|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrt
26.4.2017 22:02:11   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: degu


Bas si mi pomogla user posted image .

Hahaha a bas sam htela i da napisem da sam ti od velike pomoci user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: vrt
26.4.2017 22:28:47   
choopa choops
Sanjice je l' mi vjeruješ da pojma nisam imala da joj je to profesija dok se danas nisam vratila na ovu temu da malo čitam unazad user posted image
Sad sam vec posadila neke jade, ako mi ne uspije, dogodine ću da je smaram user posted image

Degu, ja ti pojma nemam ne razumijem se skoro ni malo, ja sam do sada sadila turske karanfiliće, cinije i gazanije. Ja neko cvijeće ne volim, prosto mi se ne sviđa na izgled, a svi ih sade, mislim na ove popularne tipa čerošpanj, muškatle, dan i noć. Ja volim kaktuse i tako neke malo neobične. A sve te tanane kao leptir tanke mi se ne dopadaju user posted image

Mnogo mi se dopadaju kadifice one krupne žute i bijele sam prošle godine gledala, ali nisam kupila. Ove nisam našla nigdje, pa ću iduće da posadim.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: vrt
30.4.2017 13:15:43   
Sanjica26 RR
Pripremam se da sadim cvece. Na ogradici ce stajati saksije sa gerberima. Prosle godine su bili predivni. I imam jos saksija. Jos uvek smisljam da li cu begonije. Znala bih sta cu kad bi imala dvoristance. Sta vi sadite? Choopa se izjasnila.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: vrt
30.4.2017 13:36:52   
emicaa
Sanjice ne znam sta da ti kazem.I ja jos smisljam sta da posadim ove godine

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: vrt
20.7.2017 0:44:58   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam posadila Alisijum ljubičasti i još nešto bijelo isto tako žbunasto, pojma nemam kako se zove. Uglavnom, otišla sam u radnju i fino tražila da mi daju nešto što može i na sunce koje prži non stop, a može i na kišu i vjetar user posted image Počelo je da niče, a kako će se ponašati u toku ljeta vidjecemo.

Inace posadih u neke saksije sjeme kadifce i danas mi ih pas prevrne user posted image Malo sam ih popravljala, ali ne znam šta će biti, jer su taman bili počeli oni sitni izdanci. Ma i ako ne bude, nema veze, prioritet mi je balkonska žardinjera user posted image


Update: Alisijum izgleda skroz bezveze, sitan nikakv....necu ga ni sadit ubuduce. A ovaj drugi (koji je trebao da bude plave boje, a nije nego je isto ljubicasti) sto su mi preporucili isto nije nista posebno. izrastao je dosta visoko, preko 20cm, sto meni ne odgovara, ima listove kao divlja nana, i sitne ljubiicaste cvjetove. Bezveze.

Kadifice su nikle, ali ako jednu noc preskocim da zalijem, sutra vec suve potpuno.

Ali, dosla sam da napisem da sam uzela petunije isto pocetkom ljeta i da ne da su se pokazale odlicno nego su ekstra za taj moj cuveni "preosunčani" balkon. Doduse, jesu malo osjetljivijee na vjetar, ali ih drzim u sakcijama pa ih spustim ako bas pocne jako da duva. Tako da ih preporucujem za jako osuncana mjesta, iako djeluju da su krhka. Uz neko normalno zalijevanje (ne pretjerano) budu super!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: vrt
20.7.2017 7:33:54   
emicaa
ja sam ove godine preskocila sadjenje cvijeca,prvo se nisam mogla odluciti ,pa onda cekala da stignu izrasle petonije one sto fino padaju,onda zaboravila i na kraju nista.Nema veze,imam paradajz od kog jedva izlazim na balkon user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: vrt
16.2.2018 15:40:26   
nata11
Jelke ili ziva ograda ? Sadili bi pored ograde da se vremnom izjednace i vidi se samo zelenilo.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: vrt
16.2.2018 18:29:57   
mama Jo
Meni su jelke lepse, ali mislim da cea pre to postici zivom ogradom i ona moze super da izgleda kada se lepo odrzava i orezuje, zahvalna je za orezivanje u raznim oblicima... miji baka i deka su imali oko kuce tj.na ulici skroz okolo placa i suoer je izgledalo... ne zahteva previse ulaganja 😊

I meni su se petunije pokazale kao super za terasu koja mi je direkt na suncu, cak im ni vetar ne skodi puno, arazmnozavaju se same od sebe cini mi se, to stalno nicu neke nove 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: vrt
16.2.2018 18:38:13   
nata11
Pa da njih je lakse oblikovati i brze rastu.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: vrt
16.2.2018 20:53:57   
mama Jo
Da, bas zato 😊

A sad sam se bas dala u razmisljanje sta od cveca ovegod.da postavimo na terasu...obicno smo uzimali muskatle jer su vrlo zahvalne za odrzavanje, a malo su mi dosadile iskreno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: vrt
16.2.2018 21:00:12   
nata11
A samo.... zar jelke ne stvaraju vise kiseonika?

Jao ti kao ja sa petunijama. Moja sestra kaze : N bogu dosadi sa tim petunijama user posted image

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: vrt
22.2.2018 21:26:37   
Dragce86
Zene, evo ideje cime mogu da se okupiram, a bas sam ove godine zaboravila za cvece :) Videcu sta moze od sitnog da se posadi jer imamo samo terasu ( iznajmljujemo za sad stan ) pa da bude lepo preko leta :)

< Poruku je uredio Dragce86 -- 22.2.2018 21:27:44 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: vrt
22.2.2018 21:28:33   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: nata11

A samo.... zar jelke ne stvaraju vise kiseonika?

Jao ti kao ja sa petunijama. Moja sestra kaze : N bogu dosadi sa tim petunijama user posted image


Ne znam to za jelke stvarno, ali vrlo su korisne onda...
Mislim da cu petunije ove godine preskociti, isto kao i muskatle 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: vrt
23.4.2019 13:09:43   
Olga75
Matori kupio seme šargarepe, pa ne verujem user posted image . Sad ću imati posla oko toga da razaznam šta je šargarepa a šta korov. Svake godine zasadim par palanta paradajza i paprike, poguram desetak arpadžika i to je moje povrtarstvo user posted image . Sad šta ću i kako ću ne znam, uvek je tu bila moja mama da proveri, sad šta ću sama.
Uvek se setim Lu, ona je to sve držala pod kontrolom, šteta što ne navrati ponekad

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: vrt
23.4.2019 13:11:33   
Sanjica26 RR
Olga, i ja sam se bas pre neki dan set_ila Lu. Bas bi bilo lepo da navrati. ❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Vrt / baštica
18.7.2019 11:45:04   
mama ivane
Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Vrt / baštica
18.7.2019 11:50:17   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik
  svaka cas_t, bravo!!+


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Vrt / baštica
18.7.2019 11:59:57   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik
  svaka cas_t, bravo!!+




Hvalauser posted image Najponosnija sam kada deca istrce u bastu i uberu plodove samo obrisu i poruckaju kao nekada ja kada sam bila mala

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Vrt / baštica
18.7.2019 12:03:06   
Olga75
Woow, još uvek imaš rotkvice u bašti, pa svaka čast user posted image
Kod mene se paradajz berucka user posted image imam i mlade šargarepice i peršuna. Niko nije hteo da podelimo seme graška i boranije a ne prodaju na 10 deka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Vrt / baštica
18.7.2019 13:21:57   
MimaKos
Savaka cas mama ivane, i ja sam odrasla kod bake i deke sa takvom bastom u dvoristu, divno!


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Vrt / baštica
27.8.2019 12:01:50   
Duškić

IZVORNA PORUKA: mama ivane


IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik
  svaka cas_t, bravo!!+




Hvalauser posted image Najponosnija sam kada deca istrce u bastu i uberu plodove samo obrisu i poruckaju kao nekada ja kada sam bila mala




Ima li sta sladje od toga!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Vrt / baštica
31.3.2020 10:19:26   
nata11
Posejah po 1 kesicu persuna i bosiljka. Danas posadih i luka (od starog koji je pustio korene), videcemo da li ce uspeti. Sledece godine ce biti obimnije. Ove imam bas cimanje oko travnjaka posto smo ga zapustili.






_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Vrt / baštica
31.3.2020 12:05:12   
princezica1
Sta uzeti od saksijskog cveca?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Vrt / baštica
1.4.2020 18:34:56   
Khaleesi
Nisam videla temu. Ja u selu svasta sadim. Rotkvice zu mi vec nikle 😁


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Vrt / baštica
3.4.2020 10:06:59   
Mirko Svirko
Ja stavljam muskatle svake godine. One visece, posto sam na cetvrtom spratu.

Ali videla sam ruze stablasice koje mi tako lepo izgledaju pa razmisljam da ubacim neku.A inace bi bas volela da sadim i neko povrce 👍

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here