Jonizator i ozonizator (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


gagins -> Jonizator i ozonizator (9.3.2010 11:42:20)

Da li neko ima ovaj aparat,zanima me da li stvarno ima te karakteristike koje reklamiraju ili je samo varka?
Ja imama veliki problem sa prasinom u stanu,bukvalo je svaki dan brisem i opet se nakuplja kao luda,a i mm je pusac pa bih htela da kupim onaj Neotec sto reklamiraju!





Mari86 -> RE: Jonizator i ozonizator (9.3.2010 11:46:20)

Ima moja kuma to...
jako je dobro,sav dim izvuce i oseca se neki miris oko njega...
Jedina mana mu je ta sto iza njega na zidu ostaje prljavo,tako da trebala bi stalno da mu menjas mesto..[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Snelle -> RE: Jonizator i ozonizator (9.3.2010 11:50:43)

Ja bih htela da kupim neki malo kvalitetniji od tog Neotec, zbog bebe. Kod mene u kuci nema pusaca i ne treba mi
da mi cisti prostor od dima, vec samo da mi osvezava i vlazi vazduh, jer je kod nas i leti i zimi jako toplo. Ima li neko neki predlog? 




lothroniell -> RE: Jonizator i ozonizator (9.3.2010 12:08:21)

Kod mene ima pusaca... I bas me zanima da li je jedino taj Neotec jedini na nasem trzistu, odnosno da li kojim slucajem ima boljih.




Anoniman -> RE: Jonizator i ozonizator (9.3.2010 12:21:02)

Ovde smo pisale o ovlaživaču vazduha: Kašalj zbog parnog grejanja KLIKNI




gagins -> RE: Jonizator i ozonizator (11.3.2010 8:13:24)

Mene ne zanima ovlazivac vazduha nego konkretno ovaj jonizator Neotec ili vec neka druga marka,nije bitno.A u toj temi se na samo jednom mestu spomenuo,koliko sam videla to su sasvim dva razlicita aparata sa razlicitim namenama(ovlazivac i jonizator).




gagana83 -> RE: Jonizator i ozonizator (11.3.2010 23:52:48)

Ja imam bas ovaj Neotec,po tome koliko je crn zid pored njega rekla bih da je dobar...




vonavoj -> RE: Jonizator i ozonizator (20.10.2014 9:48:25)

Da li neko ima iskustva sa JONIZATOROM
mala nam je soba,nemamo izolaciju,imamo pvc stolariju i nocu nam jako vlaze prozori i pocinje budj..da li bi nam ovo pomoglo>




Mariya -> RE: Jonizator i ozonizator (22.10.2014 19:21:08)

von,meni se cini da ovo jonizuje i vlazi vazduh a ja bih pre rekla da vam treba absorber vlage,jer ako vam prozori vlaze i javlja se budj,znaci da ima visak vlage(kao i kod nas)




vonavoj -> RE: Jonizator i ozonizator (23.10.2014 9:44:59)

A imamo to,kupujemo u uradi sam,kosta 500din..i traje po 3 nedelje..i kad saberes mislili smo nesto dugotrajnije!




Stranica: [1]