|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
15.2.2016 12:39:28   
Melanija82
Zavrsila sam sa propolisom, odlicne su ispale, tako da sam porucila i vaginalete od virka. Kad zavrsim, javljam da li su pomogle.

(odgovor članu Melanija82)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Virak (vrkuta)
26.10.2016 11:21:19   
vocicana
Draga Dejana007, evo teme sa puno iskustava. Ja licno sam pila caj od virka u pokusavanju da zabebim i verujem da je i to imalo svoj uticaj, cuva zenino zdravlje, pospesuje sanse da se zatrudni, ja sam se osecala sjajno, ciklusi su bili manje obilni i bolni. Planiram da nastavim da ga pijem u preventivne svrhe, kada stavim spiralu, zelim ti sve najbolje. Vrkuta je cudo iz Bozije apoteke.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Melanija82)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Virak (vrkuta)
26.10.2016 23:30:38   
dejana007

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Draga Dejana007, evo teme sa puno iskustava. Ja licno sam pila caj od virka u pokusavanju da zabebim i verujem da je i to imalo svoj uticaj, cuva zenino zdravlje, pospesuje sanse da se zatrudni, ja sam se osecala sjajno, ciklusi su bili manje obilni i bolni. Planiram da nastavim da ga pijem u preventivne svrhe, kada stavim spiralu, zelim ti sve najbolje. Vrkuta je cudo iz Bozije apoteke.



Kupila sam danas, krecem od sutra vec! Dve do 3 solje dnevno mislim da je sasvim ok :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Virak (vrkuta)
26.10.2016 23:37:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo moja dr mi je napisala kako da pijem ove čajeve:

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

Macina trava - 1 kašičica u 2,5 dl vode
Ostaviti 20 minuta da odstoji pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.




Sa početka teme, možda nekome zatreba. A i ja bih mogla da počnem opet da pijem virak, ubiše me ovi ciklusi.

Imamo i temu Čaj za povećanje plodnosti

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Virak (vrkuta)
27.10.2016 9:08:03   
dejana007
Hvala puno! :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Virak (vrkuta)
3.2.2017 23:36:42   
Skakljiva
Ova se tema malo uspavala.. Dragi i ja pokušavamo da zabebimo već nekih pola godine. Počela sam danas sa virkom, pa ako ga moj gastriticni želudac bude mogao podnijeti, javim vam djelovanje. Ciklusi su mi redovni, kratko traju, ali se kontam čaj ne može da škodi svakako, dobar je za ženino zdravlje,pa eto neka ga..

Srećno svim trudilicama user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Virak (vrkuta)
4.2.2017 8:45:55   
vocicana
Skakljivva sve sto je Ana RR napisala, a ti ubaci i Vigantol kapi, Serpica nnam je davno dala recept sa zalfijom, ima sta pijes do ciklusa sta sve vreme, ali mnogima je pomogao.
Ja sam imala cist, pa bi preporucila svima koji imaju problem sa zatrudnjivanjem da probaju i ovo.
1 l belog vina, bilo kog,
3 supene kasike kantariona
3 supene kasike rastavica
3 supene kasike hajducke trave, sv eizmesati,dobro izmuckati, cuvati na tamnom mestu 10 dana, nakon toga procediti vino, piti svako jutro na prazan stomak po rakijsku casicu, resava probleme garantovano, moja cista je pukla nakon 20 dana, a treba piti i preventivno, povremeno. Nije na odmet!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Virak (vrkuta)
4.2.2017 15:08:07   
Skakljiva
Vocicana, hvala draga super je to samo probala sam ja te neke trave od jedne travarke ovde, ali nisam mogla piti, želudac me počeo boriti, to je meni problem sa takvim stvarima, gastritis ne dozvoljava svašta :P evo pokušaću sa virkom, ako ga budem mogla piti dodaću i hajducku travu ne može škoditi user posted image držite fige za lijepe male user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Virak (vrkuta)
4.2.2017 15:45:08   
branki*
drzmi,skakljivauser posted image
ja sam isto neko vreme pila caj od virka...ne znam je li pomogao,ali racunala sam da ne moze da steti,pa kao ajde..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Virak (vrkuta)
4.2.2017 23:21:15   
Skakljiva
Branki user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Virak (vrkuta)
5.2.2017 8:01:56   
vocicana
Skakljiva, u istoriji mojih zdravstvenihg tegoba bio je cira na izlazu iz zeluca u dvanaestopalacno crevo, slobodno uzmi ove travkice, nece te nista boleti, zato i ide kantarion, slobodno kada ti kazem, mnogo je to mala kolicina vina koja se popije, nece ti smetati, ja samo navijam da sto pre ugledas user posted image , za tebe cuy se posebno radovati!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Virak (vrkuta)
5.2.2017 9:45:32   
Ramona
Skakljiva, ubaci u "terapiju" i smokve u maslinovom ulju. Napuniš teglu suvim smokvama i naliješ maslinovim uljem. Negde pišu da treba da stoji 40 dana, ali mislim da nije nužno. Ja napravim dve tegle, pa jednu počnem odmah a druga se priprema. Ujutro na prazan stomak uzmes 1-2 smokve sa uljem u kašiki. Ja sam time izlečila ne samo gastritis već i čir na dvanaestopalačnom. A dobro je i za zatrudnjivanje!

A čaj od virka je čudo! Podmladi jajnike, sredi hormone, a meni je i regulisao sekret. Nisam se ispirala, samo pila.

Srećno!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Virak (vrkuta)
5.2.2017 10:39:53   
Skakljiva
Žene moje pune ste pravih informacija, hvala puno. Važi Vocicana draga probaću to sa vinom, kantarion sam pila za želudac, ide on. Ramona, zar nije malo gadno to maslinovo za piti uz smokvu, ali vjeruj sve ću probati pa i to, počeću sa malom teglom da vidim kako ide, hvala draga.

Ljubim vas sve za podršku, savjete, iskustva, divne ste user posted image user posted image

(odgovor članu Ramona)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Virak (vrkuta)
6.2.2017 8:35:57   
vocicana
Ma ne Skakljiva, probaj, ukusno je smokva je slatka pa ti dodje kao slatko od suvih smokava. Probala i ja, malo silom doduse, jer ne volim smokve, ali uopste nije lose. Srecnooooouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Virak (vrkuta)
6.2.2017 9:11:58   
Skakljiva
Eh super Vocicana baš si me obradovala user posted image smokve kupujem koliko je danas uz svoju redovnu dnevnu dozu klementina user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Virak (vrkuta)
8.2.2017 9:30:28   
Skakljiva
Žene, da prijavim da od subote pijem virak 2xdnevno. Može da se fino pije, uopšte nije lošeg ukusa, gori su i uvin čaj i rastavić po meni.. Kakva god dejstva imao, ali mislim da ne može da škodi, a ako mi pomogne da zabebimo, onda ću da ga kujem u zvijezde user posted image user posted image navijamo za user posted image user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Virak (vrkuta)
19.3.2017 17:26:25   
Skakljiva
Drage moje, pila sam virak mjesec dana, od 1.dc. Da naglasim da su mi ciklusi redovni. Ovaj čaj je djelovao tako da mi je očito malo uticao na hormone jer mi je pms bio nikad gori - extra razdražljiva, extra nervozna, loše sam spavala, i samo sam tražila razloge da se svadjam, ma nisam sebe mogla prepoznati. Kad sam dobila, preporodila se. Vjerujte da sam ga sa novim ciklusom odbacila.. Možda pokušam sa macinom travom, ali virak neću ponavljati..

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Virak (vrkuta)
19.3.2017 18:33:03   
nata11
Mislis da je to do caja? Ne bih rekla da on toliko jako deluje. Ocajnica ti je 30x jaca od njega.

_____________________________





(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Virak (vrkuta)
19.3.2017 18:41:58   
Ana RR
Ja inače imam užasan pms, jako bolne cikluse, i meni je virak to ublažavao. Verujem da ima uticaja. Probaj da ga piješ u kombinaciji sa hajdučkom travom, mislim da sam stavljala recept.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Virak (vrkuta)
19.3.2017 19:56:08   
Skakljiva
Da, mislim da je od čaja. Dodatno, nije mi smanjio menstrualne bolove, naprotiv, ovulatorni bolovi su mi bili jaki kao nikad... A ako je ocajnica još jača, odustajem ja od tih čajeva.. Ne kaže se džaba da se sa čajevima ne treba igrati. Neki se smiju piti vrlo kratak period, pa pauzirati, i slično.. Ma mene je žene moje virak rasturio za mjesec dana, možda sam jedan od rijetkih slučajeva ali je tako..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Virak (vrkuta)
20.3.2017 9:28:14   
nata11
Probaj jos jedan mesec mozda se samo tako pogodilo. Za njega obicno kazu da smiruje bolove ali tek kada se duzi period pije.

_____________________________





(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Virak (vrkuta)
20.3.2017 10:54:46   
Skakljiva
Hvala Nato, i ja sam razmišljala možda se pogodio takav pms, promjena je godišnjih doba, sve to utiče na hormone.. Možda i probam ponovo od slijedećeg ciklusa..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Virak (vrkuta)
20.3.2017 11:19:14   
Ana RR
Skakljiva evo pogledaj ovde Čaj za povećanje plodnosti klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Virak (vrkuta)
20.3.2017 12:46:23   
Duškić
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Skakljivva sve sto je Ana RR napisala, a ti ubaci i Vigantol kapi, Serpica nnam je davno dala recept sa zalfijom, ima sta pijes do ciklusa sta sve vreme, ali mnogima je pomogao.
Ja sam imala cist, pa bi preporucila svima koji imaju problem sa zatrudnjivanjem da probaju i ovo.
1 l belog vina, bilo kog,
3 supene kasike kantariona
3 supene kasike rastavica
3 supene kasike hajducke trave, sv eizmesati,dobro izmuckati, cuvati na tamnom mestu 10 dana, nakon toga procediti vino, piti svako jutro na prazan stomak po rakijsku casicu, resava probleme garantovano, moja cista je pukla nakon 20 dana, a treba piti i preventivno, povremeno. Nije na odmet!




Voci, sad prosledih drugarici recept ovaj, ona se zali da ima neku cistu, pa nek proba.
A za virak sad prvi pur cujem. Bas cu da istrazim po netu..

< Poruku je uredio Duškić -- 20.3.2017 12:47:51 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Virak (vrkuta)
21.3.2017 17:37:41   
Skakljiva
Ana, Duskic hvala vam drage moje ženice.. Proucicu još jednom sve ovo i pokušati ponovo user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here