RE: opremanje kuhinje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


NadaR -> RE: opremanje kuhinje (27.8.2014 10:47:12)

Divan vam je novi dom Branki!




branki* -> RE: opremanje kuhinje (27.8.2014 12:20:12)

hvala,nado[sm=smiley1.gif]pa,skrckasmo svu ustedjevinu u te zidove i u ono sto treba izmedju zidova...ali,zaradice se opet..




vonavoj -> RE: opremanje kuhinje (27.8.2014 12:23:54)

branki,mnogo mi se svidja kuhinja,prostor![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Štetica -> RE: opremanje kuhinje (27.8.2014 21:30:42)


IZVORNA PORUKA: branki RR

steti,taj tvoj sto,kad je skupljen,ne moze da stane u njega 6 stolica?

U principu moze da stane 6 stolica uz njega,al sestoro da ruca normalno ako se neproduzi bar jednim nastavkom nema sanse,bili bi kao sardine.




nata11 -> RE: opremanje kuhinje (2.9.2014 11:28:43)

Ja sam planirala da menjam plocice ali posto stavljam malo skuplji granit odlazem do daljnjeg. Branki super je [sm=smiley20.gif]




branki* -> RE: opremanje kuhinje (2.9.2014 11:43:31)

hvala,nato[sm=smiley1.gif]gde stavljas granit?




nata11 -> RE: opremanje kuhinje (2.9.2014 12:05:14)

Na podu sam vec stavila. Sada ide na zidu + radna ploca. Ali izadje iznos isti kao i kuhinja pa ce morati da saceka.




branki* -> RE: opremanje kuhinje (2.9.2014 12:08:28)

shvatam.ja htela radnu povrsinu od granita,ali mi ovaj rece da je mnogo onda skuplje,a i ovako smo probili budzet za kuhinju,pa odustala,nisam ga ni pitala koliko je to skuplje onda.




Klarita -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 14:01:42)

Menjam nesto i prepravljam u kuhinji. Hocu okrugli sto, a mm me odvraca od okruglog stola[sm=zmeden.gif] mislim, ne moze me odvratiti, ali pokusava jadan. Je l' mogu da cujem mane i prednosti onih koji imaju ili se razumeju? [sm=smiley4.gif]




Bibilib -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 14:14:19)

Ja imam elipsasti a moze biti i okrugli ,ali moj muz neda da ga skupim jer imamo staklo,lepo mu kazem da isecemo staklo za okrugli jer je lepse za oko a imace i vise prostora ali se on nikako ne slaze...Ipak mislim da okruglom ne moze prici elipsasti a tek cetvrtasti,po izgledu a funkcije su iste [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 14:23:57)

Ja imam okrugli, koji ima dvije daske koje se montiraju i onda bude veliki ovalni sto. Kad je skupljen, stane 6 tanjira, a raširen komotno 10 ili 12kad se stisnemo [sm=smiley36.gif]
Meni je okrugli OK [sm=smiley20.gif]




Klarita -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 14:58:20)

Hmmm, a koliki vam je precnik okruglog stola?




mirkam -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 15:31:14)

Vidiš,o okruglom stolu nisam razmišljala.
Mi pametni,prije par godina kupovali stvari koje su nam se uklapale u podstanarski stan.A dnevna sa trpezarijom nam je duga skoro 8 metara.E sad,u novi NAS stan nam se naravno dosta toga ne uklapa.I ta je dnevna velika,ali nije dugačka kao ova već je šira.Pa dakle,naš trpezarijski sto je pravougaonog oblika,dimenzija 170x90 iliti ooogroman je.Moze on da stane i u novi stan,ali necub da zatvaram toliko prostor trpezarijskim stolom a i zaista mislim da je toliki sto nepotreban.Ovdje nam je bio knap da popuni toliki prostor,a tamo ne.
Ja sam opet planirala pravougaoni,samo manji naravno,a sad ste me bacile u razmišljanje sa okruglim...




choopa choops -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 22:37:01)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, a koliki vam je precnik okruglog stola?


Moj je 1,1m. A te dvije ploče što se ubace su, čini mi se 0,5x1m.

Inače, ne napisah da bih ja tako drage volje zamijenila kuhinju, iako je rađena po mjeri, i iako mi izgledom još uvijek nije loša, toliko je fušerski odrađena da mi se plače [sm=smiley19.gif] kad vidim na šta smo dali tolike pare. Ali tada (2006g) kod nas nije ni bilo nego možda dvije firme koje su radile ugradne kuhinje, pa nisam ni imala izbora. Jako, jako loše su nam je uradili! [sm=smiley13.gif]




Klarita -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 23:36:58)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, a koliki vam je precnik okruglog stola?


Moj je 1,1m. A te dvije ploče što se ubace su, čini mi se 0,5x1m.

Inače, ne napisah da bih ja tako drage volje zamijenila kuhinju, iako je rađena po mjeri, i iako mi izgledom još uvijek nije loša, toliko je fušerski odrađena da mi se plače [sm=smiley19.gif] kad vidim na šta smo dali tolike pare. Ali tada (2006g) kod nas nije ni bilo nego možda dvije firme koje su radile ugradne kuhinje, pa nisam ni imala izbora. Jako, jako loše su nam je uradili! [sm=smiley13.gif]

[sm=smiley19.gif]

[sm=smiley19.gif] isto, Choopo, isto [sm=smiley19.gif]
Mastam da imam brdo para, dam kljuceve nekomarhitetkti, zapalim na odmor i vratim se, a onooooo cudo mi napravili. Mi radili kuhinju 2007. sad non stop nesto dopravljamo, menjamo, dodajemo[sm=smiley29.gif]

Mislim da bi mi bio veliki 1,1m[sm=smiley13.gif] a, mozda i ne bi...moram da prosetam po salonima[sm=smiley36.gif] taman se odlucismo danas da radimo to od medijapana, kad dodjose nam gosti neki veceras i rekose, nikako od medijapana, sve se oljuste nogare od stolica[sm=zmeden.gif] Gde u ovoj zabiti naci majstora da za pristojan novac odradi od drveta?
Evo, OVA me ponela ali sto je 77000din (oko 700evra) a jedna stolica JEEEEDNA 15600din (oko 140 evra) ja sam u soku i odlucila da potrazim majstore




choopa choops -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 23:44:42)

Treba igrat loto, onaj evropski [sm=smiley36.gif]

Mi jedino taj sto nismo kupili, to je od Mmovog djeda ostao, ali je bio nov novcat, a neupotrebljivan. Od punog drveta je. Nešto na ovaj fazon, ali modernije KLIK

Ma ništa dok ne pođeš u salon da vidiš sve na licu mjesta. I kod kuće dobro izmjeri šta i koliko, da ne bi bilo polsije kad dođu gosti da moraju sjedat uvučenih stomaka [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 23:47:46)

Mi smo poceli da pravimo sto, tj mm. Ovaj koji imamo je bas veliki i zauzima dosta prostora, pa nam treba manji. Ali kako imamo sest novih stolica, dve ce najverovatnije da zavrse u podrum.
Ovakav, klasican. Venge.




Klarita -> RE: opremanje kuhinje (24.11.2014 23:51:49)

U mene ti gosti ne rucavaju za astal u trpezariji...imamo na potkrovlju veeliki prostor i stolove koje razapnemo za slavlja i rodjendane i druzenja, tako to...u trpezariji samo mi [sm=smiley4.gif] Imam prostora, no ne volim cetvrtaste stolove[sm=hudicek1.gif] Kuhinja mi je tamno braon (venge boj au svetu majstora) u kombinaciji sa belom i oivicena sivim aluminijumom, prostrana i veeelika, svi aprati su mi u sivoj boji...dnevna isto...s tim sto su mi trosed dvosed i fotelja polukruzni crni sa sivim detaljima[sm=zmeden.gif] al' ga objasni[sm=smiley36.gif] Kako god , mislim da bi odlicno isao beli okrugli astal, samo jos da nadjem nekog majstora da mi uradi...a, za dimenzije moram da prosetam, na moju veliku "zalost"[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 0:03:24)

Da, ovaj što si gore stavila je stvarno skup, mislim zajedno sa stolicama. Trebalo bi da se može naći i jeftinije. [sm=zmeden.gif]





big mum -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 7:58:23)

IZVORNA PORUKA: Klarita

Menjam nesto i prepravljam u kuhinji. Hocu okrugli sto, a mm me odvraca od okruglog stola[sm=zmeden.gif] mislim, ne moze me odvratiti, ali pokusava jadan. Je l'''' mogu da cujem mane i prednosti onih koji imaju ili se razumeju? [sm=smiley4.gif]



Ovo je moj KLIK Klikni na sliku i vidjećeš ga u punoj veličini.Odličan je ,ne zauzima puno prostora.
Nikad više nebih kupila četvrtasti.




Klarita -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 9:43:51)

BM, ne otvara mi sliku stola, ali sam pogledala sta imaju, tj nude. Jeftinije mi dodje da napravim[sm=smiley13.gif] Traze mi za sto precnika 1m od furniranog (valjda se tako kaze[sm=zmeden.gif]) medijapana oko 150evra. Samo me zbunise sad gosti od sinoc sto mi rekose da nikako ne budu nogarice od medijapana jer se ljusti boja[sm=zmeden.gif] Ne mogu da nadjem majstora da mi uradi drvo....grrrr




Trcosava -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 9:48:22)

Klarita, mislim da je ovo njen sto KLIK




Klarita -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 9:52:31)

Trco, fala ve...
Lep je astal, ali se meni ne uklapa nikako, masivan je..bar tako deluje[sm=smiley13.gif] Uglavnom, bitno je da svi koji imaju okrugli, ne bi ga menjali za cetvrtasti ni u ludilu[sm=smiley36.gif] da zalepim gubicu onom mm




branki* -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 9:54:22)

klarita,mi stlice kupismo,ali sto jos ne,bas iz tog razloga sto ne mozemo da se odlucimo.hteli smo okrugli sto,ali bi on bio lep sa 4 stolice,a mi uzeli malo habastije stolice,6 komada,tako da je otpao okrugli.ne uzimaj ispod 1 m precnika nikako,bice bas mali.mi gledali precnik 1,1 m i tu staju 4 stolice.




big mum -> RE: opremanje kuhinje (25.11.2014 9:55:56)

Aj na trpezariske garniture pa na 1.stranici okrugli sto od 16.270,00.Vidiš imaš i nekog popusta.Baš je lijep.Ako ti odgovara uz trpezariju.
A za medijapan neznam,nisam se nikad susretala s tim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>