|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrt / baštica
25.4.2020 16:36:57   
flamingos
Mati,divno,bravo za tebe.👍


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Vrt / baštica
25.4.2020 17:53:11   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Mati, bas si mastovita 👏 

Sanjice,  to je kalemljeno drvo tresnje.Ima lepe roze cvetice.



Pa i rekla sam da je tresnja. 😀
To je pitala pari, a ja sam joj odgovorila. Ja sam okacila judino drvo. Ne lici na jorgovan 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Vrt / baštica
25.4.2020 18:23:50   
Mirko Svirko
Sada vracam i citam.. uzvinjavam se. Sanjice, mislila sam da si ti pitala. A ovo Judino drvo prvi put vidim,  ali lepo je. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Vrt / baštica
25.4.2020 19:05:09   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Sanjice nakon koliko god je pocelo da cveta jel znas mozda

Ja posadila pre 2 god, poraslo u visinu ali cvetova samo par po stablu.





Kaže komšinica da je tek pocelo da cveta nakon cetiri godine. A na internetu pise tek nakon pet godina cveta. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Vrt / baštica
25.4.2020 20:13:37   
Ana RR
Meni se dopada fuksija, mogla bih da kupim u saksiji za terasu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Vrt / baštica
27.4.2020 12:38:30   
gagana83
Ja sam uzela i muškatle i neku ukrasnu koprivicu. Nju sam presadila u saksije u dvorište sa zadnje strane kuće, tamo je hladovina. 

Posejala sam i neko začinske bilje, peršun super krenuo, nana i origano malo slabije ali idu. Bosiljak i ruzmarin ništa. Lavanda izbacila 3-4 dugačke, gole stabljike. Ne znam da l tako treba ili joj možda fali sunca?!Što mi ne uspe, uzeću gotov rasad i voila.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Vrt / baštica
27.4.2020 12:49:32   
Sanjica26 RR
gagana, reci mi gde si narucila lavandu?

Trazim je kod nas u gradu. Ali ne nalazim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Vrt / baštica
27.4.2020 12:50:35   
Sanjica26 RR
Lavanda zahteva mnogo sunca. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Vrt / baštica
27.4.2020 12:59:31   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

gagana, reci mi gde si narucila lavandu?

Trazim je kod nas u gradu. Ali ne nalazim.


Kupila sam seme u apoteci.A u saksiji sam videla da ima na instagramu - Svet začina Matić, verovatno ih ima i na fb.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Vrt / baštica
27.4.2020 13:02:49   
Sanjica26 RR
Hvala gagana. Sad cu da narucim.


Sta mislite da li mogu sad da zasadim ruze i ako se to radi na jesen? Htela bih pored žive ograde. Nasla sam vec oformljene. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Vrt / baštica
27.4.2020 22:17:33   
flamingos
Sanjice,mislim da možeš sad da ih zasadiš.Mi smo ih pre mesec dana zasadili,primile se.Kaže mm da su lepe.Imamo prijatelje koji odlaze i zalivaju ih.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Vrt / baštica
28.4.2020 7:33:01   
Sanjalicaaa
Sanjice, mozes. Mi smo pre 2 nedelje zasadili dve ruze puzavice, i fino napreduju.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 16:29:45   
dunja RR
Mi danas sadimo, svašta smo divno doneli sa Kalenića, i cveća, i nove žardinjere, i zemlju ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 17:30:36   
emicaa
Ja sam posadila jednu papriku,jedan normalni i jedan seri parajaz.Cvijece nisam jos,nemam gdje kupiti 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 17:32:23   
Sanjica26 RR
Emice, kakav seri paradajz😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 17:41:51   
flamingos
Dunja,Emice,bravo za vas.👍👍


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 18:29:41   
emicaa
Sanjice greska u pitanju,znas na sta mislim 😂😛



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 18:33:59   
mati
Emice, mi smo jedne godine posadili ceri u velikoj saksiji na terasi... I bas je lepo napredovao, izraso. Ali sve do cveta. Dalje nije hteo, mogo... Terasa nam je zatvorena, severna strana, samo malo sunca ujutru, mozda na pola sata. Iako su prozori veliki i celog leta otvoreni, rekli su da je do oprasivanja, nisu dolazile bubice do njega. Ili sunca.
Ali svakako je bas lep prizor, jos kad dune vetar ili prodjes prstom a on se umirise. Ma predivno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 20:06:45   
dunja RR
Ja sam i jagode pre nekoliko dana, evo još malo pa stižu, njam, puna tarasa, zelene se trenutno pa još malo da pocrvene. Peršun iznikao skroz, gust, mirišeee.

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam posadila jednu papriku,jedan normalni i jedan seri parajaz.Cvijece nisam jos,nemam gdje kupiti 😂





< Poruku je uredio dunja RR -- 29.4.2020 20:07:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 20:08:56   
dunja RR
Mi smo ranijih godina i čeri i mini ljute paprike i super su rađali.

IZVORNA PORUKA: mati

Emice, mi smo jedne godine posadili ceri u velikoj saksiji na terasi... I bas je lepo napredovao, izraso. Ali sve do cveta. Dalje nije hteo, mogo... Terasa nam je zatvorena, severna strana, samo malo sunca ujutru, mozda na pola sata. Iako su prozori veliki i celog leta otvoreni, rekli su da je do oprasivanja, nisu dolazile bubice do njega. Ili sunca.
Ali svakako je bas lep prizor, jos kad dune vetar ili prodjes prstom a on se umirise. Ma predivno.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 21:41:35   
mati
Joj Dunja ne spominji mi te mini ljute paprike, izginih od njih pre nelki dan. Pisala sam negde. One ukrasne. Bas male. Ali otrov
Terasa ti je verovatno suncana i otvorena, cim uspevaju i jagode. To je bas lepo. Ali ja bi dzabe pokusavala, nece. Mada nema veze. I tada je bas bio lep ceri skroz do plafona, bar mi je mirisao na naninu bastu. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 21:48:09   
dunja RR
Mati, ooootrov, otrov su, pravo kažeš! Ja to mami gajila, ona ih vole baš.

Jeste ta gde su jagode jeste, sunčana je, na drugoj terasi koja je u blaog hladu, sam samo cveće.
Imam puno biljaka koje zimi unosim, drvo života mi je preko 2 metra (a i u širini skoro pa 2 metra user posted image ogromna mu krošnja, uskoro više ne znam gde ću sa njim), drecena malo manja ali isto ogromna, i još puno toga imam, sada kada smo sve izneli na 2 terase, prava botanička bašta. I onda ušuškali jagode, i danas brdo cveća koje smo kupili, svega pomalo, ja volim sve. Sava je izabrao neke ogromne Bele rade, to vala nikada nismo imali, ali on birao i lepe su, on će da ih neguje, njegov zadatak. Ja sam uzela petunija divnih, muškatle dvobojne i ciklama, imamo grčki prkos roze boje od ranije (njega sam turila na sunčanu terasu, otporan je), i sada nam je najlepša terasa/e u zradii, redovno pobeđujemo komšinicu na 4-om, ona je pre neki dan iznela, ali danas smo je pobedili, javila nam user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 29.4.2020 21:53:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 21:52:39   
mati
user posted image neka ste je pobedili.
Videla sam na jednoj terasi te bele rade. Kako su lepe. I cini mi se da su osim belih bile i u drugoj boji...
Ja sam isto svasta nesto posadila. Mada poznavajuci sebe necu se zadrzati na tome

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 22:11:11   
Sanjica26 RR
mati, moje omiljene cveckice
user posted image

Cekam sad ove nove za koje sam dobila rasad da procvetaju. 
Komsinica do mene je videla da ja imam cvece, pa je i ona krenula da sadi. A sto sam je navukla na knjigu.😀 Svako predvece izlazimo u isto vreme i iznosi i ona knjigu. Kaze mi mm bas si je navukla. Otvorene su nam terase, pa i pricamo. Bas mi prija i ja njoj. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.4.2020 22:12:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Vrt / baštica
29.4.2020 22:17:56   
mati
Sanjice i ovo je "bela rada"?
Jel cveta cele sezone, ili samo jednom pa se osusi i toliko. Valjda me razumes. Ali bas, bas je lepa. I jos nesto. Jel trazi sunce?
Imas draga onda posebnu moc navlacenja, da tako kazem, tesko je nekog navuci na knjigu i danasnje vreme. user posted image

< Poruku je uredio mati -- 29.4.2020 22:20:25 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here