|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudnjak za dojenje
24.12.2012 15:36:27   
jole82
Meni stvarni nije jasno zasto u ovim radnjama, kad vec lese sa cenama (a bila sam spremna i da dam toliko para) nemaju i brojeveuser posted image ..jesam ja malo vanstandardna...al mahom su najveci brojevi 85C...
Iskuvala sam ih na 95..da vidim hoce li da se raspadnu..da mogu na vreme da reagujem..ma nista se nisu promenili..
Ne razumem u cemu je problem...zasto ovih za 400 ima na pijaci(i stvarno su zadovoljavajuceg kvaliteta i udobni su)..a u radnjama za 2800 i vise, nema brojeva..



< Poruku je uredio jole82 -- 24.12.2012 15:37:49 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Grudnjak za dojenje
24.12.2012 15:49:49   
Snelle
Oni to zbog tebe, da ne trošiš više para nego što moraš user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Grudnjak za dojenje
24.12.2012 15:53:10   
jole82
Hahahaha Snelle user posted image ima logike..posto su mi danas sa posla saopstili da necu primiti nista naredna 2 meseca, ako ne i duze...izem ti podoljsko i belu kugu...da ne zagazim dublje u off..

Oni to da razmisljam o finansijama, da se ne tripujem puno oko porodjaja user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 24.12.2012 16:00:24 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Grudnjak za dojenje
24.12.2012 15:59:02   
Snelle
Baš su te lepo obradovali pred praznike user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 24.12.2012 16:03:12 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Grudnjak za dojenje
29.12.2012 18:55:28   
panpan1
ja uzimala u aksi, fenomenalni su, nezni i udobni, i sto je najbitnije jako laki za odrzavanje i za upotrebu tokom dojenja.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Grudnjak za dojenje
29.12.2012 19:06:49   
Sanchy
Ja sam kupila u Aksi dva ,jedan pravi grudnjak za dojenje a drugi vise kao majcica ..e taj drugi mi je bio ekstra a ovaj prvi sam prvo upropastila peglom presla po savu i od tada me je grebao strasno a takodje kada stavim nocu one tufere za grudi nikada ne ostanu na svom mestu tako da zene kupite sportske majcice i nema zimeuser posted image

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Grudnjak za dojenje
29.12.2012 19:21:19   
panpan1
tacno, kada su u pitanju tuferi, ja ih nosila samo kad izadjem, ali i tad nemaju neke koristi.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Grudnjak za dojenje
30.12.2012 2:51:06   
opcinjena
nosila obican, samo veci broj. spustim i podignem,nisu bili na otkopcavanje ali zavrsili posao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Grudnjak za dojenje
30.12.2012 6:39:23   
Sandra_n
Ja sam kupila spavacicu sa dojilje pa cu videti kakva je samo me plasi da onaj lastis ispod grudi ne steze doboljno pa da mi se ne omlitave grudiuser posted image Takodje sam kupila i majice koje imaju napred prozorcicuser posted image i planiram da kupim i dva brusa pa da nosim preko dana ispod spavacice

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Grudnjak za dojenje
30.12.2012 13:33:53   
jelenica011
CHICCOV je po meni neprevazidjen.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Grudnjak za dojenje
31.12.2012 5:39:38   
Sandra_n
Sta mislite koji brusevi za dojenje su bolji da li oni sa zicom ili bez? Procitala sam da ti sa zicom mogu da blokiraju mleko i da izazovu jos neke probleme pa se ne preporucuju prvih 6 nedeljauser posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Grudnjak za dojenje
4.2.2013 16:31:05   
Rosita
E ovako, moja situacija je takva da sam zaista skromno obdarena user posted image , pa ni trudnoca nije promenila situaciju, ako me razumete, pa me zanima mogu li neki obicni brusevi koji se napred otvaraju, koliko mi komada treba i sta mu dodju ti tuferi ili sta vec, gde se to kupuje? Blagodarim na odgovorima user posted image

(odgovor članu Sandra_n)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Grudnjak za dojenje
4.2.2013 22:53:19   
Sanchy
Rosita evo ti moj post iznaduser posted image ..samo sportske majcice kupi i nema zime,,ni moje grudi nisu nesto velike tako da iz iskustva,,,tufere za grudi imas u DM prodavnicama,oko 250 din 30 kom ,,odlicni su..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Grudnjak za dojenje
5.2.2013 9:32:43   
Rosita
user posted image

Sancy, nas dve bismo mogle da se zaposlimo u DM-u, samo što mislim da bismo celu platu velikodušno ostavljali u radnji user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Grudnjak za dojenje
11.3.2013 16:44:07   
mica0
chiiccco je neprevazidjen

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Grudnjak za dojenje
12.3.2013 8:13:29   
Misha i Ljisha
bolju stvar nisu mogli izmisliti, ja sam uzela marke carriwell i stvarno su odlicni. Kupila sam jedan beli fensi cipkasti, i 4 najobicnija od poliamida. Udobni su. Imam velike grudi i oduvek sam davala puno novca na bruseve tako da mi nije zao. Uglavnom koristim liscine brushaltere ali nekako su mi ovi bas legli.

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Grudnjak za dojenje
12.3.2013 8:17:02   
Pretty78
Ja sam to meni kupila i to odmah dva komada, ali me uzasno grebali ti savovi i nisam nikad ni nosila.--mislim da imam jos uvek kod kuce, moram probati da nadjem pa ako nekom treba rado cu pokloniti

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Grudnjak za dojenje
12.3.2013 8:22:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Rosita

E ovako, moja situacija je takva da sam zaista skromno obdarena user posted image , pa ni trudnoca nije promenila situaciju, ako me razumete, pa me zanima mogu li neki obicni brusevi koji se napred otvaraju, koliko mi komada treba i sta mu dodju ti tuferi ili sta vec, gde se to kupuje? Blagodarim na odgovorima user posted image


Ovo kao da sma ja pisala! Doduše moje su sa jedinice skočile na neku trojku (celih mesec i po!), ali sam nosila nekih NN najobičniji, nije za dojenje. Mislim da sam ga kupila u tempu onaj uh.... koja beše marka? Znam da je ''no stress'', a nosila sam i onaj ''sportski'' tj to mu dođe kao majčica do ispod grudi. Dovoljno je bilo da drži one tupfere jer mi je privh 2 nedelje mleko bukvalno curelo kako legnem na bok.
Išla sam da vidim sad koja je marka (imam ćega za ''trudnoću'') - pompea.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Grudnjak za dojenje
12.3.2013 9:54:42   
Rosita
Trcosava, ja am sad 39. nedelja i ni makac se nije promenila veličina, eto, neće me na tom mestu, pa to ti je user posted image . Inače sam batalila ideju sa tim grudnjacima za dojenje, da ne izigravam klovna user posted image , tufere sam uzela neke jednokratne.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Grudnjak za dojenje
24.3.2013 0:51:22   
Bebilina
Moram ovih dana na merenje za novi grudnjak za dojilje... Ispadaju mi grudi iz svih koje imam jer "izgleda" da nije ista kolicina koja treba za bebu od 4.5 i bebu od 11kg... user posted image
Posto je sinu mleko i dalje glavna hrana i pored 3 puna obroka, moje su grudi ko dva balona. Ne smeta mi, daleko bilo, taman izgovor da obnovim donji ves. user posted image
Mm-u jos manje smeta, al mu odvlaci paznju jer ne moze da prodje pored mene, a da ne primeti kolike su mi grudi user posted image
Ako ovako nastavim da rastem do sinovog prvog rodjendana cu opet kupovati nove... Ma samo neka rucka guza moja velika!user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 24.3.2013 0:52:38 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Grudnjak za dojenje
24.3.2013 8:20:23   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Rosita

Trcosava, ja am sad 39. nedelja i ni makac se nije promenila veličina, eto, neće me na tom mestu, pa to ti je user posted image . Inače sam batalila ideju sa tim grudnjacima za dojenje, da ne izigravam klovna user posted image , tufere sam uzela neke jednokratne.

Ej ja sam pričala za posle porođaja. Pre porođaja sam bez problema ulazila u moje grudnjake. Ali zato posle porođaja... šta da ti kažem kad na jednoj imam i striju! Minijaturnu, jer sam dojila samo mesec i po. I sada ulazim u stare, doduše ne u sve, sad se i kilaža umešala, ali kako god, ako budem imala mleka, jopet mislim da uzmem taj sportski.
Evo ovaj desno (na sajtu ih sada nema)
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Grudnjak za dojenje
10.6.2013 9:05:22   
ennka
Ja sam planirala da koristim obicne grudnjake, jer cela trudnoca je prosla bez neke vece promene user posted image
Medjutim, odmah cim sam se vratila iz porodilista, terbala je obnova garderobe ;)
Bilo kako bilo, bebac sad ima tri meseca, ja mogu da koristim i obican grudnjak, iako imam i dva pamucna za dojilje a koristim i sportski, jer inace nemam nesto prevelike grudi. ali u pocetku, prvih 1-2 nedelja nisam nista mogla da koristim koliko me je nerviralo i smetalo. Sad je super.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Grudnjak za dojenje
10.6.2013 9:07:22   
mati
Ja ga nisam nesto posebno koristila. Vise sam nosila one stlet majce. Ali je dobar za u goste.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu ennka)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Grudnjak za dojenje
13.6.2013 19:44:01   
erijan
Dok smo bili sami, hodala sam bez grudnjaka i "luftirala" dojke, medjutim od kad smo dosli na poduzi odmor kod mojih aktivirala sam grudnjake za dojilje, bez zice i bas su udobni i prakticni. Ja zadovoljna!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Grudnjak za dojenje
13.6.2013 19:51:55   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: ennka

Ja sam planirala da koristim obicne grudnjake, jer cela trudnoca je prosla bez neke vece promene user posted image
Medjutim, odmah cim sam se vratila iz porodilista, terbala je obnova garderobe ;)
Bilo kako bilo, bebac sad ima tri meseca, ja mogu da koristim i obican grudnjak, iako imam i dva pamucna za dojilje a koristim i sportski, jer inace nemam nesto prevelike grudi. ali u pocetku, prvih 1-2 nedelja nisam nista mogla da koristim koliko me je nerviralo i smetalo. Sad je super.

Ja ga nisam koristila zato sto nisam mogla obican,vec mi je tako bilo lakse,samo otkopcam i spustim,a i jastucic ubacim unutra i ne razmisljam....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu ennka)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here