|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudnjak za dojenje
31.8.2013 12:41:49   
minnica
Kupila sam danas OVAJ grudnjak. On nije za dojilje, ali je vrlo zgodan, nema žica ni korpe i vrlo lako se skloni sa grudi za dojenje. Meni su ovakvi grudnjaci zgodniji nego oni sa kopčama, a i cena mu je vrlo povoljna.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Grudnjak za dojenje
27.1.2014 22:06:43   
Sesilija 83
imam iz prve trudnoce 4 kom marke Dorina i super su ali vec su ostareli a nemogu ih nogde naci, lisca mi nikako ne odgovara nekako su mi pljosnati, a oni Canpol iz akse su sra..e meni bar, kupio mm kad sam se porodila i kao da nema lastisa oko tela sve se nesto podize sacuvaj boze. tako da ga nosim kad je hica... imate li neki za preporuku, i videla sam lepe u C&A ali nije bilo moje velicine ima li ko iskustva sa njima?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Grudnjak za dojenje
1.3.2014 21:52:25   
Sesilija 83
sta je ovo niko ne nosi brus ili ste ljuti sto me nema redovno???user posted image

akcija je 24/7 non stop,c uvece se samo stropostam u krevet i zaspim pre nego zatvorim oci...a udjem ovde samo kad mi treba nesto da procitam i bezim dok deca ne porasu malo da mogu da uhvatim red... ljubim sve moje ispisnice... malo sam off

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Grudnjak za dojenje
1.3.2014 22:15:39   
milicicak
Ja sam kupovala u Women Secretu, bas su mi bili ok, dugoo sam ih nosila

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Grudnjak za dojenje
12.11.2014 13:45:41   
Mariya
Ja nosim grunjak za dojenje samo kad idem negde, svaki me zulja, i onaj sa zicom i onaj bez zice, odgovaraju mi oni stari postavljeni ali u njima ne mogu da dojimuser posted image Po kuci nosim one pompeine mini bra - top, ali u njima mi (*)(*) vise...
Jel neko probao HM-ove, izgledaju bas lepo?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Grudnjak za dojenje
8.3.2016 9:15:48   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ne znam gde da postavim pitanje pa otvaram novu temu. Ako vec postoji slicna tema , neka moderatori izbrisu...
elem...
moja nedoumica je , da li nosite brus od kada dojite? Ja nisam do danas. Navodno mleko hoce da stane kada se grudi "pritegnu" pa ga nisam nosila. Danas sam obukla neki veci , al opet nezgodno mi je da dojim. S druge strane , malo bi da se "uljudim" user posted image
da li vi nosite brus ili da ga zaboravim dok dojim



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Grudnjak za dojenje
8.3.2016 9:51:40   
Sanjalicaaa
Ja nosim onaj za dojilje. Ne bih mogla da izdrzim da mlataraju na sve strane user posted image Meni bas znaci. Jako je komotan, ne steze, tako da mislim da ne moze da skodi kolicini mleka.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 8.3.2016 9:52:14 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Grudnjak za dojenje
8.3.2016 10:10:06   
Maraj
Hvala di
Pa ja ne znam ni kakvi su ti za dojenne. Nisam ih kupovala. Imam intimmisimi bruseve od pre trudnoce. Obukoh taj al mad treba da siki ne znam gde cu i na koju stranu sa korpom.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Grudnjak za dojenje
8.3.2016 10:23:50   
Sanjalicaaa
Htela sam da ti ostavim link , ali ne umem. Ja sam kupila u Aksi, ali ne Carriwell, nego neki obican i evo sluzi me i po drugi put. Imam taj jedan, operem ga za cas, osusim ga isto brzo. Obicni me zuljaju, i mrzi me da ih otkopcavam stalno. Ovaj za dojilje samo podignem i gotovo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Grudnjak za dojenje
8.3.2016 12:57:01   
Mala Elena
Jeftinija varijanta tih mekanih kao nazovi bruseva, je ona kod brace kineza. Iskreno skupi su ti za dojilje a ovi sluze svrsi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Grudnjak za dojenje
25.5.2016 21:20:57   
muzicarka
Ja stalno nosim brus, i u toku noci, jer mi se desavalo da ukvasim i spavacicu i posteljinu. To mi se nije desavalo prvi put. Imam, od prvog puta, nekoliko pamucnih bruseva extreme intimo i jedan bas za dojilje, kupljen u Lilliju

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Grudnjak za dojenje
26.5.2016 8:08:06   
Anck Su Nmaun
Imam dva ni ne secam gde sam ih uzela , one sa trouglicima sto se samo otkaci za dojenje super su, al sad ih ni ne nosim, po kuci sam uglavnom bez brusa a za napolje obican mega.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Grudnjak za dojenje
26.5.2016 8:25:23   
Mala Elena
A jel taj za dojilje kao mega i jel drzi grudi?
Juce sam prolazila pored nekih tezgi i vidim izlozeni brusevi za dojilje, da znate koliki suuuu , au user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Grudnjak za dojenje
26.5.2016 8:33:53   
mila83
Ja sa prva dva deteta nisam koristila taj grudnjak..sad sa T sam dobila od kume na poklon dva,posto ona nije puno koristila,bili su kao novi,jedan Lisca...super je stvar.Dosta sam ih koristila,pogotovo u bolnici,posto sam sa T bila dva meseca tamo...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Grudnjak za dojenje
9.2.2017 16:17:14   
Pampers
Reklamiranje ovog tipa nije dozvoljeno.

Obratite se marketingu.

< Poruku je uredio lesica RR -- 9.2.2017 16:30:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Grudnjak za dojenje
9.2.2017 22:35:04   
Skockica
Prvi put sam imala neke mekane krpane iz lilija, nista mi nisu grudi drzale ali eto da imam nesto. Sad sam nasla sa finim korpama koje se otvaraju, malo cvrsci od onih i bez zica naravno. I to u c&a, kome trebaju moze tamo pogledati sobzirom da su sigurno jeftiniji nego u aksi i sl.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Pampers)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Grudnjak za dojenje
9.2.2017 22:57:36   
Maraj
Skockice i ja imam iz h&m . Super me sluzi

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Grudnjak za dojenje
10.2.2017 0:00:46   
Mariya
Ja imam neki no name, još sa L sam ga kupila, imam te pompeine top bra, imam neke obične bez žice i sad sam uzela jedan u H&M, čini mi se super, udoban je,videćemo kad počnem da dojim kakav je.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Grudnjak za dojenje
12.6.2017 18:53:15   
Bunnyca
Ja imam Carriwell, vredi svaku paru, imam dva komada i evo posle 100 pranja i dalje je pamuk mek, cipka na svom mesti, ma vrede svaku paru.Njih koristim kad idem negde, a po kuci one lagane pamucne topice, najjeftinije

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Grudnjak za dojenje
17.6.2017 19:40:55   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam neki no name, još sa L sam ga kupila, imam te pompeine top bra, imam neke obične bez žice i sad sam uzela jedan u H&M, čini mi se super, udoban je,videćemo kad počnem da dojim kakav je.



Ja sam sve ove batalila i nosim redovne grudnjake. A ovaj iz H/M je neudoban, pritiska mi grudi, uopšte ga ne koristim. Izgleda da ću ga nositi kad prestanem da dojimuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Grudnjak za dojenje
7.7.2017 14:23:07   
Dragce86
Ja sam pokusala razne i svi su mi smetali zuljali, bolele me grudi, vise se naduvavale od mleka i teze mi je to padalo, tako da sam batalila, ne nosim nijedan pa pako bog da ( osim kad idem negde ali se tad napatim bas :P )

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Grudnjak za dojenje
8.10.2017 23:33:48   
MamaNecaVo
Ja sam uzela grudnjak za dojenje u Bonnati outletu-400 i neki dinar,
Prezadovoljna sam kakvi su i samim kvalitetom (da ne pricam o mekoci pamuka).

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Grudnjak za dojenje
8.10.2017 23:35:11   
Mala Elena
Gde je taj outlet? Ja gledah u New Yorker-u, 800 din mekani mega ali nisu za dojilje...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Grudnjak za dojenje
8.10.2017 23:42:47   
MamaNecaVo
U Balkanskoj ulici,negde od prilike na sredini.
Bas su super.
Bili su u crnoj,beloj i boji koze.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Grudnjak za dojenje
8.10.2017 23:44:39   
Mala Elena
E hvala ti, raspitacu se gde je tacno, bas mi treba user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here