|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
25.3.2010 13:18:02   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Najnovije - termomentar koji meri T vode. Oblika je kao surf daska, svuda obložem debelom plastikom - majko mila, kako on voli da ga žvaće... 


Luka je imao tu fazu, ali ja mu nikada nisam dala. Mogao je da plače koliko god hoće. Iako je zaštićen plastikom, ja sam uvek samo pomislila "Šta ako nekako pukne a unutra je živa?" user posted image



Znam, i meni je to u glavi, zato ga uvek gledam. Ma... ne znam ni sama. Rekla sam mm da kupi neki dečiji daljinski ili mobilni, samo da ima taj oblik da mu damo da žvaće. Kakve glodalice, kakvi bakrači...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
25.3.2010 13:19:17   
Anoniman
user posted image Luka je obožavao onaj mobilni što zavija dok peva na kineskom user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
25.3.2010 13:34:08   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Luka je obožavao onaj mobilni što zavija dok peva na kineskom user posted image


user posted image Ne znam za tog, moraću da obratim pažnju! Taj ima dodatni plus - zavija! Ma, samo da svetli, svira...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
27.3.2010 22:24:50   
marince1
Mi smo danas dobili onu knjigu za bebe,David je odusevljen posto suska kao kesa user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.4.2010 23:33:35   
gagana83
Kupili smo danas Kucu sveznalicuuser posted image

user posted image

Bas je lepa igrackica,kuca prica azbuku,brojeve,kad je stisnes za ruku kaze "Ruka",kad joj dodornes stomacic smeje se i kaze"Golicas me"...ima nekoliko pesmica na srpskom jeziku i jos svasta nesto.

< Poruku je uredio gagana83 -- 6.4.2010 23:34:02 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
28.5.2010 14:39:34   
Shishica
Kupila bih joj to iznad kreveca, ali mislim da nju nista nece zanimati i odvlaciti paznju sem mojih ruku koje je nose user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
28.5.2010 15:03:26   
*Alexx*
Shishice, ne može to iznad krevetca, mnogo je velika. Pa tvoja beba je malko veća od kuce. Inače, Andrej je prvo zaplakao kad je čuo kucu, a sad je ne konstatuje. Ni jednu igračku ne konstatuje. Juče je jurio loptu jedno dva minuta i posle toga opet ništa user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
28.5.2010 15:21:35   
Shishica
A malo sa strane, ne bi ja da je ugusim s tim..

Mislis da joj to jos sad ne treba i da nece biti interesantno?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
28.5.2010 15:37:14   
*Alexx*
To je za bebe 6-36 meseci, čini mi se. Naravno, kako hoćeš, ja sam Andreju davala i igračke koje baš nisu za njegov uzrast.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
28.5.2010 21:52:51   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Shishice, ne može to iznad krevetca, mnogo je velika. Pa tvoja beba je malko veća od kuce. Inače, Andrej je prvo zaplakao kad je čuo kucu, a sad je ne konstatuje. Ni jednu igračku ne konstatuje. Juče je jurio loptu jedno dva minuta i posle toga opet ništa user posted image

Ima on drugog posla sad,uci covek da hodauser posted image

Una se igra sa jednom igackom minut pa je baci,uzme drugu opet na minut i sve takouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
28.5.2010 21:57:09   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ima on drugog posla sad,uci covek da hodauser posted image



Da znaš user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.6.2010 8:25:12   
Anoniman
evo sta meni nije jasno.
juce isla da vidim neku zvecku za teu.
kupila joj Chicco zvecku na kojoj pise 3+meseci
zvecka je tvrda.
kapiram da ce tea moci da je uzme i mlati ali moze i da se opali po glavi...

kako bre onda te tvrde zvecke mogu za tako male bebe?


(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.6.2010 8:28:12   
Anoniman
Ja sam stalno sedela pored i frustrirala se od iste stvar, izgledalo je strašno kada se opali. Ali on nije reagovao. user posted image Vremenom oguglaš.

Moji favoriti su bile glodalice.

A Luka je kao tako mali najviše voleo jednu zvečku koju je kupila mm-ova baba u kineskoj radnji user posted image . Sva je šupljikava, providi se, a unutra neka užasno glasna zvečka. Oduševljavalo ga je, a ja sam odlepljivala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.6.2010 8:46:24   
buhla
user posted image

mi smo juce dobili ovu knjizicu i kravicu-glodalicu i zvecku izjedna. za sad ih smao gleda jos je mali pa ne moze ni ovu kravicu da uhvati uglavnom je samo rukom mlati user posted image probala sam onu naj obicniju gumenu glodalicu tanku da mu stavim u dlan on je uhvati i drzi. u principu jos je mali za sve ovo. a knjigica isto ima da ispusta zvucke kuce, macke i bebe ali mu se ne svidjaju zvuci, ali kad gleda u knjigu smeska se i prica nesto. user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.6.2010 8:48:19   
Anoniman
tasha, ona voli one mekane sto vise...inace su za kolica a ja zakacila iznad kreveca...sad cu da slikam..to voli.
ali imam potrebu da joj dam jos nesto...
buhla ovo je super...

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.6.2010 11:31:58   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tashke

Ja sam stalno sedela pored i frustrirala se od iste stvar, izgledalo je strašno kada se opali. Ali on nije reagovao. user posted image Vremenom oguglaš.

Moji favoriti su bile glodalice.

A Luka je kao tako mali najviše voleo jednu zvečku koju je kupila mm-ova baba u kineskoj radnji user posted image . Sva je šupljikava, providi se, a unutra neka užasno glasna zvečka. Oduševljavalo ga je, a ja sam odlepljivala.


user posted image user posted image user posted image  moja Lana je to dobila u smokiju pre neki dan i to nekih 5 komada,sizim po kuci od njih,Dusanu gura kod uveta,kad se krecemo po stanu obavezno neko sutne tu lopticu i probudi user posted image  stvarno su grozne

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.6.2010 15:46:14   
marince1
Ja sam stalno sedela pored i frustrirala se od iste stvar, izgledalo je strašno kada se opali. Ali on nije reagovao.  Vremenom oguglaš.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ziva istina!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
12.6.2010 16:14:21   
New Mom
Možda je malo off, ali ne znam gde da pitam, a nigde ne čitam...

Kako se održavaju igračke koje su plišane a zveče?
Dobili smo od zaove tj. njenog mališe neke igračke tipa plišanih zvečki, a ne bih ih davala Lari dok ih nekako ne operem. A sve mi se čini da ako ih stavim u mašinu kao obične plišane lutke da više neće biti funkcionalne. Plastične i gumene sam obrisala alkoholom. Valjda je dovoljno?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
19.6.2010 0:44:19   
Mishica 77
I ja plastične brišem alkoholom. Danas sam kupila plast. zvecku sa plišanim nogicama pa sam i njih prebrisala alkoholom. user posted image
Znam, nije najsrećnije rešenja ali mi je bzv da mi u igračkicu uđe voda i sva se upropasti. Kad bude cela plišana, opraću je. Ionako je Isidora još mala da bi ih trpala usta. Za sada ih samo gurka i po malo hvata ali ih uglavnom ja pridržavam. Opet, znam da ona te rukice stavlja u usta ali... obrisala sam alkoholom user posted image .
Nego, htela sam da pitam koju marku zvečkica kupujete bebama?
Kao što rekoh, Isidora ih još ne drži pa sam joj uzela samo jednu malenu koja je baš laka za hvatanje(neka žnj marka, čini mi se) da je vežbam i učim, a ostale su malo veće i extra šarene. Ja ih držim da se ona igra. Načisto odlepi za njima. user posted image
Ove što ih mi imamo su Fisher Price. Meni se jako sviđaju. Ne znam da li postoje neke koje se baš preporučuju...
I da... da li vi dajete imena zvečkicama? Ja odmah prekrstila ove naše. Šta ću? Navika... user posted image

p.s. Nije mi jasno zašto su tako male stvari tako skupe? user posted image
Ja danas za dve zvečke dadoh preko 1500 din. Strašno... A još i nisu najskuplje!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
19.6.2010 9:53:58   
*Alexx*
Mishice, bitno je samo da imaju atest, tj. da nisu od otrovnih boja i slično. Najviše imamo Chicco i Fisher Price igračaka.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
8.7.2010 20:55:45   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: buhla

user posted image

mi smo juce dobili ovu knjizicu i kravicu-glodalicu i zvecku izjedna.



Jao ovo mi se jaako svidja  gde ste je uzeli?
Ima i ona mala knjigica mislim da je od gume , moze lepo da se zvace i to moram da uzmem!!

Inace ja sam sve plisane oprala u masini i sve su super kao nove, sem jedne koja je je pevala kad se pritisne ..e ... ta vise nece pevati  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
8.7.2010 22:00:36   
buhla
knjigicu smo dobili... kupili su je u aksi... zove se Moja prva knjiga i odlicna je, zanimljiva mu je.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
21.7.2010 16:18:09   
LillyT
Ja sam juce kupila plastificirane knjizice, jedna za vodu sto menja boju i neka koja svira, obe imaju atest o ispravnosti, medjutim pise na njima da se odrzavaju tako sto se peru mlakom vodom i neutralnim detrdzentom. Sta je neutralni detrdzent?!? Ja to nemam kod kuce i pojma nemam ni gde da ga kupim. Ja sam ih oprala toplom vodom i naprskala asepsolom.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
21.7.2010 18:15:37   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: gagana83

Kupili smo danas Kucu sveznalicuuser posted image

user posted image

Bas je lepa igrackica,kuca prica azbuku,brojeve,kad je stisnes za ruku kaze "Ruka",kad joj dodornes stomacic smeje se i kaze"Golicas me"...ima nekoliko pesmica na srpskom jeziku i jos svasta nesto.

Jao sto je ovo dobro user posted image
Gde ima da se kupi i koliko kosta?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
21.7.2010 18:42:28   
gagana83
Nensi,ja sam kupila u Aksi u Nisu,ne secam se tacno cene ali mislim da je negde oko 3000-3500.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here