RE: Virak (vrkuta) (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Suncicabg -> RE: Virak (vrkuta) (3.11.2010 19:33:16)

Ja sam juce pila kombinaciju hajducka+virak...nije los ukus 




little_one -> RE: Virak (vrkuta) (15.12.2010 9:46:54)

Evo i ja da podijelim svoju muku sa vama. Dugo sam imala neredovne menstruacije, koje sam pokusala regulisati pilulama ali cim prestanem od m ni traga ni glasa. Virak ili vrkutu sam pocela piti sredinom oktobra, i dobila 1 novembra nakon 6 mjeseci bez pilula i bez menstruacije. Tokom novembra sam neredovno pila a sad pocetkom decembra opet i danas opet dobila. Sad pocinjem da je pijem svakodnevno i nadam se da cemo uskoro ugledati [sm=rozacrtici.gif] .




maakki -> RE: Virak (vrkuta) (15.12.2010 11:12:49)

Little ja ti zelim srecu da sto pre ugledas svoje [sm=rozacrtici.gif], i sama pijem virak neka dva meseca i videcu sta ce se desiti.




little_one -> RE: Virak (vrkuta) (15.12.2010 13:42:39)

Hvala ti maakki, i tebi zelim isto od srca :) . Za mene je trenutno veliki napredak da sam se izborila sa ginekologom koji me je stalno vracao na izazivanje i na pilule i tako me stalno vracao na pocetak. Kad sam zadnji put prekinula sa pilulama rekla sam da cu zrtvovati nekoliko mjeseci i pokusati da si vratim prirodan ciklus. Koliko god kontracepcijske pilule mogu imati odlicne rezultate meni su samo odmogle. Sad vjerujem da cemo konacno imati prilike da dobijemo svog [sm=duda.gif] :) A virak je tu veliki pomocnik, sigurna sam u to.




maakki -> RE: Virak (vrkuta) (15.12.2010 18:51:57)

Litl ja verujem da jeste dosta velika pomoc, ja ga jos kombinujem sa hajduckom travom pa cu da vidim sta ce se desiti[sm=zmeden.gif]

Dobro je sto se virak moze stalno piti bez obzira na ciklus, a macina trava ne moze pa je meni bilo jako komplikovano da razmisljam kada smem a kada ne.[sm=smiley1.gif]




Ika7 -> RE: Virak (vrkuta) (15.1.2011 17:13:11)

Cao! Nova sam na forumu.iskreno da vam kazem caj od virka jedva nadjoh u bg-u,a cena je 250dindzi za 50gr. I to u Njegosevoj u nekom kiosku Djuric.A onda mi je drugarica javila da u je u Vrscu kupila za 200din. 100gr.Ako nekoga zanima neka mi pise na mail.Pozdrav za sve.




nina26 -> RE: Virak (vrkuta) (15.1.2011 20:34:25)


IZVORNA PORUKA: little_one

Evo i ja da podijelim svoju muku sa vama. Dugo sam imala neredovne menstruacije, koje sam pokusala regulisati pilulama ali cim prestanem od m ni traga ni glasa. Virak ili vrkutu sam pocela piti sredinom oktobra, i dobila 1 novembra nakon 6 mjeseci bez pilula i bez menstruacije. Tokom novembra sam neredovno pila a sad pocetkom decembra opet i danas opet dobila. Sad pocinjem da je pijem svakodnevno i nadam se da cemo uskoro ugledati [sm=rozacrtici.gif] .


Little_one, Virak je po meni cudo od caja. Ja kad sam ga pila, a inace imam bolne [sm=hudicek1.gif], svaku sledecu nisam ni osetila. Kazu da je za sve "zenske organe", i ja stvarno verujem da pomaze. Pila sam i ja neka 3 meseca, nisam ostala [sm=nosecka.gif] jer mm ima problem, ali u svakom slucaju sam 100% za Vrkutu [sm=bravo.gif]
Samo napred[sm=bravo.gif]




nina26 -> RE: Virak (vrkuta) (15.1.2011 20:35:18)


IZVORNA PORUKA: Ika7

Cao! Nova sam na forumu.iskreno da vam kazem caj od virka jedva nadjoh u bg-u,a cena je 250dindzi za 50gr. I to u Njegosevoj u nekom kiosku Djuric.A onda mi je drugarica javila da u je u Vrscu kupila za 200din. 100gr.Ako nekoga zanima neka mi pise na mail.Pozdrav za sve.


Ika imas i na Kalinicu gde hoces[sm=smiley1.gif]




Suncepravde -> RE: Virak (vrkuta) (17.1.2011 9:41:30)

Ja takodje pijem virak od sredine decembra dva puta dnevno i primetila sam da nemam simptome pms-a. Druge rezultate cemo videti jer je tek pijem mesec dana




Elena 76 -> RE: Virak (vrkuta) (17.1.2011 19:40:22)

Zdravo svima....Pozdravljam vas iz Makedonie...Chitala sam ovo za Virak, ali ne znam , da ga prevedem na makedoskog...Molim Vas pomozite mi...Odnapred zahvalna...




nina26 -> RE: Virak (vrkuta) (17.1.2011 19:44:34)


IZVORNA PORUKA: Elena 76

Zdravo svima....Pozdravljam vas iz Makedonie...Chitala sam ovo za Virak, ali ne znam , da ga prevedem na makedoskog...Molim Vas pomozite mi...Odnapred zahvalna...


Dobrodosla Elena[sm=smiley1.gif]
Probaj da potrazis pod latinskim nazivom kako ne bi doslo do zabune :Alchemilla vulgaris.
Inace zove se jos i rosanica, biserak, goveđa trava i gospin plašt.
Ako ga nadjes u Mk, javi mi molim te gde, posto mi treba za jednu prijateljicu tamo.




little_one -> RE: Virak (vrkuta) (20.1.2011 13:34:08)

Narode, pila sam vrkutu kao sto znate. Oko 15tog sam trebala da dobijem i trenutno mi kasni. Test je bio negativan 15tog a [sm=hudicek1.gif] nema. Smijem li i dalje da pijem vrkutu za slucaj da sam mozda i trudna? Da li bi i kakve negativne efekte mogao imati na plod. Sto se tice simptoma i nemam ih puno, neke smatram za umisljene...par dana pred (ne)ocekivanu vjesticu sam imala neke blage mucnine. Sada nemam nikakve simptome osim da me vec nekih 7 dana bole jajnici ili podrucje donjeg stomaka. Ne izuzetno bolno ali dosadno, tupo nekako. Hajde, pomozite mi malo sa komentarima jer me vise ubija razmisljati o tome sta ako...




Suncepravde -> RE: Virak (vrkuta) (20.1.2011 14:04:42)

little_one, ono sto bih ja uradila na tvom mestu, je to da jos jednom uradim test jer bi sa 7-8 dana kasnjenja trebalo da pokaze trudnocu ako je ima (daj Boze!). A sto se tice simptoma pogledaj malo po forumu u vezi simptoma trudnoce....ja navijam za tvoje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]. Javi sta je bilo dalje....




Parižankaa -> RE: Virak (vrkuta) (20.1.2011 15:28:09)

little one,obavezno uradi test,ili betu hcg iz krvi-što je sigurnije...iskreno se nadam da je urodilo plodom[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/modricrtici.gif[/image]




little_one -> RE: Virak (vrkuta) (20.1.2011 15:37:59)

Sutra radim test pa cemo vidjeti...ne nadam se puno...hvala zene!!! Valjda ce biti [sm=rozacrtici.gif] ali ako ne idemo dalje!
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




nina26 -> RE: Virak (vrkuta) (21.1.2011 12:16:47)

IZVORNA PORUKA: little_one

Narode, pila sam vrkutu kao sto znate. Oko 15tog sam trebala da dobijem i trenutno mi kasni. Test je bio negativan 15tog a [sm=hudicek1.gif] nema. Smijem li i dalje da pijem vrkutu za slucaj da sam mozda i trudna? Da li bi i kakve negativne efekte mogao imati na plod. Sto se tice simptoma i nemam ih puno, neke smatram za umisljene...par dana pred (ne)ocekivanu vjesticu sam imala neke blage mucnine. Sada nemam nikakve simptome osim da me vec nekih 7 dana bole jajnici ili podrucje donjeg stomaka. Ne izuzetno bolno ali dosadno, tupo nekako. Hajde, pomozite mi malo sa komentarima jer me vise ubija razmisljati o tome sta ako...


Vrkutu mozes slobodno da pijes do 3 meseca trudnoce, cak se i savetuje da bi se zadrzao plod.
Daj boze da ugledas [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




little_one -> RE: Virak (vrkuta) (22.1.2011 13:44:52)

Jutros uradila test i nista [sm=smiley19.gif]....vjestice jos nema tako da izgleda da mi preostaje samo cekanje.




Pravoslavna -> RE: Virak (vrkuta) (26.1.2011 11:09:16)

Nina, potpuno si me zbunila, pročitala sam sve komentare na ovom forumu i većina upravo kaže ne piti do 3 meseca trudnoće, samo posle. A sad ti kažeš piti do 3 meseca, ja stvarno ništa ne razumem.?????
Ja ne pijem upravo zbog toga što mi nije jasno kada SMEM da pijem a kada NE SMEM. Ispada da smem samo kad imam menstruaciju do ovulacije, posle toga se nadam trudnoći odnosno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] pa ne bih smela da pijem. Pa ako nema [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] onda pijem opet ali samo do ovulacije. Nešto mi je to baš komplikovano. Nekad sam stvarno tužna zbog toga što mi se život u poslednje vreme sveo na razna računanja, pijenja raznih vitamina i nameštenog "uživanja". Dodje mi da dignem ruke i da se vratim spontanosti pa ako Bog da OK, ako ne da, opet OK, al bar ću da uživam!




maakki -> RE: Virak (vrkuta) (26.1.2011 11:17:31)

Pravoslavna ti si pobrkala Macinu travu i Virak, to kako si ti opisala pije se Macina trava, a Virak mozes da pijes stalno, mene su savetovali da prijem tri meseca pa da napravim pauzu, pa onda opet,

Moram da kazem da je kod mene dao kakve takve rezultate, ciklusi su mi manje obilni (dosta manje nego sto su bili) i nemam one strasne pms simptome, e sad koliko su poboljsali ostalo to cu tek da vidim.[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




nina26 -> RE: Virak (vrkuta) (29.1.2011 22:31:11)

IZVORNA PORUKA: Pravoslavna

Nina, potpuno si me zbunila, pročitala sam sve komentare na ovom forumu i većina upravo kaže ne piti do 3 meseca trudnoće, samo posle. A sad ti kažeš piti do 3 meseca, ja stvarno ništa ne razumem.?????
Ja ne pijem upravo zbog toga što mi nije jasno kada SMEM da pijem a kada NE SMEM. Ispada da smem samo kad imam menstruaciju do ovulacije, posle toga se nadam trudnoći odnosno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] pa ne bih smela da pijem. Pa ako nema [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] onda pijem opet ali samo do ovulacije. Nešto mi je to baš komplikovano. Nekad sam stvarno tužna zbog toga što mi se život u poslednje vreme sveo na razna računanja, pijenja raznih vitamina i nameštenog "uživanja". Dodje mi da dignem ruke i da se vratim spontanosti pa ako Bog da OK, ako ne da, opet OK, al bar ću da uživam!



Pravoslavna kao sto Maaki rece, pobrakala si macinu travu i vrkutu!
MACINA TRAVA se pije od prestanka [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] do O, a vrkuta moze sve vreme i ako zabebis do 3 meseca.




Merimica -> RE: Virak (vrkuta) (8.2.2011 16:55:10)

Zdravo drage devojke,

ja sam danas kupila Virak i večeras počinjem da pijem.
Nadam se da će uz Klomifen, Santegal, folnu kiselinu konačno dati tako dugo željenu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/duda.gif[/image]





Ana RR -> RE: Virak (vrkuta) (8.2.2011 18:15:56)

Merimice, ne preporučuje se virak uz klomifen. Bolje sačekaj da završiš sa klomifenom(ukoliko ga piješ).




Merimica -> RE: Virak (vrkuta) (9.2.2011 10:24:15)

ana, ispila sam klomifen, sada ni je 21 dc. sinoć sam popila jednu šolju, a je l misliš da nisam trebala?

joj sad sam se uplašila!!![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]





*Maki* -> RE: Virak (vrkuta) (9.2.2011 13:39:31)

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Merimice, ne preporučuje se virak uz klomifen. Bolje sačekaj da završiš sa klomifenom(ukoliko ga piješ).


Anche, zbog cega ne smemo da pijemo cajeve uz Klomifen? Ja sam pitala,  medicinsku sestru doduse, za mesavinu caja (kantarion, majcina dusica..) rekla mi je da ne smeta. Pijem svako vece po solju caja, kao pomaze kod steriliteta... Sutra idem kod Dr pa cu i njega da pitam za konkretan odgovor.




little_one -> RE: Virak (vrkuta) (17.2.2011 19:28:38)

Narode, u panici sam. Jos mi nema [sm=hudicek1.gif] a testovi negativni. Vrkutom se nalivam non-stop ali nista. Ginekologu mi se ne ide jer znam sta me ceka...izazivanje i ponovo pilule...jedino da mijenjam ginekologa...stvarno, zasto mora sve komplikovano?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>