|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
18.9.2013 21:36:40   
Meisje
Miniceuser posted image i za decakauser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
1.6.2014 23:32:35   
dijana1*
Kosta obozava ove kocke user posted image

KLIK

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
2.6.2014 1:00:21   
vikiveki
Dijana baš su te kocke odlične za decu uzrasta oko 1 godine.Takve kocke imaju kod nas u jaslicama.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
14.8.2014 2:27:19   
dunja RR
Kada se kreće sa zvečkama?
Mi smo juče napunili 2 meseca ali mu zvečke još nisu interesantne čini mi se.
Juče smo postavili na krevecu iznad glave OVU IGRAČKU. Dopada mu se, prati je pogledom ali ipak nije se uspavao uz nju još.

Za kolica smo mu uzeli krabu od tiny love, svetli i svira.

Šta još može za uzrast od 2 meseca?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
14.8.2014 5:49:05   
Misha i Ljisha
Dunja citala sam nedavno da te vrtilice iznad kreveca nisu dobre za bebine oci. Bas izguglaj ako nadjes, mada ja mogu da ti kazem da je meni to bio spas, imali smo neku sto dugo svira, ukljucim i ujutru pozavrsavam svasta po kuci a odem samo ponovo da ukljucim i u krug.user posted image Cak nam se prva pokvarila pa smo brze bolje nabavili drugu ahahhaa...Mozes kupiti neku zvecku ali laganu, bez brige iznenadice te kad je uhvati i drmusa i krene sa njom da se lupa po glaviuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
14.8.2014 11:27:31   
dunja RR
Misho, a kada oni kreću da hvataju? S još ne preza za predmetima, pa zvečku samo bledo gleda user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
14.8.2014 11:40:58   
Misha i Ljisha
user posted image pa daj detetu u rukicu da vidis kako ce uhvatiti. Njima je refleks hvatanja urodjen. Polako, ne moze jos sama da dohvati, niti jos uvek ima dobru dubinsku percepciju ili kako se to vec zove. Plus ne okrece se da bi mogla sama da dodje do zvecke i da je uzme.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
14.8.2014 11:52:32   
Olga75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Misho, a kada oni kreću da hvataju? S još ne preza za predmetima, pa zvečku samo bledo gleda user posted image

Dunjaaaa , promeni tiker user posted image
ne hvataju oni zvecke pre nekih paaa cetiri meseca , ni ne treba jer treba prvo da otvore saku pa tek onda da pruzaju rucicu i hvataju
samo lagano

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
27.12.2014 1:55:23   
wivern
Nama zvecka za sada radi posao kod smirivanja placa, voli tajj zvuk. I poceo je da obraca paznju na stvari oko sebe. Jutros sam ga uhvatila kako sam u krevecu nesto cangrlja tj gleda u mece na ogradici i smeje se. I boga mi se zanimao tako vise od pola sata.
Jel ima neko ideju sta bi jos moglo od igrackica da ih zanima u tom uzastu 2 meseca, mada vidim da ni Dunji niko nije odgovorio user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
27.12.2014 7:43:36   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern

Nama zvecka za sada radi posao kod smirivanja placa, voli tajj zvuk. I poceo je da obraca paznju na stvari oko sebe. Jutros sam ga uhvatila kako sam u krevecu nesto cangrlja tj gleda u mece na ogradici i smeje se. I boga mi se zanimao tako vise od pola sata.
Jel ima neko ideju sta bi jos moglo od igrackica da ih zanima u tom uzastu 2 meseca, mada vidim da ni Dunji niko nije odgovorio user posted image




Wiv mozda da mu zakacis iznad kreveca one vrteske ili nesto da visi iznad njega da moze rukicama da ih malo dodirne da se vrte ili da zveckajukod mog je to palilo. Kasnije kad nauci da drzi u rukicama bice lakse.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
27.12.2014 8:10:09   
Trcosava
Evo Šerpica dala predlog, a dajem i ja. Potraži ''''knjigu za krevetac''''. Ani smo uzeli onako bezveze, a onda još dve bebe su je nasledile. Zaovinom malom smo je kupili kad smo išli prvi put da vidimo bebu. Ona je sa jedne strane crno bela (jer su to najjači kontrasti koje bebe vide), a sa druge strane je u boji sa ogledalom i šuškavim detaljima - Ana je obožavala.
Ima i da se veže za krevetac. Čim nađem sliku, okačiću. Ako ne nađem, slikam pa pošaljem.

Tiny love je proizvođač - evo linka KLIK

SAd vidim da je MiLj pisala za vrteške da ne valjaju. Nije da ne valjaju, nego kao ne bi trebalo direkt iznad glave i da ne bude samo ''jedno'' jer u stom slučaju kao može da postane zrikavo. Ani sam kačila sa strane vrtešku.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 27.12.2014 8:20:01 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
27.12.2014 9:39:30   
wivern
Potrazicu bas te vrteske, taman da ga zainteresuju da bude malo duze u krevecu sam user posted image , a videcemo i za knjigicu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
27.12.2014 14:12:05   
ishler
Wiv moje starije dete nista nije interesovalu u krevetcu,imala i vrtesku i jos neke igracke koje se kace sa strane,svetle i imaju melodije.A mladju sve interesuje kod nje mi je sve promasaj sem vrteske,jer se budi u toku noci pa bi da se igra u krevetcu,sve sam sklonila sem vrteske ona je pastelna pa je u mraku ne vidi tako dobro.Tako da sve zavisi od deteta,mladja ce uvek naci nesto da gleda tako da joj ne dajem stimulaciju da se nocu budi i igra jer krevetac je po meni mesto za spavanje.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
5.1.2015 18:05:22   
moja ciklama
Moje dete nije baš bilo zainteresovano za igračku iznad kreveca.
Sada ima 6+ i ima brdo igračaka.
Omiljene:
user posted image
user posted image


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.1.2015 2:10:24   
dunja RR
Nama vrteška iznad kreveca još radi posao (iako mislim da na našoj piše da je do 5 meseci), čak je sada više voli nego ranije, a i ranije je voleo user posted image ALI, mislim da je to zato što on ne može da sedi (zbog kaišića) pa ne može ni da je dohvati još, ali pokušava, pa mu je zato još interesantna. Tako da je nama vrteška bila pun pogodak.

Sada voli i konjića koga je dobio u RR paketiću, jedino što bi da ga uzme, a težak je, zveknuo se jednom u glavu, pa moram da pazim. Ali voli da ga gleda dok se kotrlja po stolu ili podu i ispušta zvuke user posted image

S voli i mekane loptice, po savetu fiziterapeuta dajemo mu od 3. meseca, dobre su za razvoj motorike.
I zvečke naravno, svih vrsta :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
6.1.2015 22:11:47   
mirkam
I nama vrteska jos uvijek stoji.Doduse sad vise sluzi za cupanje i svadjane sa medicama kada se okrecu, al nema veze user posted image Ujutro kad se probudi, obavezno ukljucimo dva tri kruga vrtesku da odgledamo, pa sjednemo da je malo pocupamo, pa ustanemo da pokusavamo da cupamo stikere sa zidauser posted image
Nama je trenutno jako zanimljiva lampa-kornjaca.Pipka stalno one dugmice i mijenja melodije i nacine reflektovanja zvezdanog neba i odusevljen je.Okrene je naopako pa na posteljini gleda zvijeze, pa kornjacu, pa zvijezde, pa je okrene u nekom drugom pravcu pa opet gleda kornjacu pa zvijezde i tako nekih 15-tak min, puna kapa za njega user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
7.1.2015 9:17:15   
degu

IZVORNA PORUKA: dunja RR


S voli i mekane loptice, po savetu fiziterapeuta dajemo mu od 3. meseca, dobre su za razvoj motorike.
I zvečke naravno, svih vrsta :)

Nama je loptica sad hit, sve je juri a nikako da je uhvati kao veverica i lešnik iz ledenog doba user posted image ja sam vrtešku preko noći skidala jer se ovo moje čudo odmah razbuđuje, razigrava, al joj se i dalje raduje. Mislim da je super stvar baby gym i za razvoj motorike i što zanima bebu bar pola sata user posted image ja sam uzela ležaljku al nije nam puno koristila.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
23.2.2017 15:26:00   
Dragce86
Najbolje kad bebi kum svira gitaru dok ne zaspi ;) user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
23.2.2017 15:27:55   
emicaa
Kod nas je hit kuca(av av) sto pjeva

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
23.2.2017 19:31:53   
Anck Su Nmaun
Pored glodalica, ima jedna zvecka sto svira i neki tepih na baterije svetli i svira, to je to.. ponekad se igra sa zvrndalicama za kolica / krevetic .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
24.2.2017 11:02:05   
mati
Samo gumene igracke i one suskave knjige. Plasticne zvecke i mozda neka plisana igracka, kojoj sigurno nista nece otpasti.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
2.4.2017 19:50:52   
veselicaa
Nina obozava njene glodalice,jednog plisanog slona sa uspavankom sto smo joj kupili cim se rodila a danas joj jertrva donela neku igracku koja ima zvukove zivotinja,neke pesmice,melodije,svetli i svira i evo bas se igra sa njom.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
2.4.2017 20:24:57   
Sanjica26 RR
Deci sa godinu suskave kese. Moje su se sa time igrale.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
2.4.2017 21:26:51   
Skockica
Meni su super one podloge za igranje sto sarenije i interesantnije. Moje malo voli u lampe da gleda pa nam je sad najzastupljenija kornjaca zvezdano nebo.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Igračke za bebe do godinu dana
2.4.2017 21:56:52   
Anck Su Nmaun
Kutlaca i muvalica user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Ime za curicu


Ime za curicu :))

Ema (54%)

Nastasija (28%)

Emili (17%)


Ukupan broj glasova: 149

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here