji dan ali nista znacajno. Ovih dana sam radila LH testove plodnih dana i od 10. do 16. dana ni jednom se nije pojavio smajlic koji treba da ukaze na povecan nivo LH hormona i na plodne dane... Ima li iko reci utehe, ili bolje reci, savete da sto pre krenem u resavanje problema...?
Hvala vam!

p.s. posto sam pisala na pogresnom mestu pa su me zakljucali (nealjala ja:) sad postaljam moj problem i ovde. Jess i Iva su mi odgovorile i hvala im puno na komentarima. Zakazala sam pregled kod gin.za 15 dana i nadam se da cemo krenuti u akciju. Meni je sa doktorima i folikulometrijom sad problem, mada mozda nije mesto za jadikovke ove vrste, sto zivim u inostranstvu i sve je to jako jako skupo ovde, a ja bez posla... :) Blago meni! Ali nema veze, spremna sam na sve pa kako i dokle se bude moglo. Hvala vam na savetima.




nata11 -> RE: plodni i nepolodni dani (7.2.2013 10:12:42)

Ale kod doktora trebas da odes. E sad da sam ja na tvom mestu ja bih probala i sledeci mesec sa trakica. Isto ne bi bilo lose i da iscitas ovde na RR o simptomima ovulacije. Ja svoje ovulacije nisam ni primecivala dok se nisam ukljucila na RR i onda sam pocela da upoznajem svoje telo i simptome koje mi salje. Ja sam imala problem sa trakicam u pocetku dok nisam skapirala da moram da krenem da ih koristim ranije nego sto je preporuceno jer imam rane ovulacije.
Svakako obavezno se ukljuci i na ostalim temama pa cemo rasiriti pricu [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]