|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
4.6.2009 20:38:46   
ljubičica
Da li su mi se od virka regulisale M ili kako već, ali meni su i redovniji i manje obilni, tako da ako je od Virka super. Ja pijem drugu turu i zaista mi je ukusan.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Virak (vrkuta)
4.6.2009 22:06:13   
Ana RR
Super draga user posted image

Ja ga pijem sa hajdučkom travom, i sad mi nije muka od njega. Prošle godine sam se otrovala jer nisam znala kako se kuva pa sam mnogo čaja stavila. Preko 15 sati sam povraćala i imala proliv, na kraju sam se onesvestila u kupatilu od dehidracije.. UŽAS!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Virak (vrkuta)
9.6.2009 18:16:31   
ljubičica
Ti si baš lerma user posted image   user posted image   user posted image
Ja na jednu šolju stavim supenu kašiku, ali onako ravnu. Nije mi ni jak ni slab, baš onako kako treba.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Virak (vrkuta)
11.8.2009 10:33:46   
tixy1
Sad pijem prvu sholju, ukus je ok. Posto vidim da je i protiv bolnih m, nadam se da ce da upali, danas me bas boli. Popicu i uvece, kad se vratim sa posla.
Ako neko jos pije ovih dana, nek javi utiske

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Virak (vrkuta)
11.8.2009 11:12:59   
Rivana
Caj od virka je super ja sam ga pila od petog meseca trudnoce do kraja, sad cu opet poceti. Kada sam radila PAPA test u trudnoci nije bio ok pa sam pocela piti caj jer kazu da je dobar za sve gin.probleme.
Cetiri meseca posle porodjaja sam radila PAPA koji je super nikakvih problema. Preporucejm virak svim zenama user posted image

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2009 21:54:39   
Delijagirl
Jel ja smem da stavim secer u caj od virka?

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2009 21:56:58   
tixy1
Ja stavljam zuti shecer

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2009 22:00:16   
Delijagirl
pa onda cu i ja dobaciti neku kockicu zutog iovako samo to koristimo.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Virak (vrkuta)
18.8.2009 17:56:38   
Delijagirl
jos jedno pitanje jel bitno u kakvom casovnom razmeru popijem te dve soljice virka? Ja nemogu da verujem ili virak ima veliki placebo efekat na mene ali meni su mens bolovi skroz prestali a proslih 1000 puta sam se presavijala kroz celu ko neki idiot koliko me bolelo. Jeste da me boli krsta ali nemam grceva user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Virak (vrkuta)
19.8.2009 20:54:15   
tixy1
Ja pijem jednu sholju ujutru i jednu uveche. Ovu menstruaciju sam pregurala sa samo jednim baralgetasom, inace ih uzmem vishe, zavisi koliko me boli. user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Virak (vrkuta)
19.8.2009 21:00:33   
Shishica
Joj bre dobro me podsetiste!!! user posted image

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Virak (vrkuta)
21.8.2009 23:31:58   
lence
Ja sam nedavno procitala da osim sto virak jaca glatke misice materice i smanjuje menstrualnu bol, on istovremeno stimulise protok ako ima zastoja pa se ne savetuje pred kraj ciklusa, kad kao ocekujete user posted image , a u stvari se nadate user posted image .

Zamisljam grupu razdraganih zena, u caffe-u, kako nazdravljaju raznoraznim bljutavim cajevima i vicu: "Za nastavak nasih gena! Za buduce generacije! Za produzenje vrste!"
Ja sam pronasla neke biljcice u obliku kapsula i nadam se da ce eventualno da prorade jer dan ne traje dovoljno dugo da bih ja sve ove cajeve gutlja po gutljaj "uzivala" ...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 20:48:56   
Zoka81
Nabavila sam i jaa Virak i to sam odma 1kg kupila zamislite jer kod tog trvara nije bilo u drugacijim pakovanjima. Sad nisam sigurna dal je to pravi caj jer ja zivim U Nemackoj i ovse se to zove Frauenmantel i pise da je protiv proliva. Ima li nekoga da se razume u to?
Nemam problema sa prolivomuser posted image  i nisam sigurna jos sta pijem.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:09:29   
Lilly*
Zoko, ni ja nisam baš sigurna šta si to kupila, jer je Ana pri početku teme napisala da se čaj od virka koristi i za mršavljenje jer od njega proradi stomak user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:11:28   
Ana RR
Stomak proradi ako se uzme veća količina tj. ako je čaj mnogo jak. Što ne mora da znači da svakom smeta, meni je napravilo problem.

Zoko, ne znam po tom nazivu, pokušaj na netu da nađeš nešto..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:13:09   
Zoka81
Pojma nemam ni ja ali mislila sam dace neka od vas vec znati posto ima nekoliko cura koje isto zive u Nemackoj. Hvala Lilly naci cu ja to vec negde.
Kako si mi ti? Ima li sta novo oko bebe kod tebe?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:13:58   
Zoka81
Pobrkala sam teme....

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:17:39   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Stomak proradi ako se uzme veća količina tj. ako je čaj mnogo jak. Što ne mora da znači da svakom smeta, meni je napravilo problem.

Zoko, ne znam po tom nazivu, pokušaj na netu da nađeš nešto..


nasla sam kako se zove na latinskom i to bi trebalo da je to samo me zbunjuje sto se ovde koristi samo protiv proliva. I jos me taj travar pita ako ve imam tako problema kad kupujem 1kg te trave trebalo bi da uzmem nesto jace-neke tablete.
Svasta!!! Il ove svabe nemaju pojma ili sam ja nesto pobrkala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:17:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Nabavila sam i jaa Virak i to sam odma 1kg kupila zamislite jer kod tog trvara nije bilo u drugacijim pakovanjima. Sad nisam sigurna dal je to pravi caj jer ja zivim U Nemackoj i ovse se to zove Frauenmantel i pise da je protiv proliva. Ima li nekoga da se razume u to?
Nemam problema sa prolivomuser posted image  i nisam sigurna jos sta pijem.


Zoko, posto je latinski naziv Alchemilla vulgaris, to bi trebalo da je to, imas u vikipediji, ali za virak i Frauenmantel je isti latinski naziv.

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:25:18   
Zoka81
To sam i ja nasla i mislila sam da je to to zato sam odma kilu porucilauser posted image
Al posle sam se pitala dal je to stvarno to. Hvala ti.
Imam ga sada kolicinski dok sam zivauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Virak (vrkuta)
26.8.2009 21:26:11   
Anoniman
Hehehe, a inace, ima razne primene, ako vec nisi, pogledaj u vikipediji, trebalo bi da pise sveuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Virak (vrkuta)
9.9.2009 12:58:57   
Ivana.
Ja sam juce kupila moj caj od vrkute. i evo drugi dan danas ga pijem. Posle dva spontana, i mali milion analiza, sad sam se bacila na ovaj caj i od sledeceg meseca pocinjemo da prvimo bebicu. Da li mogu ovaj caj da pijem i dok budemo radili na bebi ili treba prestati sa konzumiranjem?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Virak (vrkuta)
9.9.2009 13:12:26   
magnetic
Mislim da vrkutu mozes piti stalno,samo kod ocajnice moras paziti da je pijes samo do ovulacije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Virak (vrkuta)
9.9.2009 13:17:38   
Anoniman
Ivana. prelistaj ovu temu od pocetka, sve lepo pise. Da, mozes piti vrkutu i dok radite na bebi cak i u trudnoci .

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Virak (vrkuta)
18.9.2009 10:10:14   
zvezdica009
sad sam procitala na internetu da se vrkuta ima svojstvo kao klomifen, ja mislim da je to odlicna biljka, pijem je mesec dana, videcemo rezultate user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here