|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nesanica
29.4.2014 8:15:34   
Sanjica26 RR
Ha ha. I meni je u ovoj trudnoci tako bilo. Evo i sad kad sam se porodila. Umesto da spavam kad se probudim posle hranjenja ja ne mogu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nesanica
6.2.2016 13:49:03   
Rosita
Meni naisao period nesanice. Obicno kad sam nervozna i pod brigama to ima oblik ranog budjenja, oko 5 npr. Al ovih dana celu noc sam u nekom bandilu a ne brinem nista posebno. Sinoc sam posle 4 dana popila pola bromazepama najmanjeg- to je nista, ali rabije bi mi pomoglo, sad mi nije vredelo. Bas me nervira

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nesanica
28.7.2016 3:38:53   
Valerie
zadremam pred tv-om, pa se probudim, pa jos nesto pogledam na tv-u, laptopu, i kad predjem u krevet rasanim se skroz, svasta mi prolazi kroz glavu, cekam bebu da se probudi i tako vreme prolazi, smorrr

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nesanica
28.7.2016 7:01:40   
Khaleesi
Ja uvece tesko zaspim iako sam umorna, ujutru ga cujem kako ide na posao, pa se razbudim i opet ne mogu da nastavim jer me je iznervirao lupanjem vrata...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nesanica
28.7.2016 8:20:21   
isidora88
Uglavnon ok spavam poslednjih dana, ali me najvose nervira kad legnem i krenem da razmisljam o parama i kombinacijama kako i sta, i najgore je sto ne mogu da prestanem i onda zaglavim budna 3 sata takouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nesanica
28.7.2016 13:02:36   
choopa choops
Ovo mi je redovno stanje! user posted image Uvece ne mogu da spavam, a ujutru kada mi se spava, opet ne mogu, ali zbog djece i tako....Što neko reče, naspavaću se kad pođem na onaj svijet user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nesanica
28.7.2016 13:05:25   
Khaleesi
To da...
Ja se nekad i osecam ok kada ustanem rano oko 7... eto danas u pola 7 i super samuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nesanica
18.8.2016 14:29:46   
SunFlower
Da dignem temu. Inace sam teska spavalica i po prvi put mi se ovo desava, ne mogu da se uspavam po celu (!!!) noc, bez ikakvog razlogauser posted image
Mrtva umorna budem uvece jedva docekam da se deca uspavaju, oci me peku kolko mi se spava ali nema sanse, do 4,5 ujutruuser posted image
Dva tri puta sam popila po jedan Xanax i to mi je pomoglo ali se vise ne usudjujem makar ne spavala po celu noc.
Cista psihoza, samo pomislim kako necu moci da uspavam i panika pocinje, i sto vise gledam na sat sve gore i gore. Uzasno, uzasno!

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nesanica
19.8.2016 23:53:58   
Mariya
Sf,probaj one "prirodne" metode, opusti se pred spavanje,razbistri glavu,obuzdaj misli,provetriš sobu,istuširaš se toplom vodom,popiješ biljni čaj,(mene lavanda uspavljuje) pa probaj prvo nešto na bazi bilja,nemoj odmah xanax! Ako potraje ili već traje neko vreme,recimo 3-4 nedelje, obrati se stručnjaku. Svaki problem je rešiv,možda sama ne znaš kako ali obrati se nekome ko zna.

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nesanica
20.8.2016 8:12:36   
SunFlower
Mariya hvala na savetima. Uzela sam u apoteci neke biljne, neka mesavina, ali mi rekose da su izuzetno jake. Kaze apotekarka njen muz covek od 2m se uspava od jedne (a piju se po 2). Prvu noc sam popila 4!!! Medjutim evo 2. I 3. Noc odlicno, popijem te 2 i uspavam se bez problema. Drugo nista osim brojanja ovacauser posted image je neizvodljivo, jer se i muz i deca uspavaju u 9 i nema vise vrsljanja po stanu.






_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nesanica
23.8.2016 0:07:32   
Mariya
Sf,drago mi je što si našlanešto što ti je pomoglo,sad spavaj user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nesanica
23.8.2016 18:43:08   
Rosita
SF, koje su te biljne? Meni biljne uglavnom nisu pomagale kad je najveca kriza, kad nije mogu i bez njih, jako cesto lose spavam i to je uglavnom povezano sa stresom zbog zdravlja, u tim situacijama popijem bromazepam , trudim se sto redje, ali kad zagusti popijem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nesanica
23.8.2016 22:11:12   
SunFlower
Rosita, to su ove:
https://www.google.at/search?q=dr+b%C3%B6hm+ein-+und+durchschlaf+dragees&client=ms-android-om-lge&hl=de-AT&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjNtuudq9jOAhUBFxQKHSwoBs8Q_AUIBygB&biw=360&bih=519
Valjda uspes da otvoris, ne verujem da ih ima u srbiji ali pogledaj po sastavu mozda nadjes nesto slicno ili isto.

Inace stvarno deluju, mislim da nije placebo jer mi je stvarno tacno nakon 45min do 1h ozbiljno prispava, ma ne mogu oci da drzim otvorene. I uspavam se bas fino. Valjda se ne navucemuser posted image

P.S. izvinite, nesto se ne snalazim da napravim link kako treba.

< Poruku je uredio SunFlower -- 23.8.2016 22:15:35 >


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nesanica
24.8.2016 8:27:43   
Rosita
Videh sf, to su valerijana, pasiflora i maticnjak. Koristila sam nesto od tih kombinacija. Verujem sa su kod vas to bolje smiksali, da su ovalitetnije. Uzivaj :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nesanica
26.10.2016 13:02:20   
mali_mis
Kad me muci nesanica, uzmem pola od predvidjene doze valerijana kapi, ali mene to toliko zakuca, da mi se spava naredna 3 dana user posted image Brojanje zvezda, ovcica i tako to, ne prolazi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nesanica
26.10.2016 13:47:09   
isidora88
moracu da vidim da uzmem te kapi, bas me je sinoc mucila nesanica, oka nisam sklopila a dusa mi spava

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nesanica
16.12.2016 15:55:11   
emicaa
ja navece ne mogu zaspim,okrenem se milion puta.Taman sto zaspim David se budi da jede.Bas malo spavam u zadnje vrijeme user posted image dodji mi da se nkljukam tabletama za spavanje da se naspavam vec jednom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nesanica
16.12.2016 16:16:21   
Anck Su Nmaun
Znas li razlog? Mozda popijes kafu kasno ili tako nesto?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nesanica
16.12.2016 17:01:13   
emicaa
Ma pojma nemam koji mi je vrag,kafu skoro da ne pijem.Jednom sedmicno.
Moja teorija je da mi fali David u krevetu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nesanica
26.12.2016 23:12:41   
Sanjalicaaa
Noćima ne mogu da spavam. Već počinje da me nervira. Noćas sam pomagala nešto mm, legli smo oko pola pet jutros. Ustala u osam. Ceo dan sam bila aktivna, i opet mi se ne spava.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nesanica
27.12.2016 11:00:45   
emicaa
Kod mene se smirilo user posted image opet spavam koliko mi djeca daju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nesanica
27.12.2016 11:08:23   
mali_mis
Kad popijem kafu posle 17h, mogu da se pozdravim sa spavanjem user posted image
Trenutno nemam valerijana kapi, inace njih popijem. Nekad kad sam bas pod stresom, popijem i pola bromazepama, mene da polovina odvali, i cim pocne da deluje, ja bih mogla citavu zimu da prespavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nesanica
27.12.2016 12:06:29   
Sanjalicaaa
Ja ne pijem ništa. Imam ksalol, ali nešto izbegavam da ga pijem. Ne volim lekove te vrste.
Problem je što ne mogu da zaspim. Zaspim pre jutro, a posle ne mogu da se probudim. Boli me glava...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nesanica
27.12.2016 21:25:32   
branki*
u,bre,sanjalice,bas iscpljujuce je to!je l uvek tako malo spavas?ja brzo i rano zaspim,ali je moj problem sto se budim vise puta u toku nocu i ne mogu odmah da se uspavam ,a ujutru ustajem u pola 6,po celu noc se budim.i kad zaspim,dubok mi je samo taj prvi san,sve ostalo plitko,kao da sam u polusnu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nesanica
27.12.2016 22:21:22   
Sanjalicaaa
Ma ne, Branki. U poslednje vreme. Primećujem da mi se i raspoloženje kvari jer sam nenaspavana, a to vuče nervozu, neraspoloženje...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here