|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 0:10:56   
gagana83
IZVORNA PORUKA: eugenija

Gagana, ovo je odlična stvar! user posted image Sviđa mi se ova ideja sa ogledalcem u celoj priči!user posted image

Mi imamo neku kornjaču plišanu koja ima tako pod prstima neke stvarčice za razvoj motorike. Jedno 5-6 različitih stvarčica na kornjačinim leđima ušivene ispod materijala.
Imamo i dve male slikovnice od nepapirnatih materijala, jednu plastičnu za vodu, i drugu koja iritirajuće šuška pod prstima.


Ma ogledalce je u celoj prici najjaca stvar!
Najsmesnije mi je kad je vidim kako se smeje svom liku,svadja se sama sa sobom ili pokusava da uhvati odraz svog nosa u ogledaluuser posted image
A za kupanje(mada imamo temu o tome) i mi imamo neku knjizicu sa likovima zivotinja i jednu foku koja vrti neku loptu na glavi(da sam juce umrla ne bih znala da igracka sa baterijama moze da radi u vodiuser posted image )


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 0:14:44   
eugenija
Super, moraću potražiti ovde nešto slično sa ogledalcima!

Viko sve što može u usta trpa u usta. On bi progutao tu fokuuser posted image

Sada je u fazi "Skrivača". Krije se iza zavese, onda proviri i crče od smehauser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 8:48:17   
Anoniman
Ovo je Luka obožavao, to su male plišane igračke, šarene da privuku pažnju, male da mu stanu u šaku, pa manje su od mog dlana: KLIK

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 8:55:52   
*Alexx*
Ma jok, Andrej ništa plišano ne voli - tj. ne obraća pažnju na to. Samo da zveči, svira, sjaji... haramabaša. Obožava sve što uzimamo mi odrasli (daljinski, mobilni) - sinoć je otvorio mašinu za sudove i to mu je bilo wooooooow! Pokušavao je opet, ali nije uspeo user posted image
Ali da se vratim igračkama: lopta koja zvecka, oni ključevi glodalice (opet zveckaju), pa muzička igračka zato što joj se vrti jedan deo dok svira... moraću kupiti tu plišanu slikovnicu, kao gaganinu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 10:24:21   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ovo je Luka obožavao, to su male plišane igračke, šarene da privuku pažnju, male da mu stanu u šaku, pa manje su od mog dlana: KLIK


Jao kako su simpauser posted image Njaaauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 12:37:01   
Nanica1
Super je temauser posted image ! Gagana, gde se moze kupiti takva slikovnica? Bas je super... Meni je ovo inace jako bitno, hocu da svom detetu obezbedim igracke adekvatne uzrastu koje su bezbedne i koje ce mu pomoci da se razvija...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 14:47:03   
Anoniman
Takođe plastične flaše su hit! user posted image

(odgovor članu Nanica1)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 17:46:07   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nanica1

Super je temauser posted image ! Gagana, gde se moze kupiti takva slikovnica? Bas je super... Meni je ovo inace jako bitno, hocu da svom detetu obezbedim igracke adekvatne uzrastu koje su bezbedne i koje ce mu pomoci da se razvija...

Pogledaj u nekoj vecoj radnji sa igrackama,ja sam tamo kupila
Ima ih i u Chicco-vim radnjama.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.3.2010 22:38:56   
Anitaaa
user posted image

Ovo su naše aktuelne igračke.
Ipak najomiljenije ''igračke'' su mu daljinski od TV-a,mobilni,moje ogledalce,kutija od kreme i moje labelo user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
9.3.2010 22:49:22   
majka mara
nama ja hit lopta na nekom kao lasrisu,moze da se vuce a na bebin dodir,bilo jak ili blag ifracka svira,ja je zovem djule za zatvorenikeuser posted image
jer na kraju lastia ima xixak kojim mozes lotu da zakacis na krevetac,kolica ili bilo sta,a ja ppodne kad mali ide kod babe ja mu zakazim oko noge i tako ga nosimuser posted image

mobilni mi je interesantan,ali ja mu nedam niti bilo kome da mu drzi ob blizu glave,na komp moze u mom krilu par min i dosta,ma frka mi ipak imaju `prozor` na glavi,pa se zraci,a mi amo ipak veliki sa formiranom lopanjom,a oni sa golim mozgom i sad ja da mu masem mobilnim,meni bzvz

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
9.3.2010 22:58:12   
simke

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Takođe plastične flaše su hit! user posted image

Kako sam na flase zaboravila(jos uvek su aktuelneuser posted image )user posted image Stipaljke,takodje jos aktuelneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
9.3.2010 22:59:50   
nina83
Kod nas je hit onaj baby gym, tamo moze da bude non-stop, udara one igracke iznad glave, dize noge.. Voli i zvecke, plisane igracke i ima neku krpenu knjigu sto zvecka i shushka.. Ugl. sve zavrsi u ustima, to je sada najbitnijeuser posted image

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
9.3.2010 23:02:31   
gagana83

IZVORNA PORUKA: simke


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Takođe plastične flaše su hit! user posted image

Kako sam na flase zaboravila(jos uvek su aktuelneuser posted image )user posted image Stipaljke,takodje jos aktuelneuser posted image

Jao stipaljka su pravi hit!
Meni je najsmesnija mala od moje kume koja ima godinu dana i koja je pre par dana pocela samostalno da hoda.Drzi stipaljke u rukama i hoda,to joj valjda dodje kao oslonacuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
10.3.2010 21:20:38   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagana83
Drzi stipaljke u rukama i hoda,to joj valjda dodje kao oslonacuser posted image


Njaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image Draga cura! Hihihi.. Koja domišljatost!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
10.3.2010 22:07:27   
Anoniman
Jao štipaljke!!! Fenomenalno! Luka se već godinama igra njima, sada pravi voziće... jedan njemu, jedan pradedi, pa ih vozaju dok ih ne napadne čudovište i sve rasturi, pa sve Jovo na novo! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
12.3.2010 18:39:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: gagana83


....Imamo i jednog blesavog majmuna kome mozes da napravis da mu ruke budu ogromne a noge kratke i obrnuto.


Evo ga majmunce o kom sam pricala
user posted image
user posted image
user posted image




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
12.3.2010 21:50:44   
marince1
user posted image Majmunce je skroz blesavo,a Una je  user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
12.3.2010 22:04:56   
nina83
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: gagana83


....Imamo i jednog blesavog majmuna kome mozes da napravis da mu ruke budu ogromne a noge kratke i obrnuto.


Evo ga majmunce o kom sam pricala
user posted image
user posted image
user posted image




Jaoo, Gagana, i mi imamo istog! Dobili od rodbine iz Francuske. Mnogo je dobro, Mila obozava i bas je prakticno za kacenje gde god..
Una je preslatka! user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
12.3.2010 23:01:13   
gagana83
Hvala cureuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
22.3.2010 10:52:29   
Shishica
A one igrackice sto vise iznad kreveca? Za maaale bebane...

I sta jos za njih malce...? Neke zvecke, ali mislim trebale bi da su takve da kad se njima tresnu po fanfuljici ne nanesu bol...a opet ako stave u usta da nisu dlakave...

A plisane igracke koje obozavam.. mogu li one sa kratkim dlakama? Te valjda nece smetati?

Jooooj igracke.........

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
22.3.2010 11:02:29   
Lu
Gagana presladak je majmunčić i izgleda da ga Una obožavauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
22.3.2010 11:04:38   
Trcosava
Ta knjigica što je Gagana okačila mislim da ide od 0-3 i od 3 meseca (barem ova što mi imamo)
Sa jedne stane su jaki kontrasti (crno, belo, crveno) i ogledalce, a sa druge strane vesele boje i može da se pomeraju neki delovi. Navodno je za kreetac - ali ja to držim Ani na stolu za previjanje ili kad je držimo na trbi (inače se ta šarena strana zove ''''tummy time'''') i to je pravi hit - skontala je da može da je digne i redovno se ''''pokriva'''' sa njom

Ima par plišanih igračaka i nekog leptira - SVE NA KRAJU ZAVRŠI U USTIMA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
22.3.2010 11:34:36   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Shishica

A one igrackice sto vise iznad kreveca? Za maaale bebane...

I sta jos za njih malce...? Neke zvecke, ali mislim trebale bi da su takve da kad se njima tresnu po fanfuljici ne nanesu bol...a opet ako stave u usta da nisu dlakave...

A plisane igracke koje obozavam.. mogu li one sa kratkim dlakama? Te valjda nece smetati?

Jooooj igracke.........

Po0stoje neke Chicco plisane igrackice koje mogu da sluze i kao glodalice,ne cupkaju se,bar mi je tako rekla prodavacica u njihovoj radnji.
A igrackice iznad kreveca obavezno,sad ima raznih,meni su najefektnije one sa muzikom,plisanim figurama i lampom koja baca svetlost na plafon.
Bitno je samo da igrackice budu sto upadljivijih boja.Mm je kupio neke prelepe pcelice i cvetice u krem, nezno roze i plavoj boji i bas joj i nisu bile interesantne.

Lu,jeste,obozava ga.
To nam je sada najomiljenija igrackicauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
25.3.2010 11:00:00   
*Alexx*
Najnovije - termomentar koji meri T vode. Oblika je kao surf daska, svuda obložem debelom plastikom - majko mila, kako on voli da ga žvaće... 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
25.3.2010 11:04:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Najnovije - termomentar koji meri T vode. Oblika je kao surf daska, svuda obložem debelom plastikom - majko mila, kako on voli da ga žvaće... 


Luka je imao tu fazu, ali ja mu nikada nisam dala. Mogao je da plače koliko god hoće. Iako je zaštićen plastikom, ja sam uvek samo pomislila "Šta ako nekako pukne a unutra je živa?" user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Отац детета.
пеперутка16

Да ли бисте дозволили детету да упише име оца празно, тј. „непризнато очинство“, зато што сте у лошим односима са оцем и зато што он не прихвата дете?

Да. (75%)

Не. (25%)


Ukupan broj glasova: 4

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here